Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Almudévar

Almudévar Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

10
Partits Pronosticats
80.0%
Taxa de Predicció
LLWWLD
Forma Recent
1
Gols / Partit
Almudévar es manté invicte a casa en els últims 5 partits
Almudévar no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Cap partit programat

El Almudévar no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Almudevar vs Illueca, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 17:00. Quotes: 1.95 local, 3.20 empat, 3.90 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.58, confiança 1.7/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Almudevar0
Illueca1
▴1.95
3.20
▾3.90
X
3.20
U2.5
1.58
Sí
▾2.07
U2.5
1.58
1.7
✓ U2.5
1.581.7
Caspe vs Almudevar, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 16:30. Quotes: 1.82 local, 2.90 empat, 5.10 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.47, confiança 7.4/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Caspe2
Almudevar0
▴1.82
▾2.90
▴5.10
1X
▾1.15
U2.5
▾1.47
Sí
▾2.22
U2.5
▾1.47
7.4
✓ U2.5
▾1.477.4
Almudevar vs Binefar, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 17:30. Quotes: 3.05 local, 3.10 empat, 2.27 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.45, confiança 5.1/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Almudevar1
Binefar0
▴3.05
▴3.10
▾2.27
2
▾2.27
O1.5
▾1.45
Sí
2.00
O1.5
▾1.45
5.1
O1.5
▾1.455.1
Almudevar vs Zuera, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 16:00. Quotes: 1.57 local, 3.65 empat, 5.90 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.57, confiança 3.6/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Almudevar3
Zuera0
▴1.57
▾3.65
▴5.90
1
▴1.57
U2.5
1.65
No
▴1.65
1
▴1.57
3.6
✓ 1
▴1.573.6
La Almunia vs Almudevar, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 16:00. Quotes: 2.40 local, 2.82 empat, 3.15 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.50, confiança 5.0/10. Resultat final 3–0, pronòstic fallat.
FT
La Almunia3
Almudevar0
▴2.40
▾2.82
3.15
X2
1.55
U2.5
▴1.50
No
▴1.72
U2.5
1.50
5.0
U2.5
1.505.0
Almudevar vs Epila, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 15:30. Quotes: 2.80 local, 2.82 empat, 2.70 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.42, confiança 5.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Almudevar1
Epila1
▴2.80
▾2.82
▾2.70
1X
1.44
U2.5
▾1.42
No
▾1.62
U2.5
▾1.42
5.0
✓ U2.5
▾1.425.0
Belchite 97 vs Almudevar, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 15:30. Quotes: 2.42 local, 2.95 empat, 2.80 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.44, confiança 2.5/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Belchite 970
Almudevar1
2.42
2.95
2.80
X2
1.44
U2.5
1.44
No
1.64
U2.5
1.44
2.5
✓ U2.5
1.442.5
Almudevar vs Andorra CF, Tercera División RFEF - Group 17, inici a les 15:30. Quotes: 2.12 local, 3.00 empat, 3.45 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.27, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Almudevar1
Andorra CF0
2.12
3.00
▴3.45
1
2.12
U2.5
▴1.50
No
▴1.66
1X
1.27
5.0
✓ 1X
1.275.0

Estadístiques de Temporada

Tercera División RFEF - Group 17 Espanya · Temporada 2026
6Partits Taxa de Victòria 33%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits336
Victòries202
Empats011
Derrotes123
Gols a Favor527
Gols en Contra156
Mitjana de Gols a Favor1.70.71.2
Mitjana de Gols en Contra0.31.71.0
Porteries a Zero213
Partits sense Marcar112
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local4-0
Visitant-
Derrota Més Àmplia
Local0-1
Visitant3-1
Més Gols Marcats
Local4
Visitant1
Més Gols Encaixats
Local1
Visitant3
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
0–1
0-15
1–0
16-30
0–1
31-45
3–1
46-60
0–1
61-75
2–3
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.567%
4 Partits
Més de 1.517%
1 Partits
Més de 2.517%
1 Partits
Més de 3.517%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Espanya - Tercera División RFEF - Group 17
# Equip J G P
1 Real Zaragoza II 7 14-5 16
2 Ejea 7 14-9 15
3 Brea 7 11-4 14
4 Caspe 7 13-9 12
5 Fraga 7 8-4 12
6 Cuarte 7 15-10 11
7 Épila 7 10-7 11
8 Binéfar 7 14-13 10
9 Huesca II 7 6-5 10
10 La Almunia 7 10-10 10
11 Atlético Monzón 7 9-13 10
12 CDJ Tamarite 7 13-14 9
13 Almudévar 7 7-6 8
14 Andorra CF 7 7-11 8
15 Illueca 7 5-10 7
16 CD Sietamo 7 7-10 6
17 Robres 7 8-18 2
18 Belchite 97 7 3-16 2
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 17 (Play Offs) Relegation

Pronòstics d'apostes de Almudévar

Busques pronòstics de Almudévar? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Almudévar generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 10 partits amb la participació de Almudévar, amb una precisió del millor pronòstic de 80.0%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Tercera División RFEF - Group 17, Almudévar ha aconseguit 2 victòries, 1 empats i 3 derrotes en 6 partits, marcant 7 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 6, amb 3 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Almudévar es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Almudévar és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.