Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Trutnov

Trutnov Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

8
Partits pronosticats
75.0%
Previsibilitat
WLWWLW
Forma recent
1.80
Gols / partit
Trutnov es manté invicte a casa en els últims 6 partits
Trutnov no va rebre targetes vermelles en els últims 40 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Trutnov vs Chlumec nad Cidlinou, 4. liga - Divizie C, inici a les 13:00. Quotes: 2.05 local, 3.70 empat, 2.80 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.35, confiança 4.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
Trutnov1
Chlumec0
▾2.05
▾3.70
▾2.80
1
▾2.05
O2.5
1.40
Sí
1.40
1X
▾1.35
4.0
✓ 1X
▾1.354.0
Vysoke Myto vs Trutnov, 4. liga - Divizie C, inici a les 13:00. Quotes: 1.70 local, 3.90 empat, 3.60 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.40, confiança 1.3/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Vysoke Myto3
Trutnov0
▴1.70
▾3.90
▾3.60
1
▴1.70
O2.5
1.40
No
2.52
O2.5
1.40
1.3
✓ O2.5
1.401.3
Usti nad Orlici vs Trutnov, 4. liga - Divizie C, inici a les 15:00. Quotes: 1.71 local, 3.85 empat, 3.90 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.21, confiança 5.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Usti nad Orlici1
Trutnov2
▾1.71
▴3.85
▴3.90
1
▾1.71
O2.5
▾1.55
Sí
▴1.58
1X
▾1.21
5.0
1X
▾1.215.0
Svitavy vs Trutnov, 4. liga - Divizie C, inici a les 15:30. Quotes: 3.00 local, 3.60 empat, 2.02 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.31, confiança 5.0/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
Svitavy1
Trutnov3
▴3.00
▾3.60
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
1.50
Sí
▾1.47
X2
▾1.31
5.0
✓ X2
▾1.315.0
Hlinsko vs Trutnov, 4. liga - Divizie C, inici a les 09:30. Quotes: 2.05 local, 3.90 empat, 3.20 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.39, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Hlinsko1
Trutnov0
▾2.05
▾3.90
3.20
1
▾2.05
O2.5
1.39
Sí
1.39
BTTS
1.39
5.0
BTTS
1.395.0
Trutnov vs Chrudim II, 4. liga - Divizie C, inici a les 16:00. Quotes: 1.30 local, 5.40 empat, 7.10 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.33, confiança 4.5/10. Resultat final 5–0, pronòstic encertat.
FT
Trutnov5
Chrudim B0
▾1.30
▴5.40
▴7.10
X2
▴3.05
O2.5
▾1.33
Sí
1.67
O2.5
▾1.33
4.5
✓ O2.5
▾1.334.5

Estadístiques de temporada

4. liga - Divizie C Txèquia · Temporada 2026
13Partits Taxa de victòries 62%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits7613
Victòries538
Empats101
Derrotes134
Gols a favor16723
Gols en contra51116
Mitjana de gols a favor2.31.21.8
Mitjana de gols en contra0.71.81.2
Porteries a zero404
Partits sense marcar033
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local5-0
Visitant1-3
Derrota més àmplia
Local1-2
Visitant4-0
Més gols marcats
Local5
Visitant3
Més gols encaixats
Local2
Visitant4
Ratxes
Victòries6
Derrotes2
Minuts de gol (a favor vs en contra)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.577%
10 Partits
Més de 1.562%
8 Partits
Més de 2.523%
3 Partits
Més de 3.58%
1 Partits
Més de 4.58%
1 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Txèquia - 4. liga - Divizie C
# Equip J G P
1 Vysoké Mýto 14 38-17 34
2 Kosmonosy 14 44-21 32
3 Přepeře 14 36-14 31
4 Trutnov 14 24-16 28
5 Turnov 13 35-19 26
6 Ústí nad Orlicí 14 23-13 23
7 Spartak Police n/Metují 14 31-23 22
8 Chlumec nad Cidlinou 14 21-16 22
9 Kolín 13 22-23 15
10 Hlinsko 14 25-31 15
11 Vykan 14 22-27 14
12 Slavia Hradec Králové 13 21-29 14
13 Dvůr Králové 13 11-24 14
14 Letohrad 14 23-43 9
15 Svitavy 13 13-38 5
16 Chrudim II 13 15-50 3

Pronòstics d'apostes de Trutnov

Busques pronòstics de Trutnov? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Trutnov generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 8 partits de Trutnov, amb una precisió del Best Tip de 75.0%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 4. liga - Divizie C, Trutnov ha aconseguit 8 victòries, 1 empats i 4 derrotes en 13 partits, marcant 23 gols (1.8 per partit) i encaixant-ne 16, amb 4 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Trutnov continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Trutnov és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.