Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Clermont Foot

Clermont Foot Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€16.83m Ø 24.1 Ligue 2
98
Прогнозирани мачове
67.3%
Ниво на предвидимост
DLDDDD
Скорошна форма
1.20
Голове / мач
Clermont Foot е без победа в последните 12 мача
Clermont Foot нямаше червени картони в последните 17 мача
Няма предстоящи мачове

Clermont Foot няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Laval срещу Clermont F, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 2.20 домакин, 3.35 равен, 3.55 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.34, доверие 3.8/10. Краен резултат 3–3, прогнозата не излезе.
Край
Laval3
Clermont FClermont3
2.20
▴3.35
3.55
1X
▴1.34
U3.5
▴1.34
Да
▾1.75
U3.5
▴1.34
3.8
U3.5
▴1.343.8
Clermont Foot срещу RED Star FC 93, Ligue 2, начален час 13:00. Коефициенти: 3.95 домакин, 3.40 равен, 2.00 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.27, доверие 7.3/10. Краен резултат 2–3, прогнозата не излезе.
Край
Clermont FootClermont2
RED Star FC 93Red Star3
3.95
▴3.40
2.00
2
2.00
U3.5
▾1.27
Да
▴1.91
U3.5
▾1.27
7.3
U3.5
▾1.277.3
Grenoble срещу Clermont F, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 2.50 домакин, 3.15 равен, 3.20 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.22, доверие 7.3/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Grenoble1
Clermont FClermont1
▴2.50
▾3.15
▾3.20
X
▾3.15
U3.5
▾1.22
Не
▾1.80
U3.5
▾1.22
7.3
✓ U3.5
▾1.227.3
Clermont Foot срещу Boulogne, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 2.82 домакин, 3.25 равен, 2.65 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.53, доверие 8.5/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Clermont FootClermont0
Boulogne0
▴2.82
▴3.25
▾2.65
1
▴2.82
U2.5
▴1.72
Не
▴1.93
1X
▴1.53
8.5
✓ 1X
▴1.538.5
Dunkerque срещу Clermont F, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 1.82 домакин, 3.64 равен, 4.46 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.38, доверие 4.4/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Dunkerque1
Clermont FClermont1
1.82
3.64
4.46
2
4.46
U3.5
1.38
Не
2.05
U3.5
1.38
4.4
✓ U3.5
1.384.4
Clermont Foot срещу Sochaux, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 2.67 домакин, 3.15 равен, 2.82 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 1.87, доверие 6.0/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Clermont FootClermont0
Sochaux0
▴2.67
3.15
▾2.82
1
▴2.67
U2.5
▴1.67
Не
▴1.87
No BTTS
▴1.87
6.0
✓ No BTTS
▴1.876.0
Clermont Foot срещу Dijon, Ligue 2, начален час 19:00. Коефициенти: 2.85 домакин, 3.25 равен, 2.60 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.30, доверие 6.1/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Clermont FootClermont1
Dijon1
▴2.85
▾3.25
▾2.60
X2
▾1.45
U3.5
▴1.30
Не
▴2.00
U3.5
▾1.30
6.1
✓ U3.5
▾1.306.1
Saint Etienne срещу Clermont Foot, Ligue 2, начален час 19:45. Коефициенти: 1.45 домакин, 4.65 равен, 7.40 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 5.6/10. Краен резултат 3–1, прогнозата не излезе.
Край
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
Да
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

Clermont Средни статистики

Последни 10 мача
Очаквани головеxG на мач
0.70
УдариТочни удари / мач
2.5
Владение
51%
КорнериСредно на мач
4.9
ДисциплинаКартони / мач
1.5
Процент победи
0%

Статистики за сезона

Ligue 2 Франция · Сезон 2026
8Мачове Процент победи 0%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове538
Победи000
Равенства426
Загуби112
Вкарани голове336
Допуснати голове459
Средно вкарани голове0.61.00.8
Средно допуснати голове0.81.71.1
Мачове без допуснат гол303
Мачове без отбелязан гол303
Рекорди и серии
Най-тежка загуба
Домакин2-3
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин2
Гост1
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи0
Загуби1
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–1
0-15
2–0
16-30
0–2
31-45
0–2
46-60
1–2
61-75
4–1
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-1-4-15 G
4-4-22 G
4-2-3-11 G
12Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.563%
5 мача
Над 1.513%
1 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
E. Kabeya E. Kabeya 19 DEF 7.00
Noam Strotz Noam Strotz 19 MID 6.90
T. Guivarch T. Guivarch 30 GK 6.88
V. N'Simba V. N'Simba 32 DEF 6.86
E. Cantero E. Cantero 20 FWD 6.79
M. Douane M. Douane 23 FWD 6.74
Y. Salmier Y. Salmier 33 DEF 6.70
O. Diop O. Diop 20 FWD 6.69
A. Baallal A. Baallal 21 MID 6.65
R. Kouamé R. Kouamé 29 MID 6.64
M. Bouchenna M. Bouchenna 19 MID 6.63
I. Coulibaly I. Coulibaly 20 DEF 6.62
J. Grillot J. Grillot 20 MID 6.62
A. Hunou A. Hunou 31 FWD 6.58
C. Okou C. Okou 20 FWD 6.58
A. Ackra A. Ackra 21 MID 6.49
J. Sambia J. Sambia 29 DEF 6.46
F. Bianchini F. Bianchini 24 FWD 6.42
Luís Semedo Luís Semedo 22 FWD 6.36
J. Nyindong Tsamouna J. Nyindong Tsamouna 19 FWD 5.44
J. Astic J. Astic 20 MID 4.68
I. M'Bahia I. M'Bahia 20 DEF 4.68
E. Koné E. Koné 19 MID 4.66
C. Konaté C. Konaté 21 DEF 3.35
A. Saintorens A. Saintorens 21 FWD 3.15

Класиране

Франция - Ligue 2
# Отбор М Г Т
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Прогнози и съвети за залагания за Clermont Foot

Търсите прогнози за Clermont Foot? NerdyTips предлага футболни прогнози за Clermont Foot, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 98 мача с участието на Clermont Foot с точност на най-добрата прогноза от 67.3%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Ligue 2 Clermont Foot записа 0 победи, 6 равенства и 2 загуби в 8 мача, отбелязвайки 6 гола (0.8 на мач) и допускайки 9, при 3 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Clermont Foot средно постига 51% владение на топката, 0.70 xG и 4.9 корнера на мач при 0% победи.

Clermont Foot в момента има приблизителна пазарна стойност от €16.83m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Clermont Foot остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Clermont Foot е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.