Hetman Zamosc Прогнози, статистики и форма
AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.
4
Прогнозирани мачове
–
Предвидимост
WWWWD
Скорошна форма
1.87
Голове / мач
Hetman Zamosc е без загуба в последните 6 мача
Hetman Zamosc отбеляза гол в последните 9 мача
Hetman Zamosc е без загуба у дома в последните 5 мача
Следващ мач
III Liga - Group 4 · нд, 8 ноември · 12:00 ч.
Hetman Zamosc
VS
Wisloka Debica
Best Tip
Коефициент
Увереност
5.6/10
Отключи прогнозата
Последни мачове
Sokol Kolb. срещу Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 2.75, равен 3.50, гост 2.63. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.47, увереност 3.4/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Sokol Kolb.0
Hetman Zamosc2Hetman Zamosc срещу Jaroslaw, III Liga - Group 4, начален час 13:00. Коефициенти: домакин 2.15, равен 3.55, гост 2.92. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.40, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Hetman Zamosc1
Jaroslaw0Busko-Zdroj срещу Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.77, равен 3.55, гост 2.35. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.52, увереност 6.2/10. Краен резултат 2–4, печеливша прогноза.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4Hetman Zamosc срещу Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.20, равен 3.60, гост 2.85. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.48, увереност 6.2/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Hetman Zamosc1
Czarni Polaniec0Hetman Zamosc срещу Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 3.25, равен 3.70, гост 2.00. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.30, увереност 8.0/10. Краен резултат 2–2, печеливша прогноза.
Hetman Zamosc2
Chelmianka Chelm2
Край
2.75
3.50
2.63
2
O2.5
Да
X2
3.4
✓ X2
Край
2.15
3.55
2.92
1
O2.5
Да
BTTS
8.0
BTTS
Край
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
Да
BTTS
6.2
✓ BTTS
Край
2.20
3.60
2.85
1
O2.5
Да
BTTS
6.2
BTTS
Край
3.25
3.70
2.00
2
O2.5
Да
X2
8.0
✓ X2
Сезонна статистика
III Liga - Group 4
15Мачове
Процент победи 47%
Разбивка на представянето
| Показател | Домакин | Гост | Общо |
|---|---|---|---|
| Мачове | 8 | 7 | 15 |
| Победи | 4 | 3 | 7 |
| Равенства | 3 | 2 | 5 |
| Загуби | 1 | 2 | 3 |
| Вкарани голове | 13 | 15 | 28 |
| Допуснати голове | 8 | 14 | 22 |
| Средно вкарани голове | 1.6 | 2.1 | 1.9 |
| Средно допуснати голове | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
| Сухи мрежи | 3 | 1 | 4 |
| Без вкаран гол | 1 | 0 | 1 |
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-0
Гост2-4
Най-тежка загуба
Домакин0-1
Гост4-2
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост4
Серии
Победи1
Загуби2
Дузпи
1/ 2
50.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Вкарани
Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.593%
14 мача
Над 1.567%
10 мача
Над 2.520%
3 мача
Над 3.57%
1 мача
Над 4.50%
0 мача
Играчи
Няма налични данни за играчите
Класиране
| # | Отбор | М | Г | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
В текущия сезон на III Liga - Group 4 Hetman Zamosc записа 7 победи, 5 равенства и 3 загуби в 15 мача, отбелязвайки 28 гола (1.9 на мач) и допускайки 22, при 4 мача без допуснат гол.
NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Hetman Zamosc остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.
Hetman Zamosc е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.