1. Футболни прогнози
  2. Лиги
  3. III Liga - Group 4
  4. Czarni Połaniec
Czarni Połaniec

Czarni Połaniec Прогнози, статистики и форма

Пазарна стойност: -
KEY INSIGHT Czarni Połaniec отбеляза гол във всички от последните 10 мача
TREND И двата отбора отбелязаха гол в последните 6 мача на Czarni Połaniec
TREND Czarni Połaniec нямаше червени картони в последните 40 мача

Скорошна форма

WLLDL
23 Прогнозирани мачове
60.87% Ниво на предвидимост

AI прогнози

Предоставено от NerdyTips

11:30

Завършил
Sokol Kolb.
Sokol Kolb.
2 : 1
Czarni Polaniec
Czarni P
2.5
3.6
2.62

X

3.6

O2.5

1.6

YES

1.53

O2.5

1.6
4.8/10

05:00

Завършил
KSZO 1929
KSZO 1929
1 : 1
Czarni Polaniec
Czarni P
1.42
5
5.5

1

1.42

O2.5

1.35

YES

1.52

1

1.42
8/10

11:00

Завършил
Czarni P
Czarni Polaniec
2 : 3
Avia Swidnik
Avia Swidnik
5.75
5
1.4

X2

1.1

O2.5

1.54

NO

1.95

O2.5

1.54
1.9/10

11:00

Завършил
red card Korona II
Korona Kielce II
2 : 1
Czarni Polaniec
Czarni P
2.15
3.75
3.1

X2

1.65

O2.5

1.51

NO

2.77

O2.5

1.51
4.1/10

11:00

Завършил
Czarni P
Czarni Polaniec
2 : 1
Star Starachowice
Star S
2.65
3.7
3.05

1

2.65

O2.5

1.62

NO

2.35

1X

1.55
4.2/10

11:30

Завършил
Sokol Kolb.
Sokol Kolb.
2 : 1
Czarni Polaniec
Czarni P
2.55
3.7
2.49

2

2.49

U3.5

1.44

NO

2.25

U3.5

1.44
5.1/10

11:00

Завършил
Czarni P
Czarni Polaniec
1 : 0
Wislanie Jaskowice
Wislanie J
2.5
3.7
2.82

1

2.5

U3.5

1.51

NO

2.42

1X

1.49
5.6/10

10:00

Завършил
Swidniczanka S
Swidniczanka Swidnik
1 : 4
Czarni Polaniec
Czarni P
3.65
3.8
1.98

2

1.98

U3.5

1.52

NO

2.4

2

1.98
7/10

11:00

Завършил
Czarni P
Czarni Polaniec
1 : 1
Stal Krasnik
Stal Krasnik
1.75
4.8
5.25

1

1.75

U3.5

1.47

NO

2.14

1

1.75
8/10

11:00

Завършил
red card Siarka T
Siarka Tarnobrzeg
1 : 1
Czarni Polaniec
Czarni P
1.8
3.8
3.95

X

3.8

U3.5

1.49

NO

2.25

U3.5

1.49
3.6/10

10:30

Завършил
Sparta KW
Sparta KW
1 : 5
Czarni Polaniec
Czarni P
9.4
8.4
1.16

2

1.16

O2.5

1.46

NO

1.55

H2

1.47
5/10

Прогнози и съвети за залагания за Czarni Połaniec

Търсите прогнози за Czarni Połaniec? NerdyTips предлага генерирани от изкуствен интелект футболни прогнози за Czarni Połaniec, задвижвани от нашия алгоритъм NT Apex. До момента анализирахме 23 мача с участието на Czarni Połaniec с точност на най-добрата прогноза от 60.87%. Прогнозите включват Краен резултат, Под/Над, И двата отбора да вкарат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Friendlies Clubs Czarni Połaniec записа 2 победи, 1 равенства и 1 загуби в 4 мача, отбелязвайки 6 гола (1.5 на мач) и допускайки 5, при 2 мача без допуснат гол.

Czarni Połaniec в момента има приблизителна пазарна стойност от -.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Czarni Połaniec остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Czarni Połaniec е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.

Friendlies ClubsWorld • Сезон 2026
Разбивка на представянето
ПоказателДомакинГостОбщо
Мачове224
Победи112
Равенства011
Загуби101
Вкарани голове336
Допуснати голове415
Средно вкарани голове1.51.51.5
Средно допуснати голове2.00.51.3
Мачове без допуснат гол112
Мачове без отбелязан гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин 2-0
Гост 0-2
Най-тежка загуба
Домакин 1-4
Гост -
Най-много вкарани голове
Домакин 2
Гост 2
Най-много допуснати голове
Домакин 4
Гост 1
Серии
Победи 2
Загуби 0
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0 Жълти
0 Червени
Отбелязани голове
Над 0.5 100%
4 Мачове
Над 1.5 50%
2 Мачове
Над 2.5 0%
0 Мачове
Над 3.5 0%
0 Мачове
Над 4.5 0%
0 Мачове
Няма налични данни за играчите