Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Szolnoki MAV FC

Szolnoki MAV Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

9
Прогнозирани мачове
66.7%
Предвидимост
LDWWWL
Скорошна форма
1.87
Голове / мач
Szolnoki MAV FC няма победа като гост в последните 7 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Коефициенти: домакин 1.60, равен 3.45, гост 4.50. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.26, увереност 2.2/10. Краен резултат 2–1.
Край
Szeged2
Szolnoki MAV1
1.60
3.45
4.50
1
1.60
U3.5
1.26
Не
1.82
U3.5
1.26
2.2
U3.5
1.262.2
Коефициенти: домакин 1.96, равен 2.85, гост 3.65. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.21, увереност 1.6/10. Краен резултат 1–1.
Край
Szolnoki MAV1
Dorogi1
1.96
2.85
3.65
1
1.96
U2.5
1.60
Не
1.84
1X
1.21
1.6
1X
1.211.6
Коефициенти: домакин 1.97, равен 3.15, гост 3.20. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.32, увереност 1.8/10. Краен резултат 1–2.
Край
Bekescsaba1
Szolnoki MAV2
1.97
3.15
3.20
1X
1.27
U3.5
1.32
Не
2.12
U3.5
1.32
1.8
U3.5
1.321.8
Коефициенти: домакин 2.28, равен 3.10, гост 2.65. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.26, увереност 3.6/10. Краен резултат 1–0.
Край
Szolnoki MAV1
III. K0
2.28
3.10
2.65
1
2.28
U3.5
1.26
Не
1.98
U3.5
1.26
3.6
U3.5
1.263.6
Коефициенти: домакин 2.55, равен 3.05, гост 2.38. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.41, увереност 1.7/10. Краен резултат 1–2.
Край
Tiszakecske1
Szolnoki MAV2
2.55
3.05
2.38
X2
1.41
U3.5
1.28
Не
2.05
X2
1.41
1.7
X2
1.411.7
Коефициенти: домакин 2.00, равен 3.20, гост 3.10. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.29, увереност 1.9/10. Краен резултат 1–2.
Край
Szolnoki MAV1
Haladas2
2.00
3.20
3.10
1X
1.29
U3.5
1.29
Не
2.06
1X
1.29
1.9
1X
1.291.9

Сезонна статистика

Няма налични данни за сезона

Статистиките в момента не са налични за този отбор.

Играчи

Няма налични данни за играчите

Прогнози и съвети за залагания за Szolnoki MAV FC

Търсите прогнози за Szolnoki MAV FC? NerdyTips предлага футболни прогнози за Szolnoki MAV FC, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 9 мача с участието на Szolnoki MAV FC с точност на Best Tip от 66.7%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Szolnoki MAV FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Szolnoki MAV FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.