Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
RAAL La Louvière

RAAL L Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€23.70m Ø 23.4 Jupiler Pro League
57
Прогнозирани мачове
78.9%
Предвидимост
LWWLLW
Скорошна форма
1.53
Голове / мач
RAAL La Louvière спечели с 3+ гола разлика в последните 2 мача
RAAL La Louvière имаше над 1.5 гола в последните 11 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

RAAL La Louviere срещу Club Brugge KV, Jupiler Pro League, начален час 17:15. Коефициенти: домакин 8.50, равен 5.40, гост 1.40. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.40, увереност 6.0/10. Краен резултат 1–4, печеливша прогноза.
Край
RAAL L1
Club Brugge4
▴8.50
▴5.40
1.40
2
1.40
U3.5
1.64
Не
2.00
2
1.40
6.0
✓ 2
1.406.0
OH Leuven срещу RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 2.20, равен 3.40, гост 3.70. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.34, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
Leuven2
RAAL L 0
▾2.20
3.40
▴3.70
1
▾2.20
U3.5
▴1.34
Не
2.05
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
RAAL La Louviere срещу Kortrijk, Jupiler Pro League, начален час 18:15. Коефициенти: домакин 2.45, равен 3.40, гост 3.05. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.31, увереност 5.5/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
RAAL L3
Kortrijk0
2.45
▴3.40
▾3.05
X
▴3.40
O1.5
▾1.31
Не
▴2.12
O1.5
▾1.31
5.5
✓ O1.5
▾1.315.5
St. Truiden срещу RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 1.56, равен 4.60, гост 6.60. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.56, увереност 8.8/10. Краен резултат 4–0, печеливша прогноза.
Край
St. Truiden4
RAAL L0
▾1.56
▴4.60
▴6.60
1
▾1.56
O1.5
▾1.24
Да
1.83
1
▾1.56
8.8
✓ 1
▾1.568.8
RAAL La Louviere срещу KV Mechelen, Jupiler Pro League, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 2.43, равен 3.25, гост 3.10. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.60, увереност 7.3/10. Краен резултат 2–2, печеливша прогноза.
Край
RAAL L2
KV Mechelen2
2.43
3.25
▴3.10
2
▴3.10
O1.5
▴1.40
Да
▴1.88
X2
▴1.60
7.3
✓ X2
▴1.607.3

Сезонна статистика

Jupiler Pro League Белгия · Сезон 2026
10Мачове Процент победи 20%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове5510
Победи202
Равенства101
Загуби257
Вкарани голове10313
Допуснати голове81523
Средно вкарани голове2.00.61.3
Средно допуснати голове1.63.02.3
Сухи мрежи202
Без вкаран гол033
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-0
Гост-
Най-тежка загуба
Домакин1-4
Гост4-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост5
Серии
Победи1
Загуби3
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
3–2
0-15
0–1
16-30
3–5
31-45
2–5
46-60
3–4
61-75
3–5
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
5-3-26 G
3-4-33 G
3-5-1-11 G
24Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.570%
7 мача
Над 1.540%
4 мача
Над 2.520%
2 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
M. Ubandoma M. Ubandoma 21 FWD 7.36
S. Gourville S. Gourville 25 DEF 7.07
I. Coulibaly I. Coulibaly 25 MID 6.98
N. Gillot N. Gillot 23 DEF 6.96
M. Peano M. Peano 27 GK 6.89
E. Filet E. Filet 23 FWD 6.89
P. Nkoa P. Nkoa 26 DEF 6.86
Z. Gruber Z. Gruber 21 FWD 6.80
S. Delos S. Delos 27 DEF 6.78
M. Wade M. Wade 21 MID 6.74
A. Tajaouart A. Tajaouart 20 MID 6.73
L. Rousseau L. Rousseau 22 FWD 6.68
W. Faye W. Faye 32 DEF 6.66
D. Lamego D. Lamego 22 DEF 6.62
M. Kovács M. Kovács 22 MID 6.61
M. Boukamir M. Boukamir 21 DEF 6.60
Y. Okou Y. Okou 23 DEF 6.56
M. Courcoul M. Courcoul 18 MID 6.56
T. Lutonda T. Lutonda 25 DEF 6.50
T. Radelet T. Radelet 18 GK 6.30
J. Ito J. Ito 27 MID 6.28
Máté Krisztián Kovács M. Krisztián Kovács 24 MID 6.00
S. Gueulette S. Gueulette 25 MID -

Класиране

Белгия - Jupiler Pro League
# Отбор М Г Т
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

Прогнози и съвети за залагания за RAAL La Louvière

Търсите прогнози за RAAL La Louvière? NerdyTips предлага футболни прогнози за RAAL La Louvière, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 57 мача с участието на RAAL La Louvière с точност на Best Tip от 78.9%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Jupiler Pro League RAAL La Louvière записа 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в 10 мача, отбелязвайки 13 гола (1.3 на мач) и допускайки 23, при 2 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача RAAL La Louvière средно постига 41% владение на топката, 1.28 xG и 3.3 корнера на мач при 40% победи.

RAAL La Louvière в момента има приблизителна пазарна стойност от €23.70m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за RAAL La Louvière остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

RAAL La Louvière е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.