Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Puskás II

Puskás II Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

15
Tipované zápasy
73.3%
Úspešnosť tipov
WWDWWL
Aktuálna forma
2.20
Góly / zápas
Puskás II mal viac ako 2.5 gólu v 92% z posledných 12 zápasov
Puskás II je v posledných 5 zápasoch neporazený
Puskás II inkasoval aspoň 1 gól v posledných 7 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Gyori ETO II vs Puskas II, NB III - Northwest, výkop 10:00. Kurzy: 3.30 domáci, 3.80 remíza, 2.17 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Gyor II1
Puskas II3
3.30
▾3.80
2.17
2
2.17
O2.5
1.50
Áno
1.44
X2
1.33
5.0
✓ X2
1.335.0
Puskas II vs Veszprem, NB III - Northwest, výkop 10:00. Kurzy: 1.75 domáci, 3.80 remíza, 3.95 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.46, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Puskas II3
Veszprem1
1.75
3.80
3.95
1
1.75
O2.5
1.43
Áno
1.46
ODG
1.46
5.0
✓ ODG
1.465.0
Haladas VSE vs Puskas II, NB III - Northwest, výkop 16:00. Kurzy: 1.78 domáci, 4.00 remíza, 4.05 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.53, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Haladas VSE2
Puskas II2
1.78
4.00
4.05
1
1.78
O2.5
1.46
Áno
1.53
ODG
1.53
5.0
✓ ODG
1.535.0
MTE 1904 vs Puskas II, NB III - Northwest, výkop 12:00. Kurzy: 1.96 domáci, 3.60 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.26, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–4, tip netrafený.
Kon.
MTE 19041
Puskas II4
▴1.96
▾3.60
3.50
1
▴1.96
O2.5
▴1.63
Áno
1.60
1X
1.26
5.0
1X
1.265.0
Papai Perutz vs Puskas II, NB III - Northwest, výkop 16:30. Kurzy: 3.20 domáci, 3.80 remíza, 1.90 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.72, dôvera 3.4/10. Konečný výsledok 0–5, tip netrafený.
Kon.
Papai Perutz0
Puskas II5
3.20
3.80
1.90
1
3.20
O2.5
1.42
Áno
1.44
1X
1.72
3.4
1X
1.723.4
Puskas II vs Komarom, NB III - Northwest, výkop 16:30. Kurzy: 2.20 domáci, 3.55 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.55, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Puskas II1
Komarom2
2.20
3.55
2.72
2
2.72
O2.5
1.62
Áno
1.56
X2
1.55
5.0
✓ X2
1.555.0
Puskas II vs Tatabanya, NB III - Northwest, výkop 10:00. Kurzy: 2.57 domáci, 3.60 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.55, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 0–4, tip netrafený.
Kon.
Puskas II0
Tatabanya4
2.57
3.60
2.27
2
2.27
O2.5
1.60
Áno
1.55
ODG
1.55
4.0
ODG
1.554.0
Bicskei vs Puskas II, NB III - Northwest, výkop 16:30. Kurzy: 2.90 domáci, 3.70 remíza, 2.05 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Bicskei2
Puskas II1
▴2.90
3.70
▾2.05
X2
▾1.33
O2.5
1.47
Áno
1.46
X2
▾1.33
2.0
X2
▾1.332.0
Puskas II vs Kelen, NB III - Northwest, výkop 10:00. Kurzy: 1.82 domáci, 3.65 remíza, 3.64 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.25, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Puskas II 1
Kelen1
1.82
3.65
3.64
1
1.82
O2.5
1.70
Áno
1.61
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Puskas II vs Gyirmot II, NB III - Northwest, výkop 16:30. Kurzy: 2.10 domáci, 3.54 remíza, 2.98 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.25, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Puskas II2
Gyirmot II1
2.10
3.54
2.98
X2
1.65
O2.5
1.60
Áno
1.51
AS
1.25
5.2
✓ AS
1.255.2

Štatistiky sezóny

NB III - Northwest Maďarsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry347
Remízy112
Prehry325
Strelené góly141832
Inkasované góly131225
Priemer strelených gólov2.02.62.3
Priemer inkasovaných gólov1.91.71.8
Čisté kontá011
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-2
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma0-4
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry3
Prehry3
Penalty
3/ 3
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–4
0-15
4–2
16-30
5–2
31-45
7–3
46-60
4–2
61-75
5–10
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.586%
12 zápasov
Nad 1.557%
8 zápasov
Nad 2.550%
7 zápasov
Nad 3.521%
3 zápasov
Nad 4.514%
2 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Maďarsko - NB III - Northwest
# Tím Z G B
1 Dorogi FC 14 39-12 33
2 Haladás VSE 14 37-13 32
3 Tatabánya 14 32-11 31
4 Komárom 14 23-18 24
5 Sárisápi Bányász 14 22-20 24
6 Puskás II 14 32-25 23
7 MTE 1904 15 22-16 22
8 SC Sopron 15 24-22 22
9 Zalaegerszegi TE II 14 29-26 20
10 Bicskei 14 28-28 19
11 Veszprém 14 27-28 16
12 Gyori ETO II 14 17-22 14
13 Király SZE 14 17-28 13
14 Pápai Perutz 14 10-27 11
15 Balatonalmádi 14 13-42 8
16 1908 SZAC 14 6-40 2

Tipy a predpovede na Puskás II

Hľadáte tipy na Puskás II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Puskás II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 15 zápasov s účasťou Puskás II s úspešnosťou Best Tip 73.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne NB III - Northwest má Puskás II po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 2, prehry: 5. Strelené góly: 32 (2.3 na zápas), inkasované: 25, čisté kontá: 1.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Puskás II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Puskás II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.