Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Atletico San Luis

Atletico San Luis Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€37.75m Ø 26.6 Liga MX
102
Partits Pronosticats
68.6%
Taxa de Predicció
LWWLLW
Forma Recent
1.73
Gols / Partit
Atletico San Luis va rebre almenys 1 gol en els últims 11 partits
Atletico San Luis va tenir més d'1.5 gols en els últims 11 partits
Proper partit Liga MX · dg., 18 d’oct. · 2:00
Toluca
VS02:00
Atl. San Luis
Desbloqueja el pronòstic
Subscriu-te per veure-ho

Partits Recents

Atletico San Luis vs Santos Laguna, Liga MX, inici a les 00:00. Quotes: 2.27 local, 3.65 empat, 3.25 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.39, confiança 6.2/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Atletico San LuisAtl. San Luis1
Santos Laguna2
▴2.27
▾3.65
▾3.25
1
▴2.27
U3.5
1.52
No
▴2.42
1X
▴1.39
6.2
1X
▴1.396.2
U.N.A.M. - Pumas vs Atletico San Luis, Liga MX, inici a les 19:00. Quotes: 1.98 local, 3.65 empat, 3.60 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.72, confiança 4.6/10. Resultat final 2–3, pronòstic encertat.
FT
U.N.A.M. - PumasUNAM Pumas2
Atletico San LuisAtl. San Luis3
1.98
▴3.65
▴3.60
1
1.98
O2.5
▴1.72
Sí
▴1.63
O2.5
▴1.72
4.6
✓ O2.5
▴1.724.6
Atletico San Luis vs Necaxa, Liga MX, inici a les 00:00. Quotes: 2.30 local, 3.55 empat, 3.05 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.25, confiança 4.3/10. Resultat final 3–1, pronòstic encertat.
FT
Atletico San LuisAtl. San Luis3
Necaxa1
▴2.30
▴3.55
▾3.05
X
▴3.55
O1.5
▴1.25
No
2.30
O1.5
▴1.25
4.3
✓ O1.5
▴1.254.3
Leon vs Atletico San Luis, Liga MX, inici a les 02:00. Quotes: 1.83 local, 3.85 empat, 4.15 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.24, confiança 5.8/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Leon2
Atletico San LuisAtl. San Luis0
▾1.83
▴3.85
▴4.15
1
▾1.83
O1.5
▾1.24
Sí
▴1.67
O1.5
▾1.24
5.8
✓ O1.5
▾1.245.8
Atletico San Luis vs Guadalajara Chivas, Liga MX, inici a les 00:00. Quotes: 4.50 local, 3.75 empat, 1.87 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip local, quota 1.40, confiança 5.7/10. Resultat final 0–3, pronòstic fallat.
FT
Atletico San LuisAtl. San Luis0
Guadalajara ChivasGuadalaja3
▴4.50
▾3.75
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
1.71
Sí
▾1.64
HS
▴1.40
5.7
HS
▴1.405.7
Monterrey vs Atletico S, Liga MX, inici a les 03:10. Quotes: 1.87 local, 4.20 empat, 5.10 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.60, confiança 8.0/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
Monterrey1
Atletico SAtl. San Luis3
▴1.87
4.20
▾5.10
1
▴1.87
O2.5
▾1.60
Sí
▾1.55
O2.5
▾1.60
8.0
✓ O2.5
▾1.608.0
Atletico San Luis vs CF Pachuca, Liga MX, inici a les 00:00. Quotes: 3.15 local, 3.55 empat, 2.23 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.27, confiança 4.6/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Atletico San LuisAtl. San Luis1
CF PachucaPachuca 1
▾3.15
▴3.55
▴2.23
2
▴2.23
O1.5
1.27
Sí
1.65
O1.5
1.27
4.6
✓ O1.5
1.274.6

Atl. San Luis Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
Gols EsperatsxG per partit
1.28
XutsA porta / partit
4.3
Possessió
52%
CórnersMitjana per partit
3.1
DisciplinaTargetes per partit
1.5
Taxa de Victòria
30%

