Към съдържанието

Прогноза Polokwane U23 vs Marumo Gallants U23 - 8 март 2026 г.

Polokwane U23
8 март08:00
0:2
Завършил
Marumo Gallants U23
13.00 X3.20 22.17

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
Marumo Gallants U23 или равен 1.32
6.5/10
1x2 Прогноза
22.17
5.2/10
Общо голове
Под 3.51.30
1.1/10
Двата отбора да отбележат
Да1.70
1.3/10
Bet Builder прогноза
X2 & Под 3.51.89
1.0/10
Краен резултат
Polokwane U2312Marumo Gallants U23

Статистика

Средно на мач
Polokwane U23
Marumo G
Общо головеPolokwane U23: 2Marumo Gallants U23: 3.7
Вкарани головеPolokwane U23: 0.3Marumo Gallants U23: 2.1
Допуснати головеPolokwane U23: 1.7Marumo Gallants U23: 1.6

Форма

Последни 10 мача
Polokwane U23
Marumo G
ПобедиPolokwane U23: 0Marumo Gallants U23: 5
Над 1.5 голаPolokwane U23: 6Marumo Gallants U23: 8
Над 2.5 голаPolokwane U23: 5Marumo Gallants U23: 6
Над 3.5 голаPolokwane U23: 2Marumo Gallants U23: 5
И двата отбора отбелязахаPolokwane U23: 2Marumo Gallants U23: 6
Изненадващи победиPolokwane U23: 0Marumo Gallants U23: 1
Изненадващи загубиPolokwane U23: 0Marumo Gallants U23: 0

H2H

Polokwane U23 2
0 Равенства
2 Marumo Gallants U23
Последни мачове
08 март 26 г.
Polokwane City U230
Marumo Gallants U232
12 октомври 25 г.
Marumo Gallants U230
Polokwane City U232
01 март 25 г.
Marumo Gallants U234
Polokwane City U230

Последни мачове

Класиране

Южна Африка - Diski Challenge
# Отбор М Г Т
1 Orlando Pirates U23 30 62-18 73
2 Mamelodi Sundowns U23 30 71-30 70
3 Royal AM U23 30 55-36 53
4 Kaizer Chiefs U23 30 58-33 49
5 Stellenbosch U23 30 54-44 49
6 Orbit College U23 29 35-37 43
7 Richards Bay U23 30 41-43 40
8 Sekhukhune United U23 30 46-39 39
9 Golden Arrows U23 30 48-57 38
10 TS Galaxy U23 30 38-50 38
11 AmaZulu U23 30 36-51 38
12 Marumo Gallants U23 29 40-51 35
13 Durban City U23 29 47-44 31
14 Magesi U23 29 29-44 30
15 Polokwane City U23 30 18-54 20
16 Chippa United U23 30 35-82 17