1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. Tasmania NPL
  4. Kingborough Lions
Kingborough Lions

Kingborough Lions Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: -
KEY INSIGHT Kingborough Lions mal over 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
TREND Kingborough Lions nemal v posledných 38 zápasoch žiadnu červenú kartu
TREND Kingborough Lions mal v posledných 13 zápasoch over 1.5 gólu

Aktuálna forma

LWWLW
24 Predikované zápasy
62.5% Miera úspešnosti

Kingborou Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov

Strely
Na bránu / zápas
5.4
Držanie lopty
53%
Rohy
Priemer na zápas
4.3
Percento výhier
70%

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

00:30

Ukončené
Kingborou
Kingborough Lions
2 : 0
Launceston United
Launceston U
1.05
11.75
32

1

1.05

O2.5

1.09

NO

2.3

O2.5

1.09
8/10

03:00

Ukončené
Kingborou
Kingborough Lions
0 : 4
Melbourne Victory
Melbourne
50
25
1.03

2

1.03

O2.5

1.11

YES

2.87

O2.5

1.11
4.1/10

02:45

Ukončené
Launceston C
Launceston City
1 : 3
Kingborough Lions
Kingborou
3.95
4.5
1.83

2

1.83

O2.5

1.32

NO

2.8

X2

1.25
8/10

06:15

Ukončené
Glenorchy
Glenorchy Knights
0 : 2
Kingborough Lions
Kingborou
5.1
4.7
1.57

2

1.57

O3.5

1.68

YES

1.36

O3.5

1.68
7.6/10

00:30

Ukončené
Ulverstone
Ulverstone
2 : 1
Kingborough Lions
Kingborou
55
35
1.03

2

1.03

O3.5

1.24

NO

2.35

O3.5

1.24
5/10

00:30

Ukončené
Kingborou
Kingborough Lions
2 : 1
Devonport City
Devonport C
2.38
3.7
2.77

1

2.38

O2.5

1.33

NO

3.1

1X

1.45
8/10

23:15

Ukončené
Kingborou
Kingborough Lions
1 : 1
South Hobart
South Hobart
3.35
4.4
1.78

2

1.78

O3.5

1.65

YES

1.3

X2

1.27
5/10

22:00

Ukončené
South E
South East Utd.
0 : 9
Kingborough Lions
Kingborou
19
11
1.1

2

1.1

O2.5

1.17

NO

2.05

H2

1.23
8/10

02:45

Ukončené
Riverside
Riverside
0 : 3
Kingborough Lions
Kingborou
5.1
5
1.5

2

1.5

O3.5

1.66

NO

2.87

O3.5

1.66
5/10

00:30

Ukončené
Clarence Z
Clarence Zebras
0 : 4
Kingborough Lions
Kingborou
5
4.65
1.58

2

1.58

O2.5

1.3

YES

1.39

2

1.58
5/10

Kingborough Lions tipy a predpovede

Hľadáte Kingborough Lions tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Kingborough Lions generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 24 zápasov s účasťou Kingborough Lions s presnosťou najlepšieho tipu 62.5%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Tasmania NPL má Kingborough Lions na konte 11 výhier, 1 remíz a 3 prehier v 15 zápasoch, so 43 strelenými gólmi (2.9 na zápas) a 14 inkasovanými, s 6 čistými kontami.

Kingborough Lions má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu -.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Kingborough Lions tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Kingborough Lions je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Tasmania NPLAustralia • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy7815
Výhry6511
Remízy101
Prehry033
Strelené góly162743
Inkasované góly5914
Priemer strelených gólov2.33.42.9
Priemer obdržených gólov0.71.10.9
Čisté kontá246
Bez streleného gólu011
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 5-1
Vonku 0-9
Najvyššia prehra
Doma -
Vonku 5-1
Najviac strelených gólov
Doma 5
Vonku 9
Najviac inkasovaných gólov
Doma 1
Vonku 5
Série
Výhry 7
Prehry 2
Penalty
2 / 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0 Žlté
0 Červené
Strelené góly
Over 0.5 93%
14 Zápasy
Over 1.5 67%
10 Zápasy
Over 2.5 40%
6 Zápasy
Over 3.5 27%
4 Zápasy
Over 4.5 20%
3 Zápasy
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch