Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Mancha Real

Mancha Real Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€50.00Th. Ø 22.5 Tercera División RFEF - Group 9
15
Tipované zápasy
73.3%
Úspešnosť tipov
DLLWLD
Aktuálna forma
0.80
Góly / zápas
Mancha Real inkasoval aspoň 1 gól v posledných 12 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Mancha Real vs Alhaurino, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 11:00. Kurzy: 2.75 domáci, 3.20 remíza, 2.42 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Mancha Real0
Alhaurino0
▾2.75
▴3.20
▴2.42
2
▴2.42
U3.5
▴1.26
Áno
▾1.78
U3.5
▴1.26
5.0
✓ U3.5
▴1.265.0
Huetor Vega vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 11:00. Kurzy: 2.25 domáci, 3.10 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.57, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
Huetor Vega3
Mancha Real0
▾2.25
3.10
▴3.10
X2
▴1.62
U2.5
1.57
Áno
1.97
U2.5
1.57
4.3
U2.5
1.574.3
Arenas Armilla vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 18:00. Kurzy: 1.78 domáci, 3.15 remíza, 4.85 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Arenas Armilla1
Mancha Real0
1.78
3.15
4.85
1
1.78
U2.5
1.47
Nie
1.57
U2.5
1.47
5.0
✓ U2.5
1.475.0
Mancha Real vs Huetor Vega, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 11:00. Kurzy: 2.42 domáci, 2.95 remíza, 2.92 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Mancha Real 2
Huetor Vega1
2.42
2.95
2.92
X
▴3.25
U2.5
1.50
Nie
▾1.62
U2.5
1.50
5.4
U2.5
1.505.4
Huetor Tajar vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 18:00. Kurzy: 2.18 domáci, 2.95 remíza, 3.45 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.52, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Huetor Tajar2
Mancha Real1
▴2.18
2.95
▾3.45
1X
▴1.27
U2.5
1.52
Nie
1.67
U2.5
1.52
7.5
U2.5
1.527.5
Mancha Real vs UD Melilla II, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 12:00. Kurzy: 2.00 domáci, 3.05 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Mancha Real0
Melilla B0
▴2.00
3.05
▾3.85
2
▾3.85
U2.5
1.47
Nie
1.62
U2.5
1.47
6.0
✓ U2.5
1.476.0
Atletico Porcuna vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 18:00. Kurzy: 2.02 domáci, 3.05 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Atl. Porcuna0
Mancha Real0
▾2.02
▴3.05
▴3.85
1
▾2.02
U2.5
▾1.50
Nie
▾1.65
U2.5
▾1.50
7.0
✓ U2.5
▾1.507.0
Martos vs Mancha, Tercera División RFEF - Group 9, výkop 17:00. Kurzy: 2.45 domáci, 2.85 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 7.1/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Martos0
Mancha Real2
2.45
2.85
3.00
1
2.45
U2.5
1.47
Nie
1.67
U2.5
1.47
7.1
✓ U2.5
1.477.1

Štatistiky sezóny

Tercera División RFEF - Group 9 Španielsko · Sezóna 2026
9Zápasy Percento výhier 11%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy459
Výhry011
Remízy303
Prehry145
Strelené góly325
Inkasované góly5813
Priemer strelených gólov0.80.40.6
Priemer inkasovaných gólov1.31.61.4
Čisté kontá101
Bez streleného gólu145
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma-
Vonku1-2
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–1
0-15
0–3
16-30
0–2
31-45
0–4
46-60
1–2
61-75
0–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.544%
4 zápasov
Nad 1.511%
1 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Španielsko - Tercera División RFEF - Group 9
# Tím Z G B
1 Melilla 9 17-7 22
2 Arenas Armilla 9 16-7 19
3 Almería II 9 14-6 18
4 Ciudad de Torredonjimeno 9 17-10 17
5 Motril 9 14-10 16
6 Málaga II 9 19-11 15
7 Marbelli 9 8-7 15
8 UD San Pedro 9 11-11 15
9 Churriana Vega 9 13-10 12
10 Granada II 9 10-7 12
11 Atlético Porcuna 9 9-15 12
12 Huétor Vega 9 11-14 10
13 Torre del Mar 9 6-8 9
14 Alhaurino 9 9-12 9
15 Atletico de Marbella 9 7-11 7
16 Mancha Real 9 5-13 6
17 Cantoria 9 4-14 4
18 Malaga City 9 6-23 0
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 9 (Play Offs) Relegation

Tipy a predpovede na Mancha Real

Hľadáte tipy na Mancha Real? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Mancha Real, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 15 zápasov s účasťou Mancha Real s úspešnosťou Best Tip 73.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Tercera División RFEF - Group 9 má Mancha Real po 9 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 1, remízy: 3, prehry: 5. Strelené góly: 5 (0.6 na zápas), inkasované: 13, čisté kontá: 1.

Mancha Real má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €50.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Mancha Real zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Mancha Real je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.