Към съдържанието

Прогноза Getafe II vs Numancia - 11 май 2025 г.

Getafe II
11 май10:30
0:2
Завършил
Numancia €3.17m
12.88 X2.92 22.45

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
Numancia или равен 1.36
3.1/10
1x2 Прогноза
22.45
2.2/10
Общо голове
Под 2.51.56
1.1/10
Двата отбора да отбележат
Не1.75
1.3/10
Bet Builder прогноза
X2 & Под 3.51.76
1.6/10
Краен резултат
Getafe II02Numancia

Статистика

Средно на мач
Getafe II
Numancia
Общо головеGetafe II: 2.6Numancia: 2.5
Вкарани головеGetafe II: 1Numancia: 1.7
Допуснати головеGetafe II: 1.6Numancia: 0.8

Форма

Последни 10 мача
Getafe II
Numancia
ПобедиGetafe II: 2Numancia: 5
Над 1.5 голаGetafe II: 9Numancia: 7
Над 2.5 голаGetafe II: 5Numancia: 6
Над 3.5 голаGetafe II: 2Numancia: 2
И двата отбора отбелязахаGetafe II: 5Numancia: 4
Изненадващи победиGetafe II: 0Numancia: 0
Изненадващи загубиGetafe II: 0Numancia: 0

H2H

Getafe II 1
1 Равенства
2 Numancia
Последни мачове
18 май 25 г.
Numancia0
Getafe II1
11 май 25 г.
Getafe II0
Numancia2
10 март 24 г.
Getafe II0
Numancia3

Последни мачове