Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Maccabi Ahi Nazareth

M. Nazareth Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€1.35m Ø 28.0 Liga Leumit
21
Tipované zápasy
71.4%
Úspešnosť tipov
WWDLWL
Aktuálna forma
1.47
Góly / zápas
Maccabi Ahi Nazareth mal v posledných 5 zápasoch viac ako 2.5 gólu
Maccabi Ahi Nazareth mal v posledných 3 zápasoch viac ako 3.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Maccabi Kiryat Gat vs Maccabi Ahi Nazareth, Liga Leumit, výkop 14:00. Kurzy: 1.95 domáci, 3.45 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.25, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Kiryat Gat 2
M. Nazareth2
▴1.95
▾3.45
▴3.55
1
▴1.95
U3.5
▴1.36
Áno
▾1.71
1X
▾1.25
5.1
✓ 1X
▾1.255.1
Maccabi Ahi Nazareth vs Hapoel Kfar Saba, Liga Leumit, výkop 14:00. Kurzy: 2.42 domáci, 3.45 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.67, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 0–4, tip trafený.
Kon.
M. Nazareth 0
Hapoel K4
▴2.42
▾3.45
▾2.70
1
▴2.42
O2.5
▴1.67
Áno
1.57
O2.5
▴1.67
6.0
✓ O2.5
▴1.676.0
Maccabi Herzliya vs Maccabi Ahi Nazareth, Liga Leumit, výkop 14:00. Kurzy: 1.90 domáci, 3.45 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.29, dôvera 3.4/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
M. Herzliya1
M. Nazareth2
▾1.90
▾3.45
▴3.85
1
▾1.90
O1.5
▴1.29
Nie
▾1.97
O1.5
▴1.29
3.4
✓ O1.5
▴1.293.4
Maccabi Ahi Nazareth vs Ironi Modi'in, Liga Leumit, výkop 17:00. Kurzy: 2.25 domáci, 3.45 remíza, 2.92 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.36, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
M. Nazareth1
Ironi Modiin2
▴2.25
3.45
▾2.92
X
3.45
O2.5
▾1.73
Áno
▾1.63
1X
▴1.36
2.0
1X
▴1.362.0
Hapoel Rishon LeZion vs Maccabi Ahi Nazareth, Liga Leumit, výkop 17:00. Kurzy: 1.75 domáci, 3.90 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.75, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
H. Ironi Rishon1
M. Nazareth0
▴1.75
▾3.90
▾4.20
1
▴1.75
O2.5
▴1.65
Nie
▾2.12
1
▴1.75
5.2
✓ 1
▴1.755.2
Maccabi Ahi Nazareth vs Hapoel Acre, Liga Leumit, výkop 17:00. Kurzy: 1.87 domáci, 3.55 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.75, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
M. Nazareth 21
Hapoel Acre 0
▾1.87
3.55
▴3.85
X2
▴1.93
O2.5
▾1.75
Nie
▴2.05
O2.5
▴1.75
5.0
O2.5
▴1.755.0
Hapoel Kfar Shalem vs Maccabi Ahi Nazareth, Liga Leumit, výkop 17:00. Kurzy: 1.83 domáci, 3.70 remíza, 3.70 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.65, dôvera 4.7/10. Konečný výsledok 3–3, tip trafený.
Kon.
H. Kfar Shalem3
M. Nazareth3
▾1.83
▾3.70
▴3.70
1
▾1.83
O2.5
▴1.65
Áno
▴1.61
O2.5
▴1.65
4.7
✓ O2.5
▴1.654.7

Štatistiky sezóny

Liga Leumit Izrael · Sezóna 2026
12Zápasy Percento výhier 33%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6612
Výhry224
Remízy022
Prehry426
Strelené góly6915
Inkasované góly111021
Priemer strelených gólov1.01.51.3
Priemer inkasovaných gólov1.81.71.8
Čisté kontá101
Bez streleného gólu224
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-2
Vonku1-2
Najvyššia prehra
Doma0-4
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry2
Penalty
1/ 3
33.33% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–3
0-15
3–4
16-30
1–3
31-45
4–2
46-60
4–3
61-75
1–5
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
16-301
1Žlté
5Červené
Strelené góly
Nad 0.567%
8 zápasov
Nad 1.542%
5 zápasov
Nad 2.517%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Izrael - Liga Leumit
# Tím Z G B
1 Ashdod 11 23-8 28
2 Bnei Yehuda 11 26-9 27
3 Hapoel Kfar Shalem 11 26-18 23
4 Hapoel Rishon LeZion 12 21-15 22
5 Hapoel Afula 12 19-15 21
6 Hapoel Ra'anana 11 22-14 19
7 Kiryat Yam SC 11 28-21 19
8 Maccabi Bnei Raina 12 21-15 18
9 Maccabi Ahi Nazareth 12 15-21 14
10 Kafr Qasim 12 15-15 13
11 Hapoel Kfar Saba 11 17-24 12
12 Maccabi Kiryat Gat 12 11-14 11
13 Ironi Modi'in 11 15-23 11
14 Maccabi Herzliya 12 10-15 10
15 Maccabi Kabilio Jaffa 11 8-22 9
16 Hapoel Acre 12 2-30 2
Promotion - Leumit League (Promotion Group) Leumit League (Relegation Group)

Tipy a predpovede na Maccabi Ahi Nazareth

Hľadáte tipy na Maccabi Ahi Nazareth? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Maccabi Ahi Nazareth, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 21 zápasov s účasťou Maccabi Ahi Nazareth s úspešnosťou Best Tip 71.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Liga Leumit má Maccabi Ahi Nazareth po 12 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 2, prehry: 6. Strelené góly: 15 (1.3 na zápas), inkasované: 21, čisté kontá: 1.

Maccabi Ahi Nazareth má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.35m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Maccabi Ahi Nazareth zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Maccabi Ahi Nazareth je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.