Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
RUS Binche

Binche Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

26
Partits pronosticats
65.4%
Previsibilitat
WDLDWW
Forma recent
1.33
Gols / partit
Ambdós equips van marcar en els últims 5 partits de RUS Binche
RUS Binche no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

RUS Binche vs Stockay-Warfusee, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 14:00. Quotes: 2.17 local, 3.90 empat, 3.00 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.37, confiança 2.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Binche1
Stockay-Warfu0
▾2.17
3.90
▴3.00
1X
1.37
O2.5
1.75
Sí
1.68
1X
1.37
2.0
✓ 1X
1.372.0
Stade Verviers vs RUS Binche, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 18:30. Quotes: 1.63 local, 4.40 empat, 3.45 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.51, confiança 6.2/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Stade V2
Binche2
1.63
4.40
3.45
2
3.45
O2.5
1.43
Sí
1.51
BTTS
1.51
6.2
✓ BTTS
1.516.2
RUS Binche vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 14:00. Quotes: 2.40 local, 3.70 empat, 2.32 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.62, confiança 6.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Binche1
Huy2
2.40
3.70
2.32
1
2.40
O2.5
1.69
Sí
1.62
BTTS
1.62
6.0
✓ BTTS
1.626.0
Richelle United vs RUS Binche, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 19:00. Quotes: 2.25 local, 3.55 empat, 2.55 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.38, confiança 8.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Richelle Utd.1
Binche1
2.25
3.55
2.55
1
2.25
O2.5
1.39
Sí
1.36
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
RUS Binche vs Ganshoren, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 14:00. Quotes: 3.95 local, 4.60 empat, 1.67 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.67, confiança 5.7/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
Binche2
Ganshoren1
▴3.95
▴4.60
▾1.67
2
▾1.67
O3.5
▾2.12
Sí
▴1.50
2
▾1.67
5.7
2
▾1.675.7
Entite Manageoise vs RUS Binche, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 15:30. Quotes: 2.60 local, 3.40 empat, 2.27 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.69, confiança 7.0/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
E. Manageoise1
Binche3
2.60
3.40
2.27
1
2.60
O2.5
1.69
Sí
1.59
O2.5
1.69
7.0
✓ O2.5
1.697.0
RUS Binche vs Aywaille, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 14:00. Quotes: 1.65 local, 4.15 empat, 3.60 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.44, confiança 8.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Binche0
Aywaille0
1.65
4.15
3.60
1X
1.19
O2.5
1.39
Sí
1.44
BTTS
1.44
8.0
BTTS
1.448.0
La Calamine vs RUS Binche, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 18:30. Quotes: 2.37 local, 3.50 empat, 2.42 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.41, confiança 4.7/10. Resultat final 4–1, pronòstic encertat.
FT
La Calamine4
Binche1
2.37
3.50
2.42
1
2.37
O2.5
1.49
Sí
1.44
1X
1.41
4.7
✓ 1X
1.414.7
RUS Binche vs Raeren-Eynatten, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 14:00. Quotes: 2.47 local, 3.90 empat, 2.17 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.35, confiança 6.4/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Binche1
Raeren-Eynatten1
2.47
3.90
2.17
2
2.17
U3.5
1.35
No
2.02
U3.5
1.35
6.4
✓ U3.5
1.356.4
Binche vs Tournai, Second Amateur Division - ACFF, inici a les 14:00. Quotes: 1.69 local, 4.10 empat, 3.50 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.69, confiança 3.3/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Binche2
Tournai1
▾1.69
▴4.10
▴3.50
1
▾1.69
U3.5
▾1.40
No
▾2.02
1
▾1.69
3.3
✓ 1
▾1.693.3

Estadístiques de temporada

Second Amateur Division - ACFF Bèlgica · Temporada 2026
11Partits Taxa de victòries 36%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits6511
Victòries314
Empats224
Derrotes123
Gols a favor10919
Gols en contra81321
Mitjana de gols a favor1.71.81.7
Mitjana de gols en contra1.32.61.9
Porteries a zero202
Partits sense marcar101
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local2-1
Visitant1-3
Derrota més àmplia
Local1-2
Visitant5-2
Més gols marcats
Local4
Visitant3
Més gols encaixats
Local4
Visitant5
Ratxes
Victòries2
Derrotes1
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.591%
10 Partits
Més de 1.555%
6 Partits
Més de 2.518%
2 Partits
Més de 3.59%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Bèlgica - Second Amateur Division - ACFF
# Equip J G P
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Pronòstics d'apostes de RUS Binche

Busques pronòstics de RUS Binche? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a RUS Binche generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 26 partits de RUS Binche, amb una precisió del Best Tip de 65.4%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Second Amateur Division - ACFF, RUS Binche ha aconseguit 4 victòries, 4 empats i 3 derrotes en 11 partits, marcant 19 gols (1.7 per partit) i encaixant-ne 21, amb 2 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de RUS Binche continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

RUS Binche és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.