Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
FC Cincinnati II

FC Cincinnati II Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

39
Partits Pronosticats
71.8%
Taxa de Predicció
LDLLWL
Forma Recent
1.33
Gols / Partit
FC Cincinnati II va tenir més de 2.5 gols en el 92% dels últims 12 partits
FC Cincinnati II va rebre almenys 1 gol en els últims 12 partits
FC Cincinnati II va tenir més d'1.5 gols en els últims 12 partits
Cap partit programat

El FC Cincinnati II no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

FC Cincinnati II vs Crown Legacy, MLS Next Pro, inici a les 19:00. Quotes: 4.20 local, 4.30 empat, 1.66 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.38, confiança 8.6/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
FC Cincinnati IICincinnati 21
Crown Legacy2
▾4.20
▴4.30
1.66
2
1.66
O2.5
▾1.38
Sí
▾1.44
O2.5
▾1.38
8.6
✓ O2.5
▾1.388.6
New York RB II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, inici a les 00:00. Quotes: 1.29 local, 6.20 empat, 8.20 visitant. Millor pronòstic: almenys 4 gols marcats, quota 1.65, confiança 8.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
New York RB IINew II 1
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.29
▴6.20
▴8.20
1
▾1.29
O3.5
▾1.65
Sí
▾1.49
O3.5
▾1.65
8.0
O3.5
▾1.658.0
Toronto II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, inici a les 00:00. Quotes: 1.78 local, 4.10 empat, 4.20 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 7.4/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Toronto II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.78
▴4.10
▴4.20
1
▾1.78
O2.5
▾1.50
Sí
▾1.49
O2.5
▾1.50
7.4
✓ O2.5
▾1.507.4
FC Cincinnati II vs Philadelphia Union II, MLS Next Pro, inici a les 17:00. Quotes: 2.70 local, 3.75 empat, 2.22 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.53, confiança 8.0/10. Resultat final 2–3, pronòstic encertat.
FT
FC Cincinnati IICincinnati 22
Philadelphia Union IIPhiladelphia II3
▾2.70
▴3.75
▴2.22
2
▴2.22
O2.5
▾1.53
Sí
▾1.46
O2.5
▾1.53
8.0
✓ O2.5
▾1.538.0
Carolina Core vs Cincinnati II, MLS Next Pro, inici a les 00:30. Quotes: 1.65 local, 4.20 empat, 4.70 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.54, confiança 7.6/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
Carolina Core1
Cincinnati IICincinnati 23
▾1.65
▴4.20
▴4.70
1
▾1.65
O2.5
▾1.54
No
▾2.27
O2.5
▾1.54
7.6
✓ O2.5
▾1.547.6
New York City II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, inici a les 22:00. Quotes: 1.65 local, 4.40 empat, 4.70 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.42, confiança 8.0/10. Resultat final 5–0, pronòstic encertat.
FT
New York City IINew II5
FC Cincinnati IICincinnati 20
▾1.65
▴4.40
▴4.70
1
▾1.65
O2.5
1.42
Sí
1.56
O2.5
1.42
8.0
✓ O2.5
1.428.0
FC Cincinnati II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, inici a les 23:00. Quotes: 4.00 local, 3.95 empat, 1.80 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant, quota 1.80, confiança 8.5/10. Resultat final 2–3, pronòstic encertat.
FT
FC Cincinnati IICincinnati 22
Connecticut FC3
▾4.00
▾3.95
▴1.80
2
▴1.80
O2.5
▾1.50
Sí
▾1.50
2
▴1.80
8.5
✓ 2
▴1.808.5
Philadelphia Union II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, inici a les 17:00. Quotes: 1.55 local, 4.15 empat, 4.95 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.55, confiança 6.8/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Philadelphia Union IIPhiladelphia II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.55
▴4.15
▴4.95
1
▾1.55
O2.5
▾1.51
Sí
▴1.61
1
▾1.55
6.8
✓ 1
▾1.556.8

Cincinnati 2 Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
Gols EsperatsxG per partit
0.98
XutsA porta / partit
3.9
Possessió
44%
CórnersMitjana per partit
4.3
DisciplinaTargetes per partit
1.9
Taxa de Victòria
10%

Estadístiques de Temporada

MLS Next Pro Estats Units · Temporada 2026
27Partits Taxa de Victòria 26%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits131427
Victòries617
Empats000
Derrotes71320
Gols a Favor221133
Gols en Contra214061
Mitjana de Gols a Favor1.70.81.2
Mitjana de Gols en Contra1.62.92.3
Porteries a Zero303
Partits sense Marcar268
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local5-0
Visitant1-3
Derrota Més Àmplia
Local1-3
Visitant7-2
Més Gols Marcats
Local5
Visitant3
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant7
Ratxes
Victòries2
Derrotes6
Penals
15/ 18
83.33% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
5–8
0-15
4–14
16-30
4–9
31-45
5–6
46-60
6–9
61-75
8–13
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0-157
16-306
31-4510
46-6011
61-7511
76-9013
65Grogues
4Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.570%
19 Partits
Més de 1.530%
8 Partits
Més de 2.515%
4 Partits
Més de 3.54%
1 Partits
Més de 4.54%
1 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
J. Machado J. Machado 20 DEF 7.12
Benjamin Manfroy Benjamin Manfroy 18 DEF 7.11
Carson Locker Carson Locker 18 - 7.07
E. Louro E. Louro 29 GK 7.04
M. Opeyemi M. Opeyemi 22 MID 7.03
Brian Schaefer Brian Schaefer 23 DEF 6.95
William Kuisel William Kuisel 17 - 6.88
A. Chavez A. Chavez 16 - 6.75
Y. Caicedo Y. Caicedo 19 MID 6.64
T. Ikoba T. Ikoba 22 FWD 6.51
D. Hurtado D. Hurtado 18 DEF 6.49
A. Chirila A. Chirila 17 DEF 6.43
Connor Stout Connor Stout 19 DEF 6.41
B. Augee B. Augee 21 MID 6.31
X. Manyama X. Manyama 19 MID 6.21
B. Kristel B. Kristel 18 - 6.19
Y. Ramos Y. Ramos 20 MID 5.98
Jaylen Lester Jaylen Lester 17 - 5.75
L. Matuskiewicz L. Matuskiewicz 19 DEF -
A. Sakr A. Sakr 15 MID -
C. Valle C. Valle 19 MID -
K. Mboma Dem K. Mboma Dem 23 FWD -
G. Valenzuela G. Valenzuela 21 MID -
Stefan Chirila Stefan Chirila 18 MID -
S. Jimenez S. Jimenez 18 MID -
Peter Mangione Peter Mangione 24 MID -
Amir Daley Amir Daley 23 DEF -
Noah Adnan Noah Adnan 23 DEF -
N. Hagglund N. Hagglund 33 DEF -
P. Walters P. Walters 21 GK -
N. Crockford N. Crockford 23 GK -

Classificació

Estats Units - MLS Next Pro
# Equip J G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronòstics d'apostes de FC Cincinnati II

Busques pronòstics de FC Cincinnati II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a FC Cincinnati II generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 39 partits amb la participació de FC Cincinnati II, amb una precisió del millor pronòstic de 71.8%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de MLS Next Pro, FC Cincinnati II ha aconseguit 7 victòries, 0 empats i 20 derrotes en 27 partits, marcant 33 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 61, amb 3 porteries a zero.

En els últims 10 partits, FC Cincinnati II té una mitjana de 44% de possessió de pilota, 0.98 xG i 4.3 córners per partit, amb una taxa de victòria del 10%.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de FC Cincinnati II es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

FC Cincinnati II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.