Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Wollongong Wolves

Wollongong Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€225.00Th. Ø 20.0 New South Wales NPL
62
Tipované zápasy
62.9%
Úspešnosť tipov
LWDLWW
Aktuálna forma
1.27
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Wollongong Wolves vs Manly United, New South Wales NPL, výkop 06:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.35 remíza, 2.55 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.50, dôvera 7.2/10. Konečný výsledok 0–4, tip trafený.
Kon.
Wollongong0
Manly Utd4
▾2.52
3.35
▴2.55
2
▴2.55
O2.5
▴1.78
Áno
▴1.64
X2
▴1.50
7.2
✓ X2
▴1.507.2
Wollongong Wolves vs Western Sydney Wanderers U23, New South Wales NPL, výkop 06:00. Kurzy: 2.20 domáci, 3.50 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.54, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Wollongong3
WS Wanderers U230
2.20
▴3.50
3.15
1
2.20
O2.5
▾1.54
Áno
▾1.47
O2.5
▾1.54
8.0
✓ O2.5
▾1.548.0
Rockdale City Suns vs Wollongong Wolves, New South Wales NPL, výkop 06:00. Kurzy: 1.60 domáci, 3.95 remíza, 4.70 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.60, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Rockdale C1
Wollongong2
1.60
3.95
4.70
1
1.60
O2.5
▴1.56
Áno
▴1.61
1
1.60
5.2
1
1.605.2
Wollongong Wolves vs Sydney United, New South Wales NPL, výkop 06:00. Kurzy: 4.45 domáci, 3.50 remíza, 1.72 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.72, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Wollongong1
Sydney Utd2
▾4.45
▾3.50
▴1.72
2
▴1.72
U3.5
▾1.35
Nie
▾1.95
2
▴1.72
7.5
✓ 2
▴1.727.5
Sutherland Sharks vs Wollongong Wolves, New South Wales NPL, výkop 07:00. Kurzy: 1.88 domáci, 3.70 remíza, 3.70 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.24, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Sutherland2
Wollongong1
▾1.88
▴3.70
▴3.70
1
▾1.88
O2.5
▴1.62
Áno
▴1.58
1X
▾1.24
8.0
✓ 1X
▾1.248.0
Wollongong Wolves vs Blacktown City, New South Wales NPL, výkop 06:00. Kurzy: 3.00 domáci, 3.45 remíza, 2.17 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.64, dôvera 5.8/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Wollongong 0
Blacktown City2
▴3.00
3.45
▾2.17
2
▾2.17
O2.5
▾1.64
Áno
▾1.55
O2.5
▾1.64
5.8
O2.5
▾1.645.8

Štatistiky sezóny

Australian Championship Austrália · Sezóna 2026
3Zápasy Percento výhier 67%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy213
Výhry112
Remízy000
Prehry101
Strelené góly314
Inkasované góly303
Priemer strelených gólov1.51.01.3
Priemer inkasovaných gólov1.50.01.0
Čisté kontá112
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku0-1
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku-
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku0
Série
Výhry2
Prehry0
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
2–0
31-45
1–1
46-60
0–0
61-75
0–2
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.5100%
3 zápasov
Nad 1.533%
1 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
D. Solsky D. Solsky 22 GK 7.98
N. Olsen N. Olsen 28 MID 7.58
R. Lea'i R. Lea'i 22 FWD 7.15
L. Scott L. Scott 28 FWD 6.73

Tabuľka

Austrália - Australian Championship
# Tím Z G B
1 South Melbourne 3 5-1 8
2 Sydney United 3 5-4 6
3 Sutherland Sharks 3 3-3 3
4 Canberra FC 3 1-6 1
5 Broadmeadow Magic 3 6-3 8
6 Wests APIA 3 8-4 7
7 Avondale 3 6-9 2
8 Adelaide City 3 5-9 1
9 Bayswater City 3 5-3 7
10 Oakleigh Cannons 3 5-3 6
11 Sydney Olympic 3 6-8 3
12 Marconi Stallions 3 4-6 2
13 Lions 3 6-4 6
14 Wollongong Wolves 3 4-3 5
15 Preston Lions 3 3-4 4
16 South Hobart 3 3-5 3
Promotion - Australian Championship (Play Offs: Quarter-finals)

Tipy a predpovede na Wollongong Wolves

Hľadáte tipy na Wollongong Wolves? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Wollongong Wolves, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 62 zápasov s účasťou Wollongong Wolves s úspešnosťou Best Tip 62.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Australian Championship má Wollongong Wolves po 3 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 2, remízy: 0, prehry: 1. Strelené góly: 4 (1.3 na zápas), inkasované: 3, čisté kontá: 2.

Wollongong Wolves má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €225.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Wollongong Wolves zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Wollongong Wolves je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.