Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Śląsk Wrocław II

Slask II Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

49
Partits pronosticats
67.3%
Previsibilitat
LLLLDL
Forma recent
1.67
Gols / partit
Més de 2.5 gols en el 83% dels últims 12 partits de Śląsk Wrocław II
Śląsk Wrocław II va marcar en els últims 7 partits
Ambdós equips van marcar en els últims 5 partits de Śląsk Wrocław II
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Sokol Kleczew vs Slask Wroclaw II, II Liga - East, inici a les 13:30. Quotes: 2.35 local, 3.85 empat, 2.82 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 4.1/10. Resultat final 4–2, pronòstic encertat.
FT
Kleczew4
Slask II2
▾2.35
▴3.85
▴2.82
2
▴2.82
O2.5
▾1.50
Sí
▾1.47
O2.5
▾1.50
4.1
✓ O2.5
▾1.504.1
Slask Wroclaw II vs Avia Swidnik, II Liga - East, inici a les 13:30. Quotes: 2.72 local, 3.50 empat, 2.47 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.52, confiança 4.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Slask II1
Avia Swidnik2
▴2.72
▴3.50
▾2.47
1
▴2.72
O2.5
1.60
Sí
1.50
1X
▴1.52
4.0
1X
▴1.524.0
Slask Wroclaw II vs Legia Warszawa II, II Liga - East, inici a les 11:00. Quotes: 2.48 local, 3.60 empat, 2.65 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.52, confiança 5.2/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Slask II2
Legia II2
▾2.48
▴3.60
▴2.65
1
▾2.48
O2.5
▾1.52
Sí
▾1.45
O2.5
▾1.52
5.2
✓ O2.5
▾1.525.2
Stal Stalowa Wola vs Slask Wroclaw II, II Liga - East, inici a les 15:00. Quotes: 1.95 local, 3.95 empat, 3.70 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.63, confiança 7.2/10. Resultat final 3–2, pronòstic encertat.
FT
Stalowa Wola3
Slask II2
▴1.95
▴3.95
3.70
X
▴3.95
O2.5
▾1.63
Sí
▾1.61
O2.5
▾1.63
7.2
✓ O2.5
▾1.637.2
Slask Wroclaw II vs Hutnik Krakow, II Liga - East, inici a les 13:30. Quotes: 2.99 local, 3.60 empat, 2.28 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.35, confiança 5.5/10. Resultat final 2–0, pronòstic fallat.
FT
Slask II2
Hutnik Krakow0
▴2.99
▴3.60
▾2.28
2
▾2.28
O2.5
▾1.58
Sí
▾1.50
X2
▾1.35
5.5
X2
▾1.355.5
Sandecja Nowy Sacz vs Slask Wroclaw II, II Liga - East, inici a les 18:30. Quotes: 1.55 local, 5.10 empat, 5.90 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.55, confiança 8.5/10. Resultat final 4–2, pronòstic encertat.
FT
Sandecja N4
Slask II2
▾1.55
▴5.10
▴5.90
1
▾1.55
O2.5
▾1.44
Sí
▾1.55
1
▾1.55
8.5
✓ 1
▾1.558.5
Quotes: 3.50 local, 3.45 empat, 1.80 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.66, confiança 5.8/10. Resultat final 1–1.
FT
Ostroda1
Slask II1
3.50
3.45
1.80
1
3.50
O2.5
1.66
Sí
1.58
O2.5
1.66
5.8
O2.5
1.665.8

Estadístiques de temporada

II Liga - East Polònia · Temporada 2026
14Partits Taxa de victòries 21%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits8614
Victòries213
Empats101
Derrotes5510
Gols a favor101222
Gols en contra121830
Mitjana de gols a favor1.32.01.6
Mitjana de gols en contra1.53.02.1
Porteries a zero202
Partits sense marcar213
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local2-0
Visitant1-5
Derrota més àmplia
Local0-2
Visitant3-0
Més gols marcats
Local2
Visitant5
Més gols encaixats
Local3
Visitant4
Ratxes
Victòries2
Derrotes5
Penals
0/ 1
0% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
1–2
0-15
5–4
16-30
1–4
31-45
5–8
46-60
5–3
61-75
5–9
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0-151
16-305
31-453
46-605
61-7511
76-906
33Grogues
2Vermelles
Gols marcats
Més de 0.579%
11 Partits
Més de 1.557%
8 Partits
Més de 2.57%
1 Partits
Més de 3.57%
1 Partits
Més de 4.57%
1 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Polònia - II Liga - East
# Equip J G P
1 Znicz Pruszków 14 27-15 32
2 Tychy 71 14 20-9 27
3 Górnik Łęczna 14 31-15 26
4 Zawisza Bydgoszcz 14 26-20 22
5 Sandecja Nowy Sącz 14 21-17 22
6 Olimpia Grudziądz 14 18-20 22
7 Hutnik Kraków 14 23-20 21
8 Podhale Nowy Targ 14 24-22 21
9 Legia Warszawa II 14 28-24 19
10 Stal Stalowa Wola 14 23-26 19
11 Lechia Zielona Góra 14 22-25 19
12 Rekord Bielsko-Biała 14 19-17 18
13 Chojniczanka Chojnice 13 23-23 18
14 Avia Świdnik 13 16-20 17
15 Sokół Kleczew 14 18-28 15
16 Śląsk Wrocław II 14 22-30 10
17 Świt Skolwin 14 16-32 10
18 Resovia Rzeszów 14 9-23 6

Pronòstics d'apostes de Śląsk Wrocław II

Busques pronòstics de Śląsk Wrocław II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Śląsk Wrocław II generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 49 partits de Śląsk Wrocław II, amb una precisió del Best Tip de 67.3%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de II Liga - East, Śląsk Wrocław II ha aconseguit 3 victòries, 1 empats i 10 derrotes en 14 partits, marcant 22 gols (1.6 per partit) i encaixant-ne 30, amb 2 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Śląsk Wrocław II continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Śląsk Wrocław II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.