Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
MFK Bytča

MFK Bytča Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€270.00Th. Ø 22.3 2. liga
17
Прогнозирани мачове
82.4%
Предвидимост
LLLWLL
Скорошна форма
1.07
Голове / мач
MFK Bytča допусна поне 1 гол в последните 7 мача
MFK Bytča имаше над 1.5 гола в последните 7 мача
MFK Bytča имаше над 2.5 гола в последните 6 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Lokomotiva Zvolen срещу MFK Bytca, 2. liga, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 1.42, равен 4.70, гост 6.75. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.56, увереност 3.6/10. Краен резултат 5–0, губеща прогноза.
Край
Zvolen5
MFK Bytca0
▾1.42
▴4.70
▴6.75
1X
▾1.11
U3.5
▴1.56
Не
▴2.02
U3.5
▴1.56
3.6
U3.5
▴1.563.6
MFK Bytca срещу Tatran Presov, 2. liga, начален час 13:30. Коефициенти: домакин 5.60, равен 4.40, гост 1.62. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.66, увереност 5.3/10. Краен резултат 0–3, печеливша прогноза.
Край
MFK Bytca0
Presov 3
▴5.60
▴4.40
▾1.62
X2
1.19
O2.5
1.66
Да
▴1.72
O2.5
▾1.66
5.3
✓ O2.5
▾1.665.3
Galanta срещу MFK Bytca, 2. liga, начален час 13:30. Коефициенти: домакин 1.52, равен 4.55, гост 5.50. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.63, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Galanta2
MFK Bytca1
▴1.52
▾4.55
▾5.50
X2
▾2.47
O2.5
▴1.63
Да
▴1.72
O2.5
▾1.63
5.0
✓ O2.5
▾1.635.0
MFK Bytca срещу Humenne, 2. liga, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 3.00, равен 3.35, гост 2.18. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.26, увереност 4.0/10. Краен резултат 4–1, печеливша прогноза.
Край
MFK Bytca4
Humenne 1
▴3.00
▴3.35
▾2.18
1X
▴1.65
O1.5
1.26
Не
2.15
O1.5
1.26
4.0
✓ O1.5
1.264.0
MFK Bytca срещу Zilina II, 2. liga, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 3.95, равен 4.00, гост 1.79. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.79, увереност 8.1/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
MFK Bytca1
Zilina B2
3.95
4.00
▴1.79
2
▴1.79
U3.5
▾1.47
Не
▾2.20
2
▴1.79
8.1
✓ 2
▴1.798.1
Povazska Bystrica срещу MFK Bytca, 2. liga, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 1.26, равен 6.10, гост 9.20. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.26, увереност 10/10. Краен резултат 4–1, печеливша прогноза.
Край
P. Bystrica4
MFK Bytca1
▾1.26
▴6.10
▴9.20
1
▾1.26
O2.5
▾1.47
Да
▴1.90
1
▾1.26
10
✓ 1
▾1.2610
MFK Bytca срещу Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 5.10, равен 4.30, гост 1.55. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.55, увереност 8.9/10. Краен резултат 2–1, губеща прогноза.
Край
MFK Bytca2
Lehota p. V.1
▴5.10
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
▴1.51
Не
▴2.12
2
▾1.55
8.9
2
▾1.558.9
Slovan Bratislava II срещу MFK Bytca, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 1.40, равен 5.20, гост 7.50. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.40, увереност 5.6/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
Slovan II2
MFK Bytca0
▾1.40
▴5.20
▴7.50
1
▾1.40
O2.5
▾1.52
Да
▴1.82
1
▾1.40
5.6
✓ 1
▾1.405.6

Сезонна статистика

2. liga Словакия · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 20%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове8715
Победи303
Равенства000
Загуби5712
Вкарани голове10414
Допуснати голове182341
Средно вкарани голове1.30.60.9
Средно допуснати голове2.33.32.7
Сухи мрежи000
Без вкаран гол336
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-1
Гост-
Най-тежка загуба
Домакин0-5
Гост5-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост1
Най-много допуснати голове
Домакин5
Гост5
Серии
Победи1
Загуби4
Дузпи
1/ 2
50.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
3–4
0-15
3–10
16-30
4–8
31-45
2–5
46-60
2–5
61-75
2–7
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-151
16-308
31-451
46-606
61-756
76-9011
38Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.560%
9 мача
Над 1.520%
3 мача
Над 2.57%
1 мача
Над 3.57%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Словакия - 2. liga
# Отбор М Г Т
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Прогнози и съвети за залагания за MFK Bytča

Търсите прогнози за MFK Bytča? NerdyTips предлага футболни прогнози за MFK Bytča, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 17 мача с участието на MFK Bytča с точност на Best Tip от 82.4%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 2. liga MFK Bytča записа 3 победи, 0 равенства и 12 загуби в 15 мача, отбелязвайки 14 гола (0.9 на мач) и допускайки 41, при 0 мача без допуснат гол.

MFK Bytča в момента има приблизителна пазарна стойност от €270.00Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за MFK Bytča остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

MFK Bytča е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.