1. Ana Sayfa
  2. Ligler
  3. Tercera División RFEF - Group 6
  4. Villarreal III
Villarreal III

Villarreal III Tahminler, İstatistikler ve Form

KEY INSIGHT Villarreal III son 10 maçın tamamında gol attı
TREND Villarreal III son 4 maçı kazandı
TREND Villarreal III son 4 maçta gol yemedi

Son Form

LWWWW
14 Tahmin edilen maçlar
57.14% Öngörülebilirlik Oranı

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

12:30

Bitti
Levante II
Levante II
0 : 1
Villarreal III
Villarreal III
1.98
3.25
3.6

1X

1.25

O1.5

1.34

YES

1.85

O1.5

1.34
3.7/10

12:30

Bitti
Hercules II
Hercules II
0 : 4
Villarreal III
Villarreal III
3.4
3.1
2.14

X2

1.27

U2.5

1.62

NO

1.8

U2.5

1.62
3.5/10

12:00

Bitti
Villarreal III
Villarreal III
3 : 0
Castellonense
Castellonense
2.72
3.15
2.5

X

3.15

U2.5

1.55

NO

1.72

U2.5

1.55
5.2/10

13:30

Bitti
red cardred card Ontinyent
Ontinyent 1931
0 : 2
Villarreal III
Villarreal III
2.55
3.05
2.7

1

2.55

U2.5

1.63

NO

1.85

U2.5

1.63
3.9/10

11:30

Bitti
Villarreal C
Villarreal C
1 : 2
Saguntino
Saguntino
2.07
3.15
3.45

1X

1.27

U2.5

1.55

NO

1.7

U2.5

1.55
3.5/10

12:00

Bitti
Villarreal C
Villarreal C
1 : 1
La Nucia
La Nucia
2.67
3
2.6

1

2.67

U2.5

1.52

NO

1.72

1X

1.47
2.5/10

12:15

Bitti
Crevillente
Crevillente
1 : 2
Villarreal C
Villarreal C
3.45
3.2
2.05

1

3.45

O1.5

1.37

YES

1.9

O1.5

1.37
7/10

13:30

Bitti
Villarreal C
Villarreal C
2 : 0
Soneja
Soneja
1.62
3.6
5.1

2

5.1

O1.5

1.33

YES

1.98

O1.5

1.33
6.7/10

13:00

Bitti
Jove Espanol
Jove Espanol
4 : 1
Villarreal C
Villarreal C
4
3.4
1.83

X2

1.22

O1.5

1.29

YES

1.77

O1.5

1.29
3.2/10

Villarreal III Tahminleri ve Bahis İpuçları

Villarreal III tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, Villarreal III için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar Villarreal III takımının yer aldığı 14 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 57.14% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Tercera División RFEF - Group 6 sezonunda Villarreal III, 33 maçta 18 galibiyet, 6 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etmiş; 61 gol atmış (maç başına 1.8) ve 36 gol yemiş, 12 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Villarreal III tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Tercera División RFEF - Group 6Spain • Sezon 2025
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar161733
Galibiyetler9918
Beraberlikler336
Mağlubiyetler459
Atılan Goller303161
Yenilen Goller142236
Maç Başına Atılan Gol1.91.81.8
Maç Başına Yenilen Gol0.91.31.1
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar6612
Gol Atılamayan Maçlar325
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 5-0
Deplasman 0-4
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi 0-3
Deplasman 4-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 5
Deplasman 4
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 3
Deplasman 4
Seriler
Galibiyetler 3
Mağlubiyetler 3
Penaltılar
1 / 1
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
3 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 85%
28 Maçlar
Üst 1.5 58%
19 Maçlar
Üst 2.5 27%
9 Maçlar
Üst 3.5 12%
4 Maçlar
Üst 4.5 3%
1 Maçlar
Oyuncu verisi bulunmuyor