Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Stromsgodset

Stromsgodset Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€7.95m Ø 25.6 1. Division
98
Tipované zápasy
65.3%
Úspešnosť tipov
WLLWWW
Aktuálna forma
2.87
Góly / zápas
Stromsgodset je doma v posledných 5 zápasoch neporazený
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Strommen vs Stromsgodset, 1. Division, výkop 12:00. Kurzy: 8.10 domáci, 6.50 remíza, 1.30 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.30, dôvera 10/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Strommen1
Stromsgodset0
▴8.10
▴6.50
▾1.30
2
▾1.30
O2.5
▾1.25
Áno
▴1.52
2
▾1.30
10
2
▾1.3010
Stromsgodset vs Haugesund, 1. Division, výkop 13:30. Kurzy: 1.75 domáci, 4.45 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 5–0, tip trafený.
Kon.
Stromsgodset5
Haugesund0
▾1.75
▴4.45
▴3.65
1
▾1.75
O2.5
▾1.25
Áno
▴1.30
1X
▾1.30
8.5
✓ 1X
▾1.308.5
Stromsgodset vs Kongsvinger, 1. Division, výkop 18:00. Kurzy: 1.78 domáci, 4.50 remíza, 4.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.23, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 5–1, tip trafený.
Kon.
Stromsgodset5
Kongsvinger1
▾1.78
▴4.50
▴4.00
1X
▾1.27
O2.5
▴1.23
Áno
▴1.27
O2.5
▴1.23
8.0
✓ O2.5
▴1.238.0
Lyn vs Stromsgodset, 1. Division, výkop 16:00. Kurzy: 4.70 domáci, 4.50 remíza, 1.61 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.61, dôvera 8.1/10. Konečný výsledok 1–5, tip trafený.
Kon.
Lyn1
Stromsgodset5
▴4.70
▴4.50
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▴1.35
Áno
▴1.43
2
▾1.61
8.1
✓ 2
▾1.618.1
Stromsgodset vs Asane, 1. Division, výkop 15:00. Kurzy: 1.15 domáci, 8.40 remíza, 12.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.16, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Stromsgodset1
Asane0
1.15
▴8.40
12.50
1
1.15
O2.5
▾1.16
Áno
▾1.56
O2.5
▾1.16
8.8
O2.5
▾1.168.8
Raufoss vs Stromsgodset, 1. Division, výkop 16:00. Kurzy: 8.50 domáci, 6.10 remíza, 1.29 hostia. Best Tip: hostia dajú ≥2 góly, kurz 1.20, dôvera 10/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Raufoss0
Stromsgodset 2
▴8.50
▴6.10
▾1.29
2
▾1.29
O2.5
▾1.21
Nie
▴2.65
AS2+
▾1.20
10
✓ AS2+
▾1.2010

Štatistiky sezóny

1. Division Nórsko · Sezóna 2026
29Zápasy Percento výhier 66%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy151429
Výhry12719
Remízy246
Prehry134
Strelené góly443579
Inkasované góly142034
Priemer strelených gólov2.92.52.7
Priemer inkasovaných gólov0.91.41.2
Čisté kontá6410
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma6-1
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma6
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry6
Prehry1
Penalty
3/ 4
75.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
8–2
0-15
7–5
16-30
15–4
31-45
11–8
46-60
19–8
61-75
20–5
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-12 G
36Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.593%
27 zápasov
Nad 1.572%
21 zápasov
Nad 2.555%
16 zápasov
Nad 3.528%
8 zápasov
Nad 4.521%
6 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
M. Mehnert M. Mehnert 28 FWD 10.00
H. Stengel H. Stengel 30 MID 9.10
J. Taaje J. Taaje 28 DEF 8.47
L. Tómasson L. Tómasson 25 DEF 8.41
G. Valsvik G. Valsvik 32 DEF 8.00
S. Westerlund S. Westerlund 26 DEF 7.62
F. Ardraa F. Ardraa 19 FWD 7.60
E. Holmen Johansen E. Holmen Johansen 33 GK 7.55
K. Krasniqi K. Krasniqi 25 MID 7.39
N. Möller N. Möller 23 FWD 7.34
F. Dahl F. Dahl 26 DEF 7.20
B. Sørmo B. Sørmo 29 DEF 7.05
M. Farji M. Farji 21 MID 7.02
E. Melkersen E. Melkersen 23 FWD 6.67
S. Silalahi S. Silalahi 20 MID 6.46
A. Heredia-Randen A. Heredia-Randen 19 MID 6.40

Tabuľka

Nórsko - 1. Division
# Tím Z G B
1 Haugesund 29 84-48 65
2 Stromsgodset 29 79-34 63
3 Kongsvinger 29 83-47 59
4 Stabaek 29 68-35 58
5 ODD Ballklubb 29 57-46 46
6 Bryne 29 43-41 43
7 Ranheim 29 73-69 41
8 Egersund 29 48-57 38
9 hodd 29 49-59 38
10 Strommen 29 50-62 36
11 Lyn 29 46-59 34
12 Sogndal 29 48-63 30
13 Sandnes ULF 29 42-58 30
14 Moss 29 41-62 29
15 Asane 29 41-65 26
16 Raufoss 29 31-78 20
Promotion Promotion Play-offs Relegation Playoffs Relegation

Tipy a predpovede na Stromsgodset

Hľadáte tipy na Stromsgodset? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Stromsgodset, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 98 zápasov s účasťou Stromsgodset s úspešnosťou Best Tip 65.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Division má Stromsgodset po 29 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 19, remízy: 6, prehry: 4. Strelené góly: 79 (2.7 na zápas), inkasované: 34, čisté kontá: 10.

Stromsgodset má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €7.95m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Stromsgodset zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Stromsgodset je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.