1. Početna
  2. Lige
  3. Second League
  4. El Mansura
El Mansura

El Mansura Prognoze, statistika i forma

KEY INSIGHT El Mansura je imao manje od 2.5 gola u 83% od poslednjih 12 utakmica
TREND El Mansura je neporažen u poslednjih 6 utakmica
TREND El Mansura je neporažen kod kuće u poslednjih 6 utakmica

Trenutna forma

DWDDD
19 Prognozirane utakmice
78.95% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

09:30

Završeno
red card Tanta SC
Tanta SC
1 : 1
El Mansura
El Mansura
2.95
3.1
4.7

X

3.1

U2.5

1.5

NO

1.68

U2.5

1.5
5.5/10

09:30

Završeno
El Mansura
El Mansura
1 : 1
Asyut Petrol
Asyut Petrol
3.75
2.87
2.15

2

2.15

U2.5

1.45

NO

1.63

U2.5

1.45
6.4/10

09:30

Završeno
Baladiyya
Baladiyyat Al Mehalla
0 : 0
El Mansura
El Mansura
2
3.05
4.45

X

3.05

U2.5

1.41

NO

1.52

U2.5

1.41
6.5/10

09:00

Završeno
Raya Ghazl
Raya Ghazl
1 : 2
El Mansura
El Mansura red card
3.1
2.72
2.63

2

2.63

U2.5

1.36

NO

1.58

NG

1.58
6.5/10

09:30

Završeno
red card Suez
Suez
1 : 0
El Mansura
El Mansura
3.1
3
2.25

2

2.25

U2.5

1.6

NO

1.83

X2

1.28
4.8/10

09:00

Završeno
El Mansura
El Mansura
1 : 1
Tersana
Tersana
3.15
2.6
3

1

3.15

U2.5

1.29

NO

1.47

U2.5

1.29
6.5/10

09:00

Završeno
La Viena FC
La Viena FC
0 : 0
El Mansura
El Mansura
1.88
3
5.5

X

3

U1.5

2.1

NO

1.42

U1.5

2.1
8/10

09:00

Završeno
El Mansura
El Mansura
2 : 2
Itesalat
Itesalat
3.9
2.77
2.45

1X

1.55

U2.5

1.37

NO

1.58

U2.5

1.37
10/10

08:30

Završeno
Dayrout
Dayrout
1 : 0
El Mansoura
El Mansoura
2.92
2.95
2.9

2

2.9

U2.5

1.41

NO

1.47

U2.5

1.41
6.6/10

El Mansura prognoze i tipovi za klađenje

Tražite El Mansura prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za El Mansura generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 19 utakmica sa učešćem El Mansura, uz tačnost najboljeg tipa od 78.95%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони Second League, El Mansura beleži 9 pobeda, 16 remija i 8 poraza u 33 utakmica, uz 27 postignutih golova (0.8 po utakmici) i 26 primljenih, sa 15 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene El Mansura prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Second LeagueEgypt • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice171633
Pobede459
Nerešeno9716
Porazi448
Postignuti golovi151227
Primljeni golovi151126
Prosek postignutih golova0.90.80.8
Prosek primljenih golova0.90.70.8
Utakmice bez primljenog gola6915
Utakmice bez postignutog gola6814
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 3-1
Gost 0-2
Najveći poraz
Domaćin 1-3
Gost 3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin 3
Gost 2
Najviše primljenih golova
Domaćin 3
Gost 3
Serije
Pobede 2
Porazi 2
Penali
1 / 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0 Žuti
3 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 58%
19 Utakmice
Više od 1.5 21%
7 Utakmice
Više od 2.5 3%
1 Utakmice
Više od 3.5 0%
0 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima