Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Petržalka

Petrzalka Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€1.83m Ø 23.8 2. liga
80
Прогнозирани мачове
67.5%
Предвидимост
LLDDDW
Скорошна форма
1.67
Голове / мач
Petržalka е без загуба у дома в последните 7 мача
Petržalka имаше под 2.5 гола в последните 6 мача
Petržalka имаше под 3.5 гола в последните 6 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Petrzalka срещу Povazska Bystrica, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 1.67, равен 3.90, гост 4.35. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, увереност 4.0/10. Краен резултат 0–1, печеливша прогноза.
Край
Petrzalka0
P. Bystrica1
▾1.67
▴3.90
▴4.35
X
▴3.90
U3.5
▴1.47
Не
▴2.17
U3.5
▴1.47
4.0
✓ U3.5
▴1.474.0
Banik Lehota p.Vtacnikom срещу Petrzalka, 2. liga, начален час 13:45. Коефициенти: домакин 3.40, равен 3.50, гост 2.07. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.40, увереност 6.3/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Lehota p. V.1
Petrzalka 0
3.40
▾3.50
2.07
2
2.07
U3.5
▴1.40
Не
▴2.17
U3.5
▴1.40
6.3
✓ U3.5
▴1.406.3
Petrzalka срещу Slovan Bratislava II, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 1.44, равен 4.70, гост 6.10. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.52, увереност 6.1/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Petrzalka1
Slovan II1
▾1.44
▴4.70
▴6.10
1
▾1.44
U3.5
▴1.52
Не
▴1.97
U3.5
▴1.52
6.1
✓ U3.5
▴1.526.1
Samorin срещу Petrzalka, 2. liga, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.47, равен 3.35, гост 2.70. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.26, увереност 4.4/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
Да
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Petrzalka срещу Malzenice, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 1.40, равен 5.10, гост 6.90. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.50, увереност 3.3/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Не
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Zlate Moravce срещу Petrzalka, 2. liga, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 2.35, равен 3.40, гост 2.75. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.45, увереност 7.8/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Край
Zlate Moravce0
Petrzalka2
▾2.35
▾3.40
▴2.75
1
▾2.35
U3.5
▴1.45
Не
▴2.35
U3.5
▴1.45
7.8
✓ U3.5
▴1.457.8
Petrzalka срещу Pohronie, 2. liga, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.65, равен 4.20, гост 4.55. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.65, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Petrzalka1
Pohronie 0
▾1.65
▴4.20
▴4.55
1
▾1.65
O2.5
▾1.57
Да
▾1.60
1
▾1.65
5.0
✓ 1
▾1.655.0
Inter Bratislava срещу Petrzalka, 2. liga, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 2.78, равен 3.50, гост 2.40. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.38, увереност 7.5/10. Краен резултат 4–0, губеща прогноза.
Край
Inter Bratislava4
Petrzalka0
▾2.78
▾3.50
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▴1.36
Да
▾1.65
X2
▴1.38
7.5
X2
▴1.387.5
Коефициенти: домакин 1.39, равен 4.60, гост 6.25. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.39, увереност 10/10. Краен резултат 1–2.
Край
Petrzalka1
Dubnica2
1.39
4.60
6.25
1
1.39
O2.5
1.50
Не
2.05
1
1.39
10
1
1.3910

Сезонна статистика

2. liga Словакия · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 60%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове7815
Победи459
Равенства213
Загуби123
Вкарани голове131023
Допуснати голове5611
Средно вкарани голове1.91.31.5
Средно допуснати голове0.70.80.7
Сухи мрежи358
Без вкаран гол123
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост0-3
Най-тежка загуба
Домакин0-1
Гост4-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин2
Гост4
Серии
Победи7
Загуби1
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
1–2
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
4–3
46-60
6–3
61-75
6–2
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-151
16-305
31-455
46-607
61-755
76-9013
39Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.580%
12 мача
Над 1.540%
6 мача
Над 2.520%
3 мача
Над 3.513%
2 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Словакия - 2. liga
# Отбор М Г Т
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Прогнози и съвети за залагания за Petržalka

Търсите прогнози за Petržalka? NerdyTips предлага футболни прогнози за Petržalka, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 80 мача с участието на Petržalka с точност на Best Tip от 67.5%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 2. liga Petržalka записа 9 победи, 3 равенства и 3 загуби в 15 мача, отбелязвайки 23 гола (1.5 на мач) и допускайки 11, при 8 мача без допуснат гол.

Petržalka в момента има приблизителна пазарна стойност от €1.83m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Petržalka остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Petržalka е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.