Preskočiť na obsah

Tip UD Ourense vs Barakaldo - 10. októbra 2026

10. októbra17:45
1:0
Ukončené
14.00 X3.30 22.25

Kľúčové momenty

  1. 1. polčas0–0
  2. 2. polčas1–0
  3. UD Ourense · Gól Baldrich S.Asistencia Pardo S.1–053'

Tipy

Dôvera
Najlepší tip
Pod 3.5 1.26
Padne menej než 3.5 gólu
7.3/10
1X2 Tip
X3.30
2.0/10
Počet gólov
Pod 3.51.26
7.3/10
Oba tímy dajú gól
Áno1.92
1.4/10
Bet Builder tip
X2 & Pod 3.51.81
1.0/10
Polčasový výsledok
UD Ourense00Barakaldo
Presný výsledok
UD Ourense11Barakaldo

Štatistiky: predikcia vs realita

AI
UD Ourense
Barakaldo
xGUD Ourense: 0.87Barakaldo: 1.18
Držanie loptyUD Ourense: 53%Barakaldo: 47%
Strely celkovoUD Ourense: 9Barakaldo: 12
Strely na bránuUD Ourense: 2Barakaldo: 4
Strely mimoUD Ourense: 5Barakaldo: 6
RohyUD Ourense: 4Barakaldo: 5
Žlté kartyUD Ourense: 3Barakaldo: 3
OfsajdyUD Ourense: 2Barakaldo: 1
FaulyUD Ourense: 12Barakaldo: 15
xGUD Ourense: 0.52Barakaldo: 0.42
Držanie loptyUD Ourense: 47%Barakaldo: 53%
Strely celkovoUD Ourense: 10Barakaldo: 11
Strely na bránuUD Ourense: 4Barakaldo: 1
Strely mimoUD Ourense: 4Barakaldo: 8
RohyUD Ourense: 0Barakaldo: 7
Žlté kartyUD Ourense: 4Barakaldo: 2
OfsajdyUD Ourense: 1Barakaldo: 6
FaulyUD Ourense: 14Barakaldo: 17
xGUD Ourense: 0.520.87Barakaldo: 0.421.18
Držanie loptyUD Ourense: 47%53%Barakaldo: 53%47%
Strely celkovoUD Ourense: 109Barakaldo: 1112
Strely na bránuUD Ourense: 42Barakaldo: 14
Strely mimoUD Ourense: 45Barakaldo: 86
RohyUD Ourense: 04Barakaldo: 75
Žlté kartyUD Ourense: 43Barakaldo: 23
OfsajdyUD Ourense: 12Barakaldo: 61
FaulyUD Ourense: 1412Barakaldo: 1715

Štatistiky

Priemer / zápas
UD Ourense
Barakaldo
xGUD Ourense: 0.54Barakaldo: 1.19
Celkovo gólovUD Ourense: 1.8Barakaldo: 2.6
Strelené gólyUD Ourense: 0.7Barakaldo: 1.3
Inkasované gólyUD Ourense: 1.1Barakaldo: 1.3
Držanie loptyUD Ourense: 47%Barakaldo: 51%
Strely celkovoUD Ourense: 6.3Barakaldo: 12.8
Strely na bránuUD Ourense: 1.5Barakaldo: 4.7
Strely mimoUD Ourense: 3.5Barakaldo: 6.2
FaulyUD Ourense: 14.2Barakaldo: 17.7
RohyUD Ourense: 2.9Barakaldo: 6.1
OfsajdyUD Ourense: 2Barakaldo: 1
Žlté kartyUD Ourense: 3Barakaldo: 2.33
Prihrávky celkovoUD Ourense: 356Barakaldo: 306

Forma

Prehľad posledných 10 zápasov
UD Ourense
Barakaldo
VýhryUD Ourense: 3Barakaldo: 3
Viac než 1.5 góluUD Ourense: 6Barakaldo: 7
Viac než 2.5 góluUD Ourense: 3Barakaldo: 3
Viac než 3.5 góluUD Ourense: 1Barakaldo: 3
Oba tímy skórovaliUD Ourense: 3Barakaldo: 5
Prekvapivé výhryUD Ourense: 0Barakaldo: 0
Prekvapivé prehryUD Ourense: 0Barakaldo: 0

Posledné zápasy

Tabuľka

Španielsko - Primera División RFEF - Group 1
# Tím Z G B
1 UD Logroñés 6 15-7 16
2 Lugo 6 9-3 16
3 Racing Ferrol 7 8-5 13
4 Athletic Club II 7 12-8 12
5 Cacereño 7 7-4 12
6 Mirandes 7 10-8 11
7 Zamora 7 9-7 11
8 Ponferradina 6 5-3 11
9 Real Unión 7 13-11 9
10 Extremadura 1924 7 9-8 9
11 Pontevedra 6 8-8 8
12 Deportivo La Coruña II 7 8-8 8
13 Cultural Leonesa 6 4-5 8
14 Unionistas de Salamanca 7 10-13 7
15 Mérida AD 6 9-11 6
16 Barakaldo 7 6-10 6
17 Real Avilés 6 9-10 5
18 CD Coria 7 10-15 5
19 UD Ourense 7 3-10 5
20 Arenas Getxo 6 4-14 2
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation