Preskočiť na obsah

Tip Volta Redonda U20 vs Flamengo U20 - 7. apríla 2025

Volta Redonda U20
7. apríla19:00
3:1
Ukončené
Flamengo U20
114.75 X4.80 21.25

Tipy

Dôvera
Najlepší tip
Flamengo U20 vyhrá 1.25
5.0/10
1X2 Tip
21.25
3.8/10
Počet gólov
Nad 2.51.51
2.8/10
Oba tímy dajú gól
Nie1.70
0.9/10
Bet Builder tip
X2 & Nad 2.51.52
2.2/10
Presný výsledok
Volta Redonda U2003Flamengo U20

Štatistiky

Priemer / zápas
Volta R
Flamengo U20
Celkovo gólovVolta Redonda U20: 2.3Flamengo U20: 3.6
Strelené gólyVolta Redonda U20: 0.6Flamengo U20: 2.4
Inkasované gólyVolta Redonda U20: 1.7Flamengo U20: 1.2

Forma

Prehľad posledných 10 zápasov
Volta R
Flamengo U20
VýhryVolta Redonda U20: 1Flamengo U20: 6
Viac než 1.5 góluVolta Redonda U20: 5Flamengo U20: 8
Viac než 2.5 góluVolta Redonda U20: 4Flamengo U20: 7
Viac než 3.5 góluVolta Redonda U20: 3Flamengo U20: 4
Oba tímy skórovaliVolta Redonda U20: 5Flamengo U20: 5
Prekvapivé výhryVolta Redonda U20: 0Flamengo U20: 0
Prekvapivé prehryVolta Redonda U20: 1Flamengo U20: 0

H2H

Volta Redonda U20 1
1 Remízy
2 Flamengo U20
Vzájomné zápasy
11. októbra 25
Flamengo U207
Volta Redonda U200
07. apríla 25
Volta Redonda U203
Flamengo U201
20. júla 24
Flamengo U200
Volta Redonda U200

Posledné zápasy