Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Victoria Września

Victoria Września Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

29
Partits Pronosticats
41.4%
Taxa de Predicció
LDWDDD
Forma Recent
1
Gols / Partit
Victoria Września s'ha mantingut invicte en els últims 7 partits
Victoria Września va tenir menys de 2.5 gols en els últims 5 partits
Victoria Września es manté invicte a casa en els últims 5 partits
Cap partit programat

El Victoria Września no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Victoria Wrzesnia vs Notec Czarnkow, III Liga - Group 2, inici a les 13:00. Quotes: 2.35 local, 3.50 empat, 2.77 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.55, confiança 5.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Victoria WrzesniaWrzesnia0
Notec Czarnkow1
▴2.35
▾3.50
▾2.77
X2
1.54
U3.5
1.55
Sí
1.55
U3.5
▾1.55
5.0
✓ U3.5
▾1.555.0
Unia Swarzedz vs Victoria Wrzesnia, III Liga - Group 2, inici a les 12:00. Quotes: 1.71 local, 4.00 empat, 4.30 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.71, confiança 4.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Unia Swarzedz0
Victoria WrzesniaWrzesnia0
▾1.71
▾4.00
▴4.30
1
▾1.71
U3.5
▴1.57
No
▴2.38
1
▾1.71
4.0
1
▾1.714.0
Victoria Wrzesnia vs Grom Nowy Staw, III Liga - Group 2, inici a les 11:00. Quotes: 2.32 local, 3.65 empat, 2.75 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.54, confiança 8.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Victoria WrzesniaWrzesnia1
Grom Nowy Staw0
2.32
▴3.65
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
1.55
Sí
▾1.40
X2
1.54
8.0
X2
1.548.0
Gedania Gdansk vs Victoria Wrzesnia, III Liga - Group 2, inici a les 11:00. Quotes: 2.16 local, 3.75 empat, 3.05 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.36, confiança 8.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Gedania Gdansk0
Victoria WrzesniaWrzesnia0
▾2.16
▴3.75
▴3.05
1
▾2.16
O2.5
▾1.60
Sí
▾1.48
1X
▾1.36
8.0
✓ 1X
▾1.368.0
Victoria Wrzesnia vs Lipno Steszew, III Liga - Group 2, inici a les 15:00. Quotes: 2.20 local, 3.60 empat, 3.30 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.67, confiança 7.5/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Victoria WrzesniaWrzesnia1
Lipno Steszew1
▴2.20
▴3.60
▾3.30
2
▾3.30
O2.5
▾1.67
Sí
▾1.55
O2.5
▾1.67
7.5
O2.5
▾1.677.5
Stargard Szczecinski vs Victoria Wrzesnia, III Liga - Group 2, inici a les 13:00. Quotes: 1.57 local, 4.20 empat, 4.75 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.56, confiança 8.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Stargard SzczecinskiStargard S 1
Victoria WrzesniaWrzesnia1
1.57
4.20
4.75
1
1.57
O2.5
1.56
Sí
1.64
O2.5
1.56
8.0
O2.5
1.568.0
Victoria Wrzesnia vs Kalisz, III Liga - Group 2, inici a les 14:00. Quotes: 2.95 local, 3.60 empat, 2.15 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.35, confiança 8.0/10. Resultat final 3–3, pronòstic encertat.
FT
Victoria WrzesniaWrzesnia3
Kalisz3
2.95
3.60
2.15
2
2.15
O2.5
1.62
Sí
1.55
X2
1.35
8.0
✓ X2
1.358.0
Victoria Wrzesnia vs Kotwica Kornik, III Liga - Group 2, inici a les 13:00. Quotes: 1.84 local, 4.10 empat, 3.65 visitant. Millor pronòstic: ambdós equips marquen, quota 1.64, confiança 5.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Victoria WrzesniaWrzesnia 1
Kotwica Kornik0
▴1.84
▾4.10
▾3.65
2
▾3.65
O2.5
▾1.60
Sí
▾1.64
BTTS
▾1.64
5.0
BTTS
▾1.645.0
Victoria Wrzesnia vs Tluchowia, III Liga - Group 2, inici a les 11:00. Quotes: 1.43 local, 4.65 empat, 5.75 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.43, confiança 5.4/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Victoria WrzesniaWrzesnia2
Tluchowia0
1.43
4.65
5.75
1
1.43
U3.5
1.46
No
1.88
1
1.43
5.4
✓ 1
1.435.4

Estadístiques de Temporada

III Liga - Group 2 Polònia · Temporada 2026
13Partits Taxa de Victòria 15%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits7613
Victòries202
Empats336
Derrotes235
Gols a Favor11112
Gols en Contra14923
Mitjana de Gols a Favor1.60.20.9
Mitjana de Gols en Contra2.01.51.8
Porteries a Zero224
Partits sense Marcar055
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local1-0
Visitant-
Derrota Més Àmplia
Local2-5
Visitant5-0
Més Gols Marcats
Local3
Visitant1
Més Gols Encaixats
Local5
Visitant5
Ratxes
Victòries1
Derrotes4
Penals
3/ 3
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
4–3
0-15
0–2
16-30
2–4
31-45
4–2
46-60
2–6
61-75
0–6
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
2Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.562%
8 Partits
Més de 1.523%
3 Partits
Més de 2.58%
1 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Polònia - III Liga - Group 2
# Equip J G P
1 Polonia Środa 14 38-18 34
2 Luzino 14 38-20 28
3 Wda Świecie 14 22-18 27
4 Kluczevia Stargard 13 24-22 23
5 Stargard Szczeciński 14 35-26 22
6 Lech Poznań II 13 28-26 21
7 Noteć Czarnków 14 20-19 20
8 Bałtyk Koszalin 14 21-19 19
9 Elana Toruń 14 23-25 19
10 Unia Swarzędz 14 24-21 18
11 Gedania Gdansk 14 30-29 18
12 Kalisz 14 18-20 18
13 Grom Nowy Staw 14 31-32 16
14 Flota Świnoujście 14 17-24 15
15 Chemik Bydgoszcz 14 20-29 12
16 Victoria Września 14 12-24 12
17 Lipno Stęszew 14 17-28 11
18 Kotwica Kórnik 14 20-38 11

Pronòstics d'apostes de Victoria Września

Busques pronòstics de Victoria Września? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Victoria Września generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 29 partits amb la participació de Victoria Września, amb una precisió del millor pronòstic de 41.4%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de III Liga - Group 2, Victoria Września ha aconseguit 2 victòries, 6 empats i 5 derrotes en 13 partits, marcant 12 gols (0.9 per partit) i encaixant-ne 23, amb 4 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Victoria Września es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Victoria Września és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.