Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Universidad de Concepcion

Universidad de Concepcion Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€8.26m Ø 26.2 Primera División
92
Partits Pronosticats
70.7%
Taxa de Predicció
DLLLWL
Forma Recent
1.13
Gols / Partit
Universidad de Concepcion porta sense guanyar a fora en els últims 10 partits
Universidad de Concepcion va rebre almenys 1 gol en els últims 9 partits
Cap partit programat

El Universidad de Concepcion no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Cobresal vs Universidad de Concepcion, Primera División, inici a les 19:00. Quotes: 1.85 local, 3.80 empat, 4.30 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.24, confiança 8.5/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Cobresal 1
Universidad de ConcepcionConcepcion 1
▾1.85
▴3.80
▴4.30
1
▾1.85
O1.5
▾1.22
Sí
1.62
1X
▾1.24
8.5
✓ 1X
▾1.248.5
Universidad de Concepcion vs Huachipato, Primera División, inici a les 00:00. Quotes: 2.20 local, 3.55 empat, 3.15 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.39, confiança 8.0/10. Resultat final 0–2, pronòstic fallat.
FT
Universidad de ConcepcionConcepcion 20
Huachipato2
▾2.20
▴3.55
▴3.15
1
▾2.20
O1.5
▾1.26
Sí
▾1.65
1X
1.39
8.0
1X
1.398.0
Palestino vs Universidad de Concepcion, Primera División, inici a les 23:30. Quotes: 1.75 local, 3.80 empat, 4.70 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.23, confiança 4.1/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Palestino2
Universidad de ConcepcionConcepcion1
▴1.75
3.80
▾4.70
2
▾4.70
O1.5
▾1.23
Sí
▾1.70
O1.5
▾1.23
4.1
✓ O1.5
▾1.234.1
Coquimbo Unido vs Universidad de Concepcion, Primera División, inici a les 23:00. Quotes: 1.63 local, 3.75 empat, 6.20 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.29, confiança 6.4/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Coquimbo UnidoCoquimbo1
Universidad de ConcepcionConcepcion0
▴1.63
▾3.75
▾6.20
2
▾6.20
U3.5
▾1.29
No
▾1.75
U3.5
▾1.29
6.4
✓ U3.5
▾1.296.4
Universidad de Concepcion vs Universidad C, Primera División, inici a les 20:00. Quotes: 5.10 local, 3.90 empat, 1.75 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.37, confiança 3.1/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Universidad de ConcepcionConcepcion 2
Universidad CU. De Chile1
▴5.10
▴3.90
▾1.75
1
▴5.10
U3.5
▴1.37
Sí
▾1.83
U3.5
▴1.37
3.1
✓ U3.5
▴1.373.1
Everton de Vina vs Universidad de Concepcion, Primera División, inici a les 00:30. Quotes: 1.91 local, 3.55 empat, 4.60 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.28, confiança 4.0/10. Resultat final 3–1, pronòstic encertat.
FT
Everton de VinaEverton3
Universidad de ConcepcionConcepcion1
1.91
3.55
4.60
1
1.91
O1.5
▾1.28
Sí
▾1.76
O1.5
▾1.28
4.0
✓ O1.5
▾1.284.0
Universidad de Concepcion vs D. La Serena, Primera División, inici a les 00:00. Quotes: 2.35 local, 3.40 empat, 3.25 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.70, confiança 5.6/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Universidad de ConcepcionConcepcion0
D. La SerenaLa Serena2
▾2.35
▴3.40
▴3.25
2
▴3.25
O1.5
▴1.31
Sí
▴1.72
X2
▴1.70
5.6
✓ X2
▴1.705.6
Concepcion vs Universidad de Concepcion, Primera División, inici a les 17:30. Quotes: 2.02 local, 3.35 empat, 4.20 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.28, confiança 8.5/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Concepcion 1
Universidad de ConcepcionConcepcion0
▾2.02
3.35
▴4.20
1
▾2.02
O1.5
▴1.38
No
▾1.87
1X
▴1.28
8.5
✓ 1X
▴1.288.5

Concepcion Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
Gols EsperatsxG per partit
0.88
XutsA porta / partit
4
Possessió
50%
CórnersMitjana per partit
5.4
DisciplinaTargetes per partit
3.7
Taxa de Victòria
20%