Estadístiques de Temporada

Liga MX Mèxic · Temporada 2026
10Partits Taxa de Victòria 30%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits5510
Victòries123
Empats213
Derrotes224
Gols a Favor6814
Gols en Contra81018
Mitjana de Gols a Favor1.21.61.4
Mitjana de Gols en Contra1.62.01.8
Porteries a Zero101
Partits sense Marcar224
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local3-1
Visitant1-3
Derrota Més Àmplia
Local0-3
Visitant3-0
Més Gols Marcats
Local3
Visitant3
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant3
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Penals
2/ 2
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
2–3
0-15
2–1
16-30
2–0
31-45
3–5
46-60
0–4
61-75
5–5
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
3-4-2-15 G
3-4-32 G
5-4-12 G
3-1-4-21 G
14Grogues
1Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.560%
6 Partits
Més de 1.550%
5 Partits
Més de 2.530%
3 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
S. Salles-Lamonge S. Salles-Lamonge 29 MID 7.35
Rafa Llorente Rafa Llorente 23 FWD 6.96
Ó. Macías Ó. Macías 27 MID 6.91
D. Rodríguez D. Rodríguez 23 FWD 6.86
E.  Águila E. Águila 23 DEF 6.68
A. Sánchez A. Sánchez 28 GK 6.67
F. Mora F. Mora 32 FWD 6.63
A. Duarte A. Duarte 21 FWD 6.61
Robson Bambu Robson Bambu 28 DEF 6.60
L. Flores L. Flores 22 FWD 6.57
R. Torres R. Torres 21 MID 6.55
Lucas Esteves Lucas Esteves 25 MID 6.45
A. Cruz A. Cruz 28 DEF 6.43
B. Galindo B. Galindo 26 DEF 5.80
S. Pérez Bouquet S. Pérez Bouquet 22 MID 5.73
G. Lajud G. Lajud 32 GK 5.72
J. Caicedo J. Caicedo 21 MID 5.71
R. Meraz R. Meraz 26 MID 5.68
L. Nájera L. Nájera 22 MID 5.56
B. Galdames B. Galdames 24 MID 5.17
M. García M. García 24 MID 5.09
S. Muñóz S. Muñóz 23 FWD 4.43
Juanpe Juanpe 34 DEF 3.15

Classificació

Mèxic - Liga MX
# Equip J G P
1 Club America 10 22-11 21
2 Toluca 11 25-15 20
3 Club Queretaro 10 15-8 20
4 Guadalajara Chivas 11 18-11 19
5 Leon 11 15-12 18
6 Atlas 11 17-18 18
7 Cruz Azul 11 22-21 17
8 Club Tijuana 10 15-14 15
9 Puebla 11 12-13 15
10 Monterrey 10 17-15 14
11 CF Pachuca 11 18-14 13
12 U.N.A.M. - Pumas 11 17-19 13
13 Tigres UANL 11 13-15 13
14 Santos Laguna 11 12-16 13
15 Atletico San Luis 11 15-20 12
16 Atlante FC 11 12-17 11
17 Necaxa 11 15-23 9
18 FC Juarez 11 8-26 4
Promotion - Liga MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)

Pronòstics d'apostes de Atletico San Luis

Busques pronòstics de Atletico San Luis? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Atletico San Luis generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 102 partits amb la participació de Atletico San Luis, amb una precisió del millor pronòstic de 68.6%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Liga MX, Atletico San Luis ha aconseguit 3 victòries, 3 empats i 4 derrotes en 10 partits, marcant 14 gols (1.4 per partit) i encaixant-ne 18, amb 1 porteries a zero.

En els últims 10 partits, Atletico San Luis té una mitjana de 52% de possessió de pilota, 1.28 xG i 3.1 córners per partit, amb una taxa de victòria del 30%.

Atletico San Luis té actualment un valor de mercat estimat de €37.75m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Atletico San Luis es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Atletico San Luis és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.