Към съдържанието

Прогноза Volna Nizhegorodskaya vs Shumbrat - 4 юли 2026 г.

Volna Nizhegorodskaya
4 юли13:00
3:3
Завършил
Shumbrat -
11.65 X3.45 24.60

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
Volna Nizhegorodskaya печели 1.65
8.0/10
1x2 Прогноза
11.65
8.0/10
Общо голове
Над 1.51.26
5.0/10
Двата отбора да отбележат
Не1.82
1.3/10
Краен резултат
Volna Nizhegorodskaya20Shumbrat

Статистика

Средно на мач
Volna N
Shumbrat
Общо головеVolna Nizhegorodskaya: 2.4Shumbrat: 3.1
Вкарани головеVolna Nizhegorodskaya: 2.1Shumbrat: 2.1
Допуснати головеVolna Nizhegorodskaya: 0.3Shumbrat: 1

Форма

Последни 10 мача
Volna N
Shumbrat
ПобедиVolna Nizhegorodskaya: 9Shumbrat: 8
Над 1.5 голаVolna Nizhegorodskaya: 9Shumbrat: 8
Над 2.5 голаVolna Nizhegorodskaya: 4Shumbrat: 5
Над 3.5 голаVolna Nizhegorodskaya: 1Shumbrat: 4
И двата отбора отбелязахаVolna Nizhegorodskaya: 2Shumbrat: 4
Изненадващи победиVolna Nizhegorodskaya: 0Shumbrat: 0
Изненадващи загубиVolna Nizhegorodskaya: 0Shumbrat: 1

Последни мачове

Класиране

Русия - Second League - Group 3
# Отбор М Г Т
1 Volna Nizhegorodskaya 19 43-12 49
2 FK Spartak Tambov 19 33-10 47
3 Metallurg Lipetsk 20 40-23 38
4 Shumbrat 19 37-25 36
5 Salyut-Belgorod 19 36-18 36
6 Saturn Ramenskoye 20 36-30 34
7 Ryazan 18 29-12 31
8 Avangard Kursk 20 25-25 27
9 Rodina Moskva III 19 35-33 24
10 Orel 19 24-33 23
11 Strogino 19 23-31 22
12 SKA Khabarovsk II 19 27-35 20
13 Zenit Penza 18 18-38 14
14 Arsenal Tula II 19 17-41 12
15 Rotor-2 19 12-31 11
16 Kvant 20 21-59 6
Promotion Relegation