Преглед
Прогнозата за Paks vs Kazincbarcikai на 4 април 2026 г. (16:00 GMT) започва с простия въпрос: може ли Paks да запази добрия сезон с рутина победа на собствен терен, или битката за оцеляване на Kazincbarcikai ще донесе нова изненада? В 28-ия кръг на Fehérvári úti Stadion в Paks контекстът в класирането има голяма тежест — Paks са 5-ти с 41 точки, докато Kazincbarcikai са 12-ти с 17 и имат нужда от всяка точка.
Под ръководството на György Bognár Paks рядко са скучни. Играят офанзивно, прилагат висок пресинг и често допускат мачовете да се отворят. Този подход донесе 49 гола в 27 шампионатни мача — сред по-добрите атаки в NB I — но и ги е оставял уязвими в защита (38 допуснати). Последните им резултати са смесени (П-Р-Р-З-З), затова това домакинство изглежда като възможност за „рестарт“.
Първият сезон на Kazincbarcikai на това ниво беше суров: 5 победи, 2 равенства, 20 загуби, най-слаба защита в лигата (55 допуснати) и едва 25 вкарани. Все пак показаха, че могат да сътворят изненади като гости — най-вече впечатляващото 0:4 на Diósgyőr на 13.03.2026, и то при коефициент 5.6 за победа на гостите. Това напомня: слабите тимове също могат да имат един перфектен следобед.
Paks може да трябва да се справи с отсъствия в защита. Централният защитник Bence Lenzsér (коляно) и младият бек Gábor Vas (рамо) се очаква да липсват, което леко увеличава шансовете Kazincbarcikai да вкара. Гостите пристигат без нови сериозни травми и ще разчитат на нигерийския нападател Meshack Ubochioma (4 гола в шампионата) и централния защитник Sodiq Rasheed, докато опитни унгарски имена като Norbert Könyves и Zsombor Berecz дават стабилност.
Последната директна среща сочи в една посока: на 29.08.2025 Paks спечели с 3:0. И тогава Paks бяха фаворити на пазара (коеф. 1.66), а в момента коефициентите са още по-изразени: Домакин 1.35, Равен 5.29, Гости 8.0. Разликата в пазарната стойност на съставите също подкрепя това ценообразуване (€8.32 млн срещу €4.82 млн), макар че парите не гарантират точки.
От числовия анализ става ясно: водещата ни прогноза от NerdyTips е 1 (Paks да спечели) при 1.36 с увереност 10.0/10. 1x2 прогнозата повтаря същото: 1 при 1.36, увереност 10.0. С други думи, моделът очаква постоянният натиск на Paks да надделее в рамките на 90-те минути.
Моделът прогнозира около 65% владение за Paks, 16 удара срещу 8, и 6 точни удара срещу 2, с тежест при корнерите (8–1, общо 9). Този профил обикновено подкрепя както домакинска победа, така и добър тотал голове. Единственото предупреждение е, че Kazincbarcikai може да допринесе за над/или да не успее в зависимост от това доколко ще успеят да се измъкнат от пресата на Paks. С липсващи ключови защитници при Paks наклонът към 2:1 изглежда логичен, а не пресилен.
В обобщение, Прогнозата за Paks vs Kazincbarcikai е проста: подкрепете домакинската победа като основен залог и обмислете Над 2.5 гола, ако приемете, че мачът ще се разшири след първия гол на Paks.
Прогнозата за Paks vs Kazincbarcikai на 4 април 2026 г. (16:00 GMT) започва с простия въпрос: може ли Paks да запази добрия сезон с рутина победа на собствен терен, или битката за оцеляване на Kazincbarcikai ще донесе нова изненада? В 28-ия кръг на Fehérvári úti Stadion в Paks контекстът в класирането има голяма тежест — Paks са 5-ти с 41 точки, докато Kazincbarcikai са 12-ти с 17 и имат нужда от всяка точка.
Под ръководството на György Bognár Paks рядко са скучни. Играят офанзивно, прилагат висок пресинг и често допускат мачовете да се отворят. Този подход донесе 49 гола в 27 шампионатни мача — сред по-добрите атаки в NB I — но и ги е оставял уязвими в защита (38 допуснати). Последните им резултати са смесени (П-Р-Р-З-З), затова това домакинство изглежда като възможност за „рестарт“.
Първият сезон на Kazincbarcikai на това ниво беше суров: 5 победи, 2 равенства, 20 загуби, най-слаба защита в лигата (55 допуснати) и едва 25 вкарани. Все пак показаха, че могат да сътворят изненади като гости — най-вече впечатляващото 0:4 на Diósgyőr на 13.03.2026, и то при коефициент 5.6 за победа на гостите. Това напомня: слабите тимове също могат да имат един перфектен следобед.
Paks може да трябва да се справи с отсъствия в защита. Централният защитник Bence Lenzsér (коляно) и младият бек Gábor Vas (рамо) се очаква да липсват, което леко увеличава шансовете Kazincbarcikai да вкара. Гостите пристигат без нови сериозни травми и ще разчитат на нигерийския нападател Meshack Ubochioma (4 гола в шампионата) и централния защитник Sodiq Rasheed, докато опитни унгарски имена като Norbert Könyves и Zsombor Berecz дават стабилност.
