Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Atlético Mansillés

Mansilles Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

15
Partits pronosticats
73.3%
Previsibilitat
DDWWWW
Forma recent
1.20
Gols / partit
Atlético Mansillés no va rebre targetes vermelles en els últims 19 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 15:00. Quotes: 3.10 local, 3.00 empat, 2.30 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.31, confiança 5.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
No
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 17:00. Quotes: 2.55 local, 2.92 empat, 2.82 visitant. Best Tip: fins a 2 gols en total, quota 1.57, confiança 5.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic fallat.
FT
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
No
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 11:00. Quotes: 2.18 local, 3.00 empat, 3.35 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.28, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
No
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 11:30. Quotes: 2.65 local, 3.05 empat, 2.62 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.40, confiança 4.2/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
No
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 16:00. Quotes: 2.30 local, 3.05 empat, 3.65 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.29, confiança 2.4/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
No
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 16:00. Quotes: 2.60 local, 3.05 empat, 2.70 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.39, confiança 7.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
No
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 16:00. Quotes: 2.07 local, 3.10 empat, 3.50 visitant. Best Tip: fins a 2 gols en total, quota 1.67, confiança 2.2/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
No
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 16:00. Quotes: 1.88 local, 3.15 empat, 4.15 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.88, confiança 6.9/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
No
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, inici a les 15:30. Quotes: 3.15 local, 3.05 empat, 2.27 visitant. Best Tip: fins a 2 gols en total, quota 1.47, confiança 7.3/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
No
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Estadístiques de temporada

Tercera División RFEF - Group 8 Espanya · Temporada 2026
8Partits Taxa de victòries 38%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits448
Victòries123
Empats213
Derrotes112
Gols a favor4610
Gols en contra448
Mitjana de gols a favor1.01.51.3
Mitjana de gols en contra1.01.01.0
Porteries a zero112
Partits sense marcar011
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local1-0
Visitant0-2
Derrota més àmplia
Local1-2
Visitant1-0
Més gols marcats
Local1
Visitant2
Més gols encaixats
Local2
Visitant2
Ratxes
Victòries2
Derrotes2
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.588%
7 Partits
Més de 1.538%
3 Partits
Més de 2.50%
0 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Espanya - Tercera División RFEF - Group 8
# Equip J G P
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Pronòstics d'apostes de Atlético Mansillés

Busques pronòstics de Atlético Mansillés? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Atlético Mansillés generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 15 partits de Atlético Mansillés, amb una precisió del Best Tip de 73.3%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Tercera División RFEF - Group 8, Atlético Mansillés ha aconseguit 3 victòries, 3 empats i 2 derrotes en 8 partits, marcant 10 gols (1.3 per partit) i encaixant-ne 8, amb 2 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Atlético Mansillés continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Atlético Mansillés és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.