Tip UD Ourense vs Barakaldo - 10. októbra 2026
14.00
X3.30
22.25
Kľúčové momenty
- 1. polčas0–0
- 2. polčas1–0
- UD Ourense · Gól Baldrich S.Asistencia Pardo S.1–053'
Tipy
Dôvera
Najlepší tip
Pod 3.5
1.26
Padne menej než 3.5 gólu
7.3/10
1X2 Tip
X3.30
2.0/10
Počet gólov
Pod 3.51.26
7.3/10
Oba tímy dajú gól
Áno1.92
1.4/10
Bet Builder tip
X2 & Pod 3.51.81
1.0/10
Polčasový výsledok
Presný výsledok
Štatistiky: predikcia vs realita
AIBarakaldo
xGUD Ourense: 0.87Barakaldo: 1.18
Držanie loptyUD Ourense: 53%Barakaldo: 47%
Strely celkovoUD Ourense: 9Barakaldo: 12
Strely na bránuUD Ourense: 2Barakaldo: 4
Strely mimoUD Ourense: 5Barakaldo: 6
RohyUD Ourense: 4Barakaldo: 5
Žlté kartyUD Ourense: 3Barakaldo: 3
OfsajdyUD Ourense: 2Barakaldo: 1
FaulyUD Ourense: 12Barakaldo: 15
xGUD Ourense: 0.52Barakaldo: 0.42
Držanie loptyUD Ourense: 47%Barakaldo: 53%
Strely celkovoUD Ourense: 10Barakaldo: 11
Strely na bránuUD Ourense: 4Barakaldo: 1
Strely mimoUD Ourense: 4Barakaldo: 8
RohyUD Ourense: 0Barakaldo: 7
Žlté kartyUD Ourense: 4Barakaldo: 2
OfsajdyUD Ourense: 1Barakaldo: 6
FaulyUD Ourense: 14Barakaldo: 17
xGUD Ourense: 0.520.87Barakaldo: 0.421.18
Držanie loptyUD Ourense: 47%53%Barakaldo: 53%47%
Strely celkovoUD Ourense: 109Barakaldo: 1112
Strely na bránuUD Ourense: 42Barakaldo: 14
Strely mimoUD Ourense: 45Barakaldo: 86
RohyUD Ourense: 04Barakaldo: 75
Žlté kartyUD Ourense: 43Barakaldo: 23
OfsajdyUD Ourense: 12Barakaldo: 61
FaulyUD Ourense: 1412Barakaldo: 1715
Štatistiky
Priemer / zápas
Barakaldo
xGUD Ourense: 0.54Barakaldo: 1.19
Celkovo gólovUD Ourense: 1.8Barakaldo: 2.6
Strelené gólyUD Ourense: 0.7Barakaldo: 1.3
Inkasované gólyUD Ourense: 1.1Barakaldo: 1.3
Držanie loptyUD Ourense: 47%Barakaldo: 51%
Strely celkovoUD Ourense: 6.3Barakaldo: 12.8
Strely na bránuUD Ourense: 1.5Barakaldo: 4.7
Strely mimoUD Ourense: 3.5Barakaldo: 6.2
FaulyUD Ourense: 14.2Barakaldo: 17.7
RohyUD Ourense: 2.9Barakaldo: 6.1
OfsajdyUD Ourense: 2Barakaldo: 1
Žlté kartyUD Ourense: 3Barakaldo: 2.33
Prihrávky celkovoUD Ourense: 356Barakaldo: 306
Forma
Prehľad posledných 10 zápasov
Barakaldo
VýhryUD Ourense: 3Barakaldo: 3
Viac než 1.5 góluUD Ourense: 6Barakaldo: 7
Viac než 2.5 góluUD Ourense: 3Barakaldo: 3
Viac než 3.5 góluUD Ourense: 1Barakaldo: 3
Oba tímy skórovaliUD Ourense: 3Barakaldo: 5
Prekvapivé výhryUD Ourense: 0Barakaldo: 0
Prekvapivé prehryUD Ourense: 0Barakaldo: 0
Posledné zápasy
Pre tento výber nie sú žiadne zápasy.
Pre tento výber nie sú žiadne zápasy.
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 15-7 | 16 |
| 2 |
|
6 | 9-3 | 16 |
| 3 |
|
7 | 8-5 | 13 |
| 4 |
|
7 | 12-8 | 12 |
| 5 |
|
7 | 7-4 | 12 |
| 6 |
|
7 | 10-8 | 11 |
| 7 |
|
7 | 9-7 | 11 |
| 8 |
|
6 | 5-3 | 11 |
| 9 |
|
7 | 13-11 | 9 |
| 10 |
|
7 | 9-8 | 9 |
| 11 |
|
6 | 8-8 | 8 |
| 12 |
|
7 | 8-8 | 8 |
| 13 |
|
6 | 4-5 | 8 |
| 14 |
|
7 | 10-13 | 7 |
| 15 |
|
6 | 9-11 | 6 |
| 16 |
|
7 | 6-10 | 6 |
| 17 |
|
6 | 9-10 | 5 |
| 18 |
|
7 | 10-15 | 5 |
| 19 |
|
7 | 3-10 | 5 |
| 20 |
|
6 | 4-14 | 2 |
Promotion - LaLiga2
Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs
Relegation