Последната директна среща сочи в една посока: на 29.08.2025 Paks спечели с 3:0. И тогава Paks бяха фаворити на пазара (коеф. 1.66), а в момента коефициентите са още по-изразени: Домакин 1.35, Равен 5.29, Гости 8.0. Разликата в пазарната стойност на съставите също подкрепя това ценообразуване (€8.32 млн срещу €4.82 млн), макар че парите не гарантират точки.
От числовия анализ става ясно: водещата ни прогноза от NerdyTips е 1 (Paks да спечели) при 1.36 с увереност 10.0/10. 1x2 прогнозата повтаря същото: 1 при 1.36, увереност 10.0. С други думи, моделът очаква постоянният натиск на Paks да надделее в рамките на 90-те минути.
Моделът прогнозира около 65% владение за Paks, 16 удара срещу 8, и 6 точни удара срещу 2, с тежест при корнерите (8–1, общо 9). Този профил обикновено подкрепя както домакинска победа, така и добър тотал голове. Единственото предупреждение е, че Kazincbarcikai може да допринесе за над/или да не успее в зависимост от това доколко ще успеят да се измъкнат от пресата на Paks. С липсващи ключови защитници при Paks наклонът към 2:1 изглежда логичен, а не пресилен.
В обобщение, Прогнозата за Paks vs Kazincbarcikai е проста: подкрепете домакинската победа като основен залог и обмислете Над 2.5 гола, ако приемете, че мачът ще се разшири след първия гол на Paks.
Прочети повече
Прочети по-малко
1 -213
Paks се очаква да спечели при коефициент -2131 -213
Paks се очаква да спечели при коефициент -213Над 2.5 -222
Ще бъдат отбелязани поне 3 гола в мачаДа -167
Очаква се и двата отбора да отбележат1X&O2.5 -143
Победа за домакин/равенство и над 2.5 гола
2:1
|
4
-
0
-
0
|
|
Kazincbarcikai |
14-Dec-25
0:2
| Paks ![]() |
Kazincbarcikai |
01-Mar-22
0:1
| Paks ![]() |
Paks |
04-Apr-26
5:1
| Kazincbarcikai ![]() |
| 03 May | W |
Paks
| 5 |
Debreceni V
| 2 |
| 26 Apr | L |
Ferencvarosi
| 2 |
Paks
| 0 |
| 19 Apr | W |
Paks
| 1 |
Puskas A
| 0 |
| 11 Apr | L |
Nyiregyhaza
| 2 |
Paks
| 0 |
| 04 Apr | W |
Paks
| 5 |
Kazincbarcikai
| 1 |
| 20 Mar | W |
MTK Budapest
| 0 |
Paks
| 2 |
| 14 Mar | D |
Paks
| 1 |
Zalaegerszegi
| 1 |
| 07 Mar | D |
Ujpest
| 0 |
Paks
| 0 |
| 28 Feb | L |
Kisvarda
| 2 |
Paks
| 1 |
| 22 Feb | L |
Paks
| 3 |
Gyor
| 4 |
| 15 May | D | Nyiregyhaza |
2 | Kazincbarcikai |
2 |
| 02 May | W | Kazincbarcikai |
2 | Kisvarda FC |
1 |
| 24 Apr | D | Kazincbarcikai |
0 | MTK Budapest |
0 |
| 18 Apr | L | Zalaegerszegi |
4 | Kazincbarcikai |
0 |
| 11 Apr | L | Kazincbarcikai |
0 | Ujpest |
3 |
| 04 Apr | L | Paks |
5 | Kazincbarcikai |
1 |
| 22 Mar | L | Kazincbar |
1 | Gyor |
3 |
| 13 Mar | W | Diosgyori |
0 | Kazincbar |
4 |
| 08 Mar | L | Kazincbar |
0 | Debrecen |
3 |
| 04 Mar | L | Kazincbar |
0 | Ferencvaros |
5 |
Hungary - NB I| Отбор | М | Г | Т | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gyori ETO FC | 32 | 64-30 | 66 |
| 2 |
Ferencvarosi | 32 | 64-31 | 65 |
| 3 |
Paks | 32 | 60-45 | 50 |
| 4 |
Debreceni VSC | 32 | 49-40 | 50 |
| 5 |
Zalaegerszegi | 32 | 49-40 | 48 |
| 6 |
Puskas Academy | 32 | 41-41 | 45 |
| 7 |
Ujpest | 32 | 47-55 | 40 |
| 8 |
Kisvarda FC | 32 | 36-48 | 40 |
| 9 |
Nyiregyhaza | 32 | 45-55 | 39 |
| 10 |
MTK Budapest | 32 | 53-60 | 37 |
| 11 |
Diosgyori VTK | 32 | 38-62 | 28 |
| 12 |
Kazincbarcikai | 32 | 29-68 | 21 |