Önizleme
Atletico Torque vs Club Nacional tahmini, basit bir hatırlatmayla başlıyor: takviminize 28.03.2026 22:30 GMT not edin — bu maç Apertura yarışında önemli. Montevideo’daki Estadio Charrúa (sentetik zeminiyle) normal pasları bile hızlandırır; iki ekip tablo içinde öylesine yakın ki nefeslerini hissediyorlar: Torque 14 puanla 4., Nacional 13 puanla 5. sırada.
Marcelo Méndez döneminde Torque, düzenli ve sabırlı oyunla tanındı. Arkadan oynamaya çalışan, kanatları genişleten ve kanatlarda küçük üstünlükler arayan pragmatik, topa sahip olmaya dayalı bir 4-3-3 düşünün. İç sahada rutinlerinde genelde rahattılar; sonuçlar sıkı olsa da—büyük takımları ürküten tipte, nadiren kaotik bir profil.
Nacional’da en büyük hikâye teknik direktör değişikliği: Jorge Bava Jadson Viera’nın yerine geçti. İlk sınavında Cerro Largo’ya karşı 3-0 gibi etkileyici bir galibiyet aldı — Nacional taraftarlarının her hafta kutlayamayacağı bir skor. Bava ayrıca zemine dair uyarıda bulundu: Charrúa’da top “çok hızlı” gidiyor ve Méndez’in uzun vadeli çalışmasının şekillendirdiği farklı bir rakip bekliyor.
Taktik açıdan bu maç ritim kontrolü meselesi olabilir: Torque temiz pas dizileri ve kanat ilerlemeleri isterken, Nacional doğru anlarda pres yapıp riskli kurulumları cezalandırmaya çalışacak. Son kafa kafaya da Nacional lehine—01.06.2025’te Torque bir gol buldu ama Nacional 2-1 ile ayrıldı.
Sıra bahisçilerin önemsediği rakamlarda. Oranlar Nacional’i net favori gösteriyor: ev sahibi galibiyeti 4,0, beraberlik 3,5, deplasman galibiyeti 1,81. Bu aynı zamanda kadro değeriyle de uyuşuyor—Torque 8,10 milyon €, Nacional 18,45 milyon €. Yine de NerdyTips okurları bilir: oranlar puan değildir ve Torque sürpriz yapabilen bir takım (örneğin 12.03.2023’te Peñarol’a karşı alınan 2-2’lik deplasman beraberliği, oran 6,0).
En iyi bahis tahminimiz gol pazarı üzerinden. YZ’nin ilk önerisi 3,5 gol altı (oran 1,28) ve güven düzeyi 7,8/10; aynı eğilim 7,9 güven projeksiyonuyla tekrar ediliyor. Açıkçası: üç golü geçmeyen bir maç bekliyoruz, havai fişekten çok satranç.
YZ’nin 1X2 tahmini “1” (ev sahibi) ve oran 3,5, fakat güven düşük (3,3). Modelin demeye çalıştığı özetle şu: Torque’ın kazanması mümkün ama bunu kesinmiş gibi oynamayın. Çoğu okuyucu için daha mantıklı tercih, verilerin ve maç bağlamının kontrol edilmiş, düşük skorlu bir geceye işaret ettiği Atletico Torque vs Club Nacional tahmini olarak toplam goller pazarında oynamak olacaktır.
Atletico Torque vs Club Nacional tahmini, basit bir hatırlatmayla başlıyor: takviminize 28.03.2026 22:30 GMT not edin — bu maç Apertura yarışında önemli. Montevideo’daki Estadio Charrúa (sentetik zeminiyle) normal pasları bile hızlandırır; iki ekip tablo içinde öylesine yakın ki nefeslerini hissediyorlar: Torque 14 puanla 4., Nacional 13 puanla 5. sırada.
Marcelo Méndez döneminde Torque, düzenli ve sabırlı oyunla tanındı. Arkadan oynamaya çalışan, kanatları genişleten ve kanatlarda küçük üstünlükler arayan pragmatik, topa sahip olmaya dayalı bir 4-3-3 düşünün. İç sahada rutinlerinde genelde rahattılar; sonuçlar sıkı olsa da—büyük takımları ürküten tipte, nadiren kaotik bir profil.
Nacional’da en büyük hikâye teknik direktör değişikliği: Jorge Bava Jadson Viera’nın yerine geçti. İlk sınavında Cerro Largo’ya karşı 3-0 gibi etkileyici bir galibiyet aldı — Nacional taraftarlarının her hafta kutlayamayacağı bir skor. Bava ayrıca zemine dair uyarıda bulundu: Charrúa’da top “çok hızlı” gidiyor ve Méndez’in uzun vadeli çalışmasının şekillendirdiği farklı bir rakip bekliyor.
Taktik açıdan bu maç ritim kontrolü meselesi olabilir: Torque temiz pas dizileri ve kanat ilerlemeleri isterken, Nacional doğru anlarda pres yapıp riskli kurulumları cezalandırmaya çalışacak. Son kafa kafaya da Nacional lehine—01.06.2025’te Torque bir gol buldu ama Nacional 2-1 ile ayrıldı.
