Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Drogheda United

Drogheda United Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€3.03m Ø 25.4 Premier Division
109
Прогнозирани мачове
64.2%
Ниво на предвидимост
WLLWWL
Скорошна форма
1.53
Голове / мач
Drogheda United отбеляза гол в последните 7 мача
Няма предстоящи мачове

Drogheda United няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Drogheda United срещу Derry City, Premier Division, начален час 19:45. Коефициенти: 3.00 домакин, 3.30 равен, 2.37 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.40, доверие 8.5/10. Краен резултат 2–0, прогнозата не излезе.
Край
Drogheda UnitedDrogheda2
Derry City0
▾3.00
▾3.30
▴2.37
2
▴2.37
O1.5
▴1.35
Да
▴1.82
X2
▴1.40
8.5
X2
▴1.408.5
Shamrock Rovers срещу Drogheda United, Premier Division, начален час 20:00. Коефициенти: 1.38 домакин, 4.95 равен, 8.00 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.38, доверие 8.8/10. Краен резултат 3–1, прогнозата излезе.
Край
Shamrock Rovers3
Drogheda UnitedDrogheda1
▾1.38
▴4.95
▴8.00
1
▾1.38
O2.5
▾1.65
Да
▴1.95
1
▾1.38
8.8
✓ 1
▾1.388.8
Bohemians срещу Drogheda U, Premier Division, начален час 20:00. Коефициенти: 1.42 домакин, 4.75 равен, 7.00 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.42, доверие 5.7/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Bohemians2
Drogheda UDrogheda 1
▾1.42
▴4.75
▴7.00
1
▾1.42
O2.5
▾1.55
Не
▴1.98
1
▾1.42
5.7
✓ 1
▾1.425.7
Shelbourne срещу Drogheda U, Premier Division, начален час 19:45. Коефициенти: 1.90 домакин, 3.55 равен, 4.15 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.38, доверие 8.1/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
Shelbourne1
Drogheda UDrogheda2
▴1.90
▾3.55
▾4.15
1
▴1.90
U3.5
▴1.38
Не
▴2.05
U3.5
▴1.38
8.1
✓ U3.5
▴1.388.1
Drogheda United срещу Sligo Rovers, Premier Division, начален час 19:45. Коефициенти: 1.90 домакин, 3.45 равен, 4.00 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.29, доверие 5.7/10. Краен резултат 2–0, прогнозата излезе.
Край
Drogheda UnitedDrogheda2
Sligo Rovers0
▴1.90
▾3.45
4.00
1
▴1.90
U3.5
▾1.29
Не
▾1.88
U3.5
▾1.29
5.7
✓ U3.5
▾1.295.7

Drogheda Средни статистики

Последни 10 мача
Очаквани головеxG на мач
1.03
УдариТочни удари / мач
3.9
Владение
42%
КорнериСредно на мач
4.5
ДисциплинаКартони / мач
1.3
Процент победи
40%

Статистики за сезона

Premier Division Ирландия · Сезон 2026
33Мачове Процент победи 24%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове161733
Победи448
Равенства6410
Загуби6915
Вкарани голове182139
Допуснати голове213354
Средно вкарани голове1.11.21.2
Средно допуснати голове1.31.91.6
Мачове без допуснат гол729
Мачове без отбелязан гол538
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин2-0
Гост3-4
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост4-1
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост4
Серии
Победи2
Загуби3
Дузпи
2/ 3
66.67% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
8–5
0-15
4–13
16-30
7–8
31-45
6–7
46-60
10–9
61-75
7–9
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
5-3-212 G
4-2-3-19 G
3-5-27 G
3-4-1-22 G
67Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.576%
25 мача
Над 1.533%
11 мача
Над 2.56%
2 мача
Над 3.53%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
B. Kavanagh B. Kavanagh 25 FWD 6.96
C. Keeley C. Keeley 28 DEF 6.94
K. Ancelin K. Ancelin 22 FWD 6.92
W. Davis W. Davis 20 FWD 6.91
E. Agbaje E. Agbaje 21 DEF 6.74
C. O'Connor C. O'Connor - MID 6.70
S. Farrell S. Farrell 25 MID 6.68
Ethan O'Brien Ethan O'Brien 24 MID 6.62
M. Doyle M. Doyle 27 MID 6.61
R. Brennan R. Brennan 34 MID 6.61
J. Bucknor J. Bucknor 23 DEF 6.61
C. Kane C. Kane 27 DEF 6.56
T. Oluwa T. Oluwa 24 FWD 6.56
J. Godden J. Godden 22 FWD 6.54
A. Quinn A. Quinn 23 DEF 6.53
A. Bates A. Bates 24 MID 6.52
Leo Burney Leo Burney 24 DEF 6.50
R. Markey R. Markey 20 FWD 6.42
L. Dennison L. Dennison 29 GK 6.37
K. Cruise K. Cruise 21 DEF 6.36
J. Bolger J. Bolger 25 DEF 6.10
Dare Kareem Dare Kareem 19 FWD 5.88
Fynn Michael Cordell Talley Fynn Michael Cordell Talley 23 GK 5.74
S. McGrath S. McGrath 17 MID 2.17

Класиране

Ирландия - Premier Division
# Отбор М Г Т
1 Shamrock Rovers 34 54-35 65
2 Bohemians 34 60-41 62
3 St Patrick's Athl. 33 53-27 59
4 Shelbourne 34 49-47 46
5 Derry City 33 45-44 41
6 Galway United 33 44-48 41
7 Dundalk 33 50-55 41
8 Drogheda United 34 41-54 37
9 Waterford 33 45-56 34
10 Sligo Rovers 33 25-59 23
Play-offs Qualifying Relegation Play-offs Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Drogheda United

Търсите прогнози за Drogheda United? NerdyTips предлага футболни прогнози за Drogheda United, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 109 мача с участието на Drogheda United с точност на най-добрата прогноза от 64.2%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Premier Division Drogheda United записа 8 победи, 10 равенства и 15 загуби в 33 мача, отбелязвайки 39 гола (1.2 на мач) и допускайки 54, при 9 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Drogheda United средно постига 42% владение на топката, 1.03 xG и 4.5 корнера на мач при 40% победи.

Drogheda United в момента има приблизителна пазарна стойност от €3.03m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Drogheda United остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Drogheda United е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.