Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
NEC

NEC Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€2.82m Ø 26.8 Premier League
50
Tipované zápasy
68.0%
Úspešnosť tipov
LDWDWW
Aktuálna forma
1.40
Góly / zápas
NEC je v posledných 6 zápasoch neporazený
NEC nemal v posledných 25 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

BUL vs NEC, Premier League, výkop 14:00. Kurzy: 2.28 domáci, 2.70 remíza, 3.90 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
BUL2
NEC1
▾2.28
▾2.70
▴3.90
1
▾2.28
U2.5
▾1.38
Nie
▴1.59
U2.5
▾1.38
6.9
U2.5
▾1.386.9
NEC vs Express, Premier League, výkop 17:00. Kurzy: 1.50 domáci, 3.80 remíza, 7.20 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.19, dôvera 4.7/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
NEC0
Express0
▴1.50
▴3.80
▾7.20
X2
▴2.50
U3.5
▾1.19
Nie
▴1.54
U3.5
▾1.19
4.7
✓ U3.5
▾1.194.7
NEC vs URA, Premier League, výkop 14:00. Kurzy: 2.02 domáci, 3.00 remíza, 4.00 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 4–1, tip netrafený.
Kon.
NEC4
URA1
▴2.02
▾3.00
▾4.00
1
▴2.02
U2.5
▾1.47
Nie
▴1.64
U2.5
▾1.47
6.7
U2.5
▾1.476.7
Mbarara City vs NEC, Premier League, výkop 14:00. Kurzy: 4.35 domáci, 3.15 remíza, 1.85 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.48, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Mbarara City0
NEC0
▾4.35
▾3.15
▴1.85
2
▴1.85
U2.5
1.48
Nie
▴1.59
U2.5
1.48
5.0
✓ U2.5
1.485.0
NEC vs Lugazi, Premier League, výkop 14:00. Kurzy: 1.62 domáci, 3.60 remíza, 5.90 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.45, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
NEC3
Lugazi1
▴1.62
▾3.60
▾5.90
X2
▴2.18
U2.5
▾1.53
Nie
▴1.45
ODG nie
▾1.45
5.0
ODG nie
▾1.455.0
KCCA vs NEC, Premier League, výkop 14:00. Kurzy: 1.55 domáci, 3.45 remíza, 5.90 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
KCCA0
NEC2
▾1.55
▾3.45
▴5.90
2
▴5.90
U2.5
▾1.47
Nie
1.47
ODG nie
1.47
5.0
✓ ODG nie
1.475.0
NEC vs SC Villa, Premier League, výkop 18:00. Kurzy: 2.80 domáci, 2.75 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: najviac 1 gól v zápase, kurz 2.05, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 1–4, tip netrafený.
Kon.
NEC1
SC Villa 4
▴2.80
▾2.75
▾3.05
1
▴2.80
U1.5
▾2.05
Nie
1.48
U1.5
▾2.05
6.7
U1.5
▾2.056.7
Kitara vs NEC, Premier League, výkop 14:00. Kurzy: 1.72 domáci, 3.20 remíza, 6.00 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Kitara0
NEC1
▾1.72
▴3.20
▴6.00
1X
▾1.14
U2.5
▴1.47
Nie
1.47
U2.5
▴1.47
7.5
✓ U2.5
▴1.477.5
NEC vs Mbale Heroes, Premier League, výkop 17:00. Kurzy: 1.10 domáci, 7.60 remíza, 17.00 hostia. Best Tip: domáci dajú ≥2 góly, kurz 1.25, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
NEC2
Mbale Heroes0
1.10
7.60
17.00
1
1.10
O2.5
1.47
Nie
1.46
HS2+
1.25
5.0
✓ HS2+
1.255.0

Štatistiky sezóny

Premier League Uganda · Sezóna 2026
9Zápasy Percento výhier 67%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy459
Výhry336
Remízy112
Prehry011
Strelené góly12618
Inkasované góly325
Priemer strelených gólov3.01.22.0
Priemer inkasovaných gólov0.80.40.6
Čisté kontá145
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-1
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku2
Série
Výhry2
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–3
0-15
2–0
16-30
5–0
31-45
4–0
46-60
3–1
61-75
2–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.578%
7 zápasov
Nad 1.556%
5 zápasov
Nad 2.533%
3 zápasov
Nad 3.522%
2 zápasov
Nad 4.511%
1 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Uganda - Premier League
# Tím Z G B
1 SC Villa 9 18-4 21
2 NEC 9 18-5 20
3 BUL 8 16-5 20
4 Entebbe UPPC 9 8-3 16
5 KCCA 8 9-6 16
6 Police 9 9-12 14
7 Blacks Power 9 9-12 13
8 Vipers 8 13-4 11
9 Maroons 8 13-8 11
10 Kitara 5 6-3 11
11 URA 8 7-10 10
12 Express 9 7-9 8
13 UPDF 8 4-7 8
14 Mbarara City 8 4-8 8
15 Lugazi 9 6-13 8
16 Ntugasaze 8 5-19 4
17 Kataka 9 7-21 3
18 Kigezi HomeBoyz 7 2-12 1

Tipy a predpovede na NEC

Hľadáte tipy na NEC? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na NEC, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 50 zápasov s účasťou NEC s úspešnosťou Best Tip 68.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Premier League má NEC po 9 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 2, prehry: 1. Strelené góly: 18 (2.0 na zápas), inkasované: 5, čisté kontá: 5.

NEC má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.82m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na NEC zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

NEC je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.