Към съдържанието
Rain / Lech
С технологията на NT Apex AI

Rain / Lech Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€705.00Th. Ø 24.7 Regionalliga - Bayern
16
Прогнозирани мачове
87.5%
Ниво на предвидимост
WDWLLW
Скорошна форма
1.53
Голове / мач
Rain / Lech допусна поне 1 гол в последните 8 мача
И двата отбора отбелязаха гол в последните 6 мача на Rain / Lech
Rain / Lech имаше над 1.5 гола в последните 11 мача
Няма предстоящи мачове

Rain / Lech няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Статистики за сезона

Няма налични данни за сезона

Статистиките в момента не са налични за този отбор.

Играчи

Няма налични данни за играчите

Прогнози и съвети за залагания за Rain / Lech

Търсите прогнози за Rain / Lech? NerdyTips предлага футболни прогнози за Rain / Lech, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 16 мача с участието на Rain / Lech с точност на най-добрата прогноза от 87.5%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

Rain / Lech в момента има приблизителна пазарна стойност от €705.00Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Rain / Lech остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Rain / Lech е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.