Přejít na obsah
NB III - Northeast Maďarsko
Využívá NT Apex AI

NB III - Northeast Maďarsko Predikce

Na této stránce najdete analýzy a predikce pro NB III - Northeast Maďarsko. Berou se v úvahu statistické údaje, forma týmů a nedávná historie zápasů, přičemž predikce jsou automaticky generovány AI s přesností více než 60%.

16 Týmy
63
Predikované zápasy
60%
Míra úspěšnosti
45%
Nad 2.5
41%
Oba týmy skórují
Statistiky
31% 46% 23%
Výhry domácích 31% Remízy 46% Výhry hostů 23%
53%
Nad 1.5
45%
Nad 2.5
29%
Nad 3.5
41%
Oba týmy skórují

Tipy na zápasy

Poslední zápasy

Northeast - 1110. října 2026 – 11. října 20265
Northeast - 38. srpna 2026 – 9. srpna 20265
Northeast - 3024. května 20267
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, výkop 16:00. Kurzy: 1.65 domácí, 4.00 remíza, 4.40 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.46, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Tiszafuredi VSETiszafuredi3
Ozd SajovolgyeOzd S2
▴1.65
▾4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
1.46
Ano
1.53
O2.5
1.46
5.0
✓ O2.5
1.465.0
Diosgyor II vs FC Hatvan, výkop 16:00. Kurzy: 1.31 domácí, 5.00 remíza, 7.10 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.31, důvěra 4.3/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Diosgyor II3
FC HatvanHatvan2
1.31
5.00
7.10
1
1.31
O2.5
1.39
Ne
2.07
1
1.31
4.3
✓ 1
1.314.3
Senyo Carnifex vs Fuzesabony, výkop 16:00. Kurzy: 2.20 domácí, 3.40 remíza, 2.90 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.55, důvěra 2.7/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Senyo CarnifexSenyo2
Fuzesabony2
▴2.20
▾3.40
▴2.90
2
▴2.90
U3.5
1.37
Ne
2.15
X2
▾1.55
2.7
✓ X2
▾1.552.7
Godollo vs Kisvarda II, výkop 16:00. Kurzy: 3.25 domácí, 3.65 remíza, 2.02 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.58, důvěra 1.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Godollo1
Kisvarda II1
▾3.25
▴3.65
2.02
X
▴3.65
O2.5
1.58
Ano
1.48
O2.5
1.58
1.3
O2.5
1.581.3
Tiszaujvaros vs Tarpa, výkop 16:00. Kurzy: 2.82 domácí, 3.50 remíza, 2.15 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.57, důvěra 3.2/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Tiszaujvaros 1
Tarpa1
2.82
3.50
2.15
1
2.82
O2.5
1.51
Ano
1.47
1X
1.57
3.2
✓ 1X
1.573.2
DEAC vs Nyiregyhaza II, výkop 16:00. Kurzy: 1.48 domácí, 4.40 remíza, 4.70 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.37, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
DEAC3
Nyiregyhaza II1
▴1.48
▾4.40
▾4.70
X
▾4.40
O2.5
1.37
Ne
2.40
O2.5
1.37
4.0
✓ O2.5
1.374.0
Cigand SE vs Debrecen II, výkop 16:00. Kurzy: 2.22 domácí, 3.20 remíza, 2.90 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.39, důvěra 1.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Konec
Cigand SE0
Debrecen II0
▴2.22
▾3.20
▾2.90
X
▾3.20
O2.5
▾1.39
Ano
▾1.35
O2.5
▾1.39
1.0
O2.5
▾1.391.0

Tabulka & forma

Northeast

# Tým Z V R P Góly B Forma
1 Ózd Sajóvölgye 11 9 0 2 35:9 27 WWLWW
2 Cigand SE 11 8 2 1 25:9 26 WDDWW
3 DEAC 11 7 2 2 29:14 23 WWLWD
4 Kisvárda II 11 5 5 1 18:11 20 WWDWL
5 Debrecen II 11 6 1 4 29:21 19 WWWLW
6 Gödöllő 11 6 1 4 17:12 19 WDLLW
7 Eger 11 5 2 4 13:22 17 DWLLL
8 Diósgyőr II 11 4 4 3 19:17 16 LLWWW
9 Mátészalka 11 4 4 3 17:15 16 LDWWD
10 Tiszaújváros 11 5 1 5 15:14 16 WDWLL
11 Füzesabony 11 5 1 5 11:12 16 DLWLW
12 Hajdúnánás 11 3 1 7 18:30 10 LLWLL
13 Salgótarjáni BTC 11 3 0 8 8:19 9 LWLWL
14 Tiszafuredi VSE 11 3 0 8 6:18 9 LLLWW
15 Tarpa 11 2 0 9 8:25 6 LLWLL
16 Nyiregyhaza II 11 1 0 10 10:30 3 LLLLL

Nad 2.5 & ODG

Tým Z Nad 1.5 Nad 2.5 Nad 3.5 ODG Góly / Zápas
Debrecen II 11 91% 91% 73% 82% 4.55
Hajdúnánás 11 91% 82% 64% 45% 4.36
Tarpa 11 91% 82% 27% 45% 3.00
DEAC 11 100% 73% 55% 64% 3.91
Nyiregyhaza II 11 82% 73% 55% 55% 3.64
Diósgyőr II 11 73% 73% 55% 64% 3.18
Mátészalka 11 91% 73% 18% 45% 2.82
Ózd Sajóvölgye 11 91% 64% 55% 36% 4.00
Eger 11 82% 64% 27% 64% 3.18
Tiszaújváros 11 55% 55% 45% 45% 2.64
Gödöllő 11 73% 55% 36% 27% 2.64
Salgótarjáni BTC 11 64% 55% 18% 45% 2.45
Cigand SE 11 82% 45% 45% 55% 3.09
Füzesabony 11 55% 45% 9% 36% 2.09
Kisvárda II 11 82% 36% 27% 64% 2.64
Tiszafuredi VSE 11 73% 36% 9% 27% 2.18

Predikce a tipy na NB III - Northeast Maďarsko

Podívejte se na nejnovější předpovědi a sázkové tipy na NB III - Northeast Maďarsko, vytvořené naším AI algoritmem NT Apex. Analyzovali jsme 63 zápasů 16 týmů v NB III - Northeast Maďarsko s přesností nejlepšího tipu přes 60%. Předpovědi zahrnují konečný výsledek, více/méně gólů, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V této sezóně skončilo 45% zápasů NB III - Northeast Maďarsko s více než 2,5 góly a oba týmy skórovaly v 41% utkání. Všechny dokončené předpovědi na NB III - Northeast Maďarsko zůstávají plně viditelné — zkontrolujte naše výsledky kdykoli.

Ózd Sajóvölgye aktuálně vede tabulku s 27 body. NB III - Northeast Maďarsko je sevřenější, defenzivnější soutěž. Domácí vyhrávají 31% zápasů, remízy padají ve 46%.

Naše AI fotbalové predikce sahají daleko za zápasy NB III - Northeast Maďarsko — pokrýváme více než 700 lig po celém světě.