Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Levanger

Levanger Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€175.00Th. Ø 20.0 2. Division - Group 2
79
Tipované zápasy
63.3%
Úspešnosť tipov
WWWDLL
Aktuálna forma
3.20
Góly / zápas
Levanger nemal v posledných 15 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Levanger vs Eidsvold, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.92 domáci, 3.65 remíza, 2.10 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Levanger4
Eidsvold1
2.92
3.65
2.10
1
▾2.62
O2.5
▾1.44
Áno
▾1.39
O2.5
▾1.44
7.0
✓ O2.5
▾1.447.0
Junkeren vs Levanger, 2. Division - Group 2, výkop 15:30. Kurzy: 5.10 domáci, 4.75 remíza, 1.50 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.50, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 3–4, tip trafený.
Kon.
Junkeren3
Levanger4
▴5.10
▴4.75
▾1.50
2
▾1.50
O2.5
▾1.35
Áno
▾1.50
2
▾1.50
8.8
✓ 2
▾1.508.8
Levanger vs Rana, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 1.44 domáci, 4.70 remíza, 5.60 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.44, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Levanger3
Rana1
▴1.44
▾4.70
▾5.60
1
▴1.44
O2.5
▴1.34
Áno
▾1.48
1
▴1.44
7.5
✓ 1
▴1.447.5
Levanger vs Honefoss, 2. Division - Group 2, výkop 14:30. Kurzy: 1.95 domáci, 3.90 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Levanger0
Honefoss0
▾1.95
▴3.90
▴3.35
1
▾1.95
O2.5
▴1.36
Nie
▾2.92
1X
▾1.30
8.5
✓ 1X
▾1.308.5
Tromsdalen Uil vs Levanger, 2. Division - Group 2, výkop 13:00. Kurzy: 2.80 domáci, 4.00 remíza, 2.10 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.36, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 4–2, tip netrafený.
Kon.
Tromsdalen4
Levanger2
▾2.80
▾4.00
▴2.10
2
▴2.10
O2.5
▴1.42
Áno
▴1.40
X2
▴1.36
5.0
X2
▴1.365.0
Levanger vs Grorud, 2. Division - Group 2, výkop 15:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.65 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 6.6/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Levanger0
Grorud2
▴2.05
▾3.65
▾3.10
1
▴2.05
O2.5
▴1.50
Nie
▴2.57
O2.5
▴1.50
6.6
O2.5
▴1.506.6
Trygg/Lade vs Levanger, 2. Division - Group 2, výkop 17:00. Kurzy: 7.40 domáci, 5.70 remíza, 1.38 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.42, dôvera 9.8/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Trygg/Lade 0
Levanger1
▴7.40
▴5.70
▾1.38
2
▾1.38
O2.5
▴1.42
Áno
▴1.72
O2.5
▴1.42
9.8
O2.5
▴1.429.8
Levanger vs Follo, 2. Division - Group 2, výkop 11:30. Kurzy: 1.19 domáci, 7.60 remíza, 11.50 hostia. Best Tip: domáci vyhrajú aspoň o 2 góly, kurz 1.69, dôvera 10/10. Konečný výsledok 5–2, tip trafený.
Kon.
Levanger5
Follo2
▾1.19
▴7.60
▴11.50
1
▾1.19
O2.5
▾1.25
Nie
▾2.12
H1
1.69
10
✓ H1
1.6910

Štatistiky sezóny

2. Division - Group 2 Nórsko · Sezóna 2026
26Zápasy Percento výhier 69%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy131326
Výhry81018
Remízy101
Prehry437
Strelené góly323264
Inkasované góly141832
Priemer strelených gólov2.52.52.5
Priemer inkasovaných gólov1.11.41.2
Čisté kontá5510
Bez streleného gólu213
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-0
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku4-1
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku4
Série
Výhry5
Prehry2
Penalty
6/ 6
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
8–6
0-15
9–5
16-30
14–4
31-45
7–1
46-60
11–8
61-75
16–6
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
16-304
31-457
46-608
61-754
76-9011
39Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.588%
23 zápasov
Nad 1.569%
18 zápasov
Nad 2.550%
13 zápasov
Nad 3.523%
6 zápasov
Nad 4.515%
4 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
S. Hagbø S. Hagbø 26 DEF 7.56
E. Hajdari E. Hajdari 33 DEF 7.54
H. Lorentsen H. Lorentsen 26 DEF 7.52
J. Horten J. Horten 25 - 7.51
T. Olsen T. Olsen 20 MID 7.20
A. Teigen A. Teigen 26 - 7.07
S. Sundnes S. Sundnes 26 DEF 7.04
H. Berge H. Berge 24 MID 7.04
M. Mattingsdal M. Mattingsdal 20 DEF 7.00
M. Høiseth M. Høiseth 24 FWD 6.97
J. Aas J. Aas 36 MID 6.89
J. Sveinhaug J. Sveinhaug 22 GK 6.79
W. Bjeglerud W. Bjeglerud 22 MID 6.72
K. Ulstad K. Ulstad 27 MID 6.70
D. Pollen D. Pollen 25 DEF 6.63
J. Seim J. Seim 19 FWD 6.58
M. Fagernes M. Fagernes 25 FWD 6.47
E. Kolve E. Kolve 21 - 6.37
S. Bratvold S. Bratvold 19 - 6.30
V. Steen V. Steen 24 DEF 6.23
A. Pettersen A. Pettersen 24 MID 6.05
H. Stakset H. Stakset 25 FWD -

Tabuľka

Nórsko - 2. Division - Group 2
# Tím Z G B
1 Eidsvold 26 63-27 60
2 Kjelsås 26 63-35 59
3 Levanger 26 64-32 55
4 Grorud 26 47-26 49
5 Hønefoss 26 60-40 49
6 Lørenskog 26 45-45 40
7 Stjørdals-Blink 26 45-44 39
8 Tromsdalen Uil 26 48-44 38
9 Junkeren 26 39-47 34
10 Rana 26 40-48 33
11 Skeid 26 40-55 26
12 Follo 26 34-54 20
13 Ull/Kisa 26 30-85 13
14 Trygg/Lade 26 30-66 10

Tipy a predpovede na Levanger

Hľadáte tipy na Levanger? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Levanger, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 79 zápasov s účasťou Levanger s úspešnosťou Best Tip 63.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 2. Division - Group 2 má Levanger po 26 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 18, remízy: 1, prehry: 7. Strelené góly: 64 (2.5 na zápas), inkasované: 32, čisté kontá: 10.

Levanger má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €175.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Levanger zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Levanger je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.