Estadístiques de Temporada

Primera División Xile · Temporada 2026
23Partits Taxa de Victòria 26%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits111223
Victòries516
Empats134
Derrotes5813
Gols a Favor8917
Gols en Contra122739
Mitjana de Gols a Favor0.70.80.7
Mitjana de Gols en Contra1.12.31.7
Porteries a Zero415
Partits sense Marcar549
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local2-1
Visitant0-1
Derrota Més Àmplia
Local0-3
Visitant5-1
Més Gols Marcats
Local2
Visitant2
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant5
Ratxes
Victòries1
Derrotes5
Penals
2/ 2
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
3–5
0-15
3–9
16-30
3–7
31-45
2–4
46-60
3–5
61-75
2–10
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
5-3-25 G
4-1-4-14 G
4-2-3-13 G
4-3-33 G
82Grogues
6Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.561%
14 Partits
Més de 1.513%
3 Partits
Més de 2.50%
0 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
J. Sanhueza J. Sanhueza 24 GK 7.41
S. Silva S. Silva 26 GK 7.08
M. Barbieri M. Barbieri 32 DEF 7.03
L. Rojas L. Rojas 23 MID 7.01
J. Broun J. Broun 39 GK 6.95
O. González O. González 41 DEF 6.92
B. Ogaz B. Ogaz 25 MID 6.92
L. González L. González 31 DEF 6.87
A. Urzi A. Urzi 25 FWD 6.87
J. Fuentealba J. Fuentealba 22 MID 6.85
E. Páez E. Páez 16 DEF 6.85
C. Mesías C. Mesías 27 MID 6.84
F. Mater F. Mater 27 MID 6.83
D. Barrea D. Barrea 24 FWD 6.75
C. Waterman C. Waterman 34 FWD 6.73
P. Parra P. Parra 31 MID 6.73
Y. Oyanedel Y. Oyanedel 25 DEF 6.68
D. Retamal D. Retamal 22 DEF 6.67
M. González M. González 25 DEF 6.63
C. Zambrano C. Zambrano 17 MID 6.63
A. Díaz A. Díaz 25 DEF 6.61
B. Ubal B. Ubal 23 DEF 6.60
H. Salgado H. Salgado 25 FWD 6.58
R. Funes Mori R. Funes Mori 35 FWD 6.56
I. González I. González 21 FWD 6.53
J. Espejo J. Espejo 25 MID 6.52
D. Sabando D. Sabando 20 FWD 6.43
B. Saez B. Saez 20 DEF 6.42
Martin Ramirez Martin Ramirez 20 FWD 6.40
Francisco Herrera Francisco Herrera - MID 6.40
A. Uribe A. Uribe 26 MID 6.39
T. Roco T. Roco 19 FWD 6.30
L. Kmet L. Kmet 20 FWD 6.30
M. Suazo M. Suazo 19 MID 6.20

Classificació

Xile - Primera División
# Equip J G P
1 Colo Colo 24 50-27 54
2 Universidad de Chile 24 41-19 45
3 U. Catolica 23 50-33 42
4 Everton de Vina 24 40-27 39
5 Palestino 24 38-35 37
6 Deportes Limache 24 45-37 34
7 Coquimbo Unido 23 36-33 32
8 Concepción 24 26-27 32
9 Nublense 24 28-37 32
10 Huachipato 23 33-39 31
11 D. La Serena 24 36-41 30
12 A. Italiano 23 26-31 28
13 O'Higgins 24 28-38 27
14 Cobresal 24 35-45 25
15 Universidad de Concepcion 24 18-40 23
16 Union La Calera 24 20-41 18

Pronòstics d'apostes de Universidad de Concepcion

Busques pronòstics de Universidad de Concepcion? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Universidad de Concepcion generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 92 partits amb la participació de Universidad de Concepcion, amb una precisió del millor pronòstic de 70.7%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Primera División, Universidad de Concepcion ha aconseguit 6 victòries, 4 empats i 13 derrotes en 23 partits, marcant 17 gols (0.7 per partit) i encaixant-ne 39, amb 5 porteries a zero.

En els últims 10 partits, Universidad de Concepcion té una mitjana de 50% de possessió de pilota, 0.88 xG i 5.4 córners per partit, amb una taxa de victòria del 20%.

Universidad de Concepcion té actualment un valor de mercat estimat de €8.26m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Universidad de Concepcion es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Universidad de Concepcion és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.