Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Žilina II

Zilina B Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

66
Прогнозирани мачове
62.1%
Предвидимост
LWDLWD
Скорошна форма
1.67
Голове / мач
Žilina II имаше 5+ точни удара в последните 6 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Liptovsky Mikulas срещу Zilina II, 2. liga, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.48, равен 4.35, гост 5.60. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.48, увереност 6.2/10. Краен резултат 3–2, печеливша прогноза.
Край
L. Mikulas3
Zilina B2
▾1.48
▴4.35
▴5.60
1
▾1.48
U3.5
▾1.62
Не
▾2.32
1
▾1.48
6.2
✓ 1
▾1.486.2
Zilina II срещу Lokomotiva Zvolen, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 2.07, равен 3.70, гост 3.20. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.31, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Zilina B 2
Zvolen 1
▴2.07
▾3.70
▾3.20
1
▴2.07
U3.5
▴1.51
Не
▴2.42
1X
▴1.31
8.5
✓ 1X
▴1.318.5
Tatran Presov срещу Zilina II, 2. liga, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.52, равен 4.45, гост 6.10. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.60, увереност 3.3/10. Краен резултат 1–1, губеща прогноза.
Край
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
Да
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Zilina II срещу Galanta, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 1.95, равен 3.65, гост 3.75. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, увереност 3.4/10. Краен резултат 2–3, губеща прогноза.
Край
Zilina B2
Galanta3
▴1.95
▾3.65
▾3.75
X
▾3.65
U3.5
1.47
Да
▾1.56
U3.5
1.47
3.4
U3.5
1.473.4
MFK Bytca срещу Zilina II, 2. liga, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 3.95, равен 4.00, гост 1.79. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.79, увереност 8.1/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
MFK Bytca1
Zilina B2
3.95
4.00
▴1.79
2
▴1.79
U3.5
▾1.47
Не
▾2.20
2
▴1.79
8.1
✓ 2
▴1.798.1
Zilina II срещу Humenne, 2. liga, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.77, равен 3.95, гост 3.95. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.46, увереност 6.7/10. Краен резултат 0–0, печеливша прогноза.
Край
Zilina B0
Humenne0
▴1.77
▾3.95
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▴1.46
Не
▴2.22
U3.5
▴1.46
6.7
✓ U3.5
▴1.466.7
Zilina II срещу Povazska Bystrica, 2. liga, начален час 09:30. Коефициенти: домакин 2.65, равен 3.45, гост 2.37. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.55, увереност 6.7/10. Краен резултат 4–2, печеливша прогноза.
Край
Zilina B4
P. Bystrica2
▴2.65
▾3.45
▾2.37
1
▴2.65
U3.5
▾1.50
Да
▴1.51
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Banik Lehota p.Vtacnikom срещу Zilina II, 2. liga, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.68, равен 4.00, гост 4.30. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.19, увереност 8.5/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Lehota p. V.1
Zilina B0
▾1.68
▴4.00
▴4.30
1
▾1.68
U3.5
▴1.53
Не
▴2.27
1X
▾1.19
8.5
✓ 1X
▾1.198.5
Коефициенти: домакин 3.00, равен 3.20, гост 2.04. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.36, увереност 1.5/10. Краен резултат 1–1.
Край
Rohoznik1
Zilina B1
3.00
3.20
2.04
1X
1.65
U3.5
1.36
Не
2.23
U3.5
1.36
1.5
U3.5
1.361.5
Коефициенти: домакин 3.30, равен 3.65, гост 1.90. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.50, увереност 6.1/10. Краен резултат 4–8.
Край
Dubnica4
Zilina B8
3.30
3.65
1.90
2
1.90
O2.5
1.50
Да
1.46
O2.5
1.50
6.1
O2.5
1.506.1

Сезонна статистика

2. liga Словакия · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 47%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове8715
Победи527
Равенства123
Загуби235
Вкарани голове14721
Допуснати голове10818
Средно вкарани голове1.81.01.4
Средно допуснати голове1.31.11.2
Сухи мрежи224
Без вкаран гол224
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-2
Гост1-2
Най-тежка загуба
Домакин0-2
Гост3-2
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи2
Загуби1
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
1–1
0-15
7–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
3–3
61-75
7–4
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-151
16-305
31-454
46-603
61-755
76-9010
29Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.573%
11 мача
Над 1.553%
8 мача
Над 2.57%
1 мача
Над 3.57%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Словакия - 2. liga
# Отбор М Г Т
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Прогнози и съвети за залагания за Žilina II

Търсите прогнози за Žilina II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Žilina II, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 66 мача с участието на Žilina II с точност на Best Tip от 62.1%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 2. liga Žilina II записа 7 победи, 3 равенства и 5 загуби в 15 мача, отбелязвайки 21 гола (1.4 на мач) и допускайки 18, при 4 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Žilina II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Žilina II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.