Sıra bahisçilerin önemsediği rakamlarda. Oranlar Nacional’i net favori gösteriyor: ev sahibi galibiyeti 4,0, beraberlik 3,5, deplasman galibiyeti 1,81. Bu aynı zamanda kadro değeriyle de uyuşuyor—Torque 8,10 milyon €, Nacional 18,45 milyon €. Yine de NerdyTips okurları bilir: oranlar puan değildir ve Torque sürpriz yapabilen bir takım (örneğin 12.03.2023’te Peñarol’a karşı alınan 2-2’lik deplasman beraberliği, oran 6,0).
En iyi bahis tahminimiz gol pazarı üzerinden. YZ’nin ilk önerisi 3,5 gol altı (oran 1,28) ve güven düzeyi 7,8/10; aynı eğilim 7,9 güven projeksiyonuyla tekrar ediliyor. Açıkçası: üç golü geçmeyen bir maç bekliyoruz, havai fişekten çok satranç.
YZ’nin 1X2 tahmini “1” (ev sahibi) ve oran 3,5, fakat güven düşük (3,3). Modelin demeye çalıştığı özetle şu: Torque’ın kazanması mümkün ama bunu kesinmiş gibi oynamayın. Çoğu okuyucu için daha mantıklı tercih, verilerin ve maç bağlamının kontrol edilmiş, düşük skorlu bir geceye işaret ettiği Atletico Torque vs Club Nacional tahmini olarak toplam goller pazarında oynamak olacaktır.
Devamını Oku
Daha Az Göster
U3.5 -357
Maçta en fazla 3 gol olması bekleniyor, oranı -3571 250
Torque kazanması bekleniyor, oranı 3003.5 Altı -357
Maçta en fazla 3 gol olurHayır -109
En az bir takım gol atamaz1X&U4.5 -105
Ev sahibi kazanır/berabere kalır ve 4.5 gol altı
1:0
|
2
-
2
-
11
|
|
Nacional |
02-Aug-25
5:2
| Torque ![]() |
Nacional |
23-Nov-24
4:0
| Torque ![]() |
Nacional |
07-Dec-23
1:1
| Torque ![]() |
Nacional |
13-Mar-22
1:1
| Torque ![]() |
Nacional |
04-Nov-21
2:0
| Torque ![]() |
Nacional |
20-Aug-20
2:0
| Torque ![]() |
Nacional |
22-Jul-18
3:2
| Torque ![]() |
Torque |
28-Mar-26
2:3
| Nacional ![]() |
Torque |
01-Jun-25
1:2
| Nacional ![]() |
| 10 May | W |
Torque
| 2 |
Progreso
| 1 |
| 06 May | W |
Torque
| 1 |
Palestino
| 0 |
| 03 May | D |
Racing M
| 1 |
Torque
| 1 |
| 29 Apr | L |
Deportivo R
| 2 |
Torque
| 1 |
| 24 Apr | W |
Torque
| 4 |
Boston River
| 1 |
| 19 Apr | D |
Cerro
| 1 |
Torque
| 1 |
| 15 Apr | W |
Palestino
| 0 |
Torque
| 2 |
| 11 Apr | L |
Torque
| 0 |
Albion FC
| 1 |
| 09 Apr | W |
Torque
| 1 |
Gremio
| 0 |
| 04 Apr | D |
Danubio
| 1 |
Torque
| 1 |
| 10 May | W | Club N |
4 | Cerro |
0 |
| 07 May | L | Deportes |
3 | Club N |
0 |
| 04 May | L | Albion FC |
3 | Club N |
2 |
| 30 Apr | L | Universitario |
4 | Club N |
2 |
| 25 Apr | L | Club N |
1 | Danubio |
2 |
| 19 Apr | W | Liverpool M |
1 | Club N |
3 |
| 14 Apr | W | Club N |
3 | Deportes |
1 |
| 11 Apr | L | Deportivo M |
4 | Club N |
2 |
| 08 Apr | D | Coquimbo U |
1 | Club N |
1 |
| 04 Apr | L | Club N |
0 | Central E |
1 |
Uruguay - Primera División - Apertura| Takım | M | G | P | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing | 15 | 23-14 | 31 |
| 2 |
Deportivo | 15 | 24-16 | 29 |
| 3 |
Albion FC | 15 | 26-16 | 28 |
| 4 |
Penarol | 15 | 23-16 | 27 |
| 5 |
Central | 15 | 23-22 | 24 |
| 6 |
Atletico | 15 | 22-16 | 23 |
| 7 |
Club Nacional | 15 | 26-21 | 22 |
| 8 |
Defensor | 15 | 13-11 | 21 |
| 9 |
Liverpool | 15 | 20-18 | 20 |
| 10 |
Wanderers | 15 | 16-21 | 20 |
| 11 |
Danubio | 15 | 17-21 | 18 |
| 12 |
Cerro Largo | 15 | 16-19 | 17 |
| 13 |
Boston River | 15 | 14-20 | 17 |
| 14 |
Juventud | 15 | 17-22 | 15 |
| 15 |
Progreso | 15 | 12-23 | 10 |
| 16 |
Cerro | 15 | 8-24 | 10 |