Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Glenavon FC

Glenavon Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€50.00Th. Ø 19.0 Championship
97
Прогнозирани мачове
70.1%
Предвидимост
WWDWLD
Скорошна форма
2.67
Голове / мач
Glenavon FC спечели с 3+ гола разлика в последните 2 мача
Glenavon FC отбеляза 4+ гола в последните 2 мача
Glenavon FC отбеляза гол във всички от последните 10 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Queen's University срещу Glenavon FC, Championship, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 3.45, равен 3.90, гост 1.83. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.26, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–4, печеливша прогноза.
Край
Queen's U2
Glenavon4
▴3.45
3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.53
Да
1.53
X2
▾1.26
5.0
✓ X2
▾1.265.0
Glenavon FC срещу H&W Welders, Championship, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 2.07, равен 3.75, гост 3.20. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.32, увереност 5.0/10. Краен резултат 4–0, печеливша прогноза.
Край
Glenavon4
H&W Welders0
▾2.07
▾3.75
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
▴1.45
Да
▴1.44
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Annagh United срещу Glenavon FC, Championship, начален час 17:30. Коефициенти: домакин 2.42, равен 3.50, гост 2.60. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.42, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Annagh1
Glenavon1
▴2.42
▾3.50
▾2.60
1
▴2.42
O2.5
▴1.60
Не
▴2.47
1X
▴1.42
5.0
✓ 1X
▴1.425.0
Glenavon FC срещу Loughgall, Championship, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 1.83, равен 3.70, гост 4.00. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.67, увереност 3.8/10. Краен резултат 4–1, печеливша прогноза.
Край
Glenavon4
Loughgall1
▾1.83
▾3.70
▴4.00
1
▾1.83
O2.5
▴1.67
Не
▾2.25
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8
Dundela срещу Glenavon FC, Championship, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 4.70, равен 4.10, гост 1.60. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.50, увереност 3.4/10. Краен резултат 3–2, печеливша прогноза.
Край
Dundela3
Glenavon2
▴4.70
▴4.10
▾1.60
X
▴4.10
O2.5
▾1.50
Да
▾1.56
O2.5
▾1.50
3.4
✓ O2.5
▾1.503.4

Сезонна статистика

Championship С. Ирландия · Сезон 2026
13Мачове Процент победи 62%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове6713
Победи538
Равенства033
Загуби112
Вкарани голове171734
Допуснати голове61016
Средно вкарани голове2.82.42.6
Средно допуснати голове1.01.41.2
Сухи мрежи213
Без вкаран гол000
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост1-4
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост3-2
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи3
Загуби1
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.5100%
13 мача
Над 1.569%
9 мача
Над 2.554%
7 мача
Над 3.538%
5 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

С. Ирландия - Championship
# Отбор М Г Т
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Прогнози и съвети за залагания за Glenavon FC

Търсите прогнози за Glenavon FC? NerdyTips предлага футболни прогнози за Glenavon FC, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 97 мача с участието на Glenavon FC с точност на Best Tip от 70.1%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Championship Glenavon FC записа 8 победи, 3 равенства и 2 загуби в 13 мача, отбелязвайки 34 гола (2.6 на мач) и допускайки 16, при 3 мача без допуснат гол.

Glenavon FC в момента има приблизителна пазарна стойност от €50.00Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Glenavon FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Glenavon FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.