Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Balsicas Atlético

Balsicas Atl. Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

17
Predikované zápasy
82.4%
Míra úspěšnosti
WLLLLL
Aktuální forma
1.13
Góly / zápas
Balsicas Atlético: série 9 zápasů s inkasovaným gólem
Příští zápas Tercera División RFEF - Group 13 · ne 8. listopadu · 15:30
Balsicas Atl.
VS
Olimpico Totana
Best Tip
Kurz
Důvěra 5.0/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Balsicas Atletico vs Cartagena LU II, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 16:00. Kurzy: 2.95 domácí, 3.20 remíza, 2.27 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.27, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Balsicas Atl.2
FC Cartagena B1
2.95
3.20
2.27
1
2.95
O1.5
1.27
Ano
1.65
O1.5
1.27
5.0
✓ O1.5
1.275.0
Santomera vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 10:30. Kurzy: 1.53 domácí, 3.70 remíza, 5.90 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.72, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Santomera3
Balsicas Atl.0
▴1.53
▴3.70
▾5.90
1
▴1.72
U3.5
▾1.32
Ne
▾1.87
1
▴1.72
4.6
✓ 1
▴1.724.6
UCAM Murcia II vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 15:00. Kurzy: 1.80 domácí, 3.35 remíza, 4.25 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.80, důvěra 4.7/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Konec
UCAM Murcia B4
Balsicas Atl.0
1.80
3.35
4.25
1
1.80
O1.5
1.33
Ano
1.90
1
1.80
4.7
✓ 1
1.804.7
Balsicas Atletico vs SFC Minerva, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 17:30. Kurzy: 1.88 domácí, 3.15 remíza, 4.15 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.53, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Balsicas Atl.0
Minerva1
▴1.88
▾3.15
▾4.15
1
▴1.88
U2.5
1.53
Ne
1.67
U2.5
1.53
4.4
✓ U2.5
1.534.4
Atletico Pulpileno vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 10:30. Kurzy: 1.72 domácí, 3.40 remíza, 4.25 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.43, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Pulpileno 1
Balsicas Atl.0
▾1.72
▴3.40
▴4.25
X
▴3.40
U2.5
▾1.43
Ne
▾1.49
U2.5
▾1.43
8.0
✓ U2.5
▾1.438.0
Balsicas Atletico vs Aguilas II, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 17:00. Kurzy: 2.67 domácí, 2.92 remíza, 2.70 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.60, důvěra 7.9/10. Konečný výsledek 1–2, tip nevyšel.
Konec
Balsicas Atl. 1
Aguilas II2
2.67
▴2.92
2.70
2
2.70
U2.5
1.60
Ne
▾1.85
U2.5
1.60
7.9
U2.5
1.607.9
UCAM Murcia II vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 15:00. Kurzy: 1.62 domácí, 3.65 remíza, 5.00 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.62, důvěra 5.5/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
UCAM Murcia B 1
Balsicas Atl.1
1.62
3.65
5.00
1
1.62
U3.5
1.26
Ne
1.67
1
1.62
5.5
1
1.625.5
El Palmar vs Balsicas Atletico, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 11:00. Kurzy: 2.32 domácí, 3.10 remíza, 3.00 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.27, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
El Palmar1
Balsicas Atl. 0
2.32
3.10
3.00
X
3.10
U3.5
1.27
Ne
1.93
U3.5
1.27
4.4
✓ U3.5
1.274.4
Muleno vs Balsicas A, Tercera División RFEF - Group 13, výkop 11:00. Kurzy: 2.82 domácí, 3.20 remíza, 2.52 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.42, důvěra 3.6/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Muleno0
Balsicas Atl.1
▴2.82
3.20
▾2.52
2
▾2.52
U3.5
▴1.29
Ano
▾1.78
X2
▾1.42
3.6
✓ X2
▾1.423.6

Statistiky sezóny

Tercera División RFEF - Group 13 Španělsko · Sezóna 2026
8Zápasy Procento výher 38%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy448
Výhry213
Remízy011
Prohry224
Vstřelené góly639
Inkasované góly4913
Průměr vstřelených gólů1.50.81.1
Průměr inkasovaných gólů1.02.31.6
Čistá konta000
Bez vstřeleného gólu224
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-1
Hosté1-2
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté4
Série
Výhry2
Prohry3
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–2
0-15
3–0
16-30
4–2
31-45
1–3
46-60
1–3
61-75
0–3
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.550%
4 zápasů
Nad 1.538%
3 zápasů
Nad 2.513%
1 zápasů
Nad 3.513%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Španělsko - Tercera División RFEF - Group 13
# Tým Z G B
1 Santomera 8 21-7 22
2 Santa Cruz 8 14-10 15
3 San Javier 8 12-10 15
4 UCAM Murcia II 8 16-8 14
5 Águilas II 8 11-6 14
6 Unión Molinense 8 14-11 12
7 Bala Azul 8 10-8 12
8 Atlético Pulpileño 8 13-12 11
9 Los Garres 8 9-8 11
10 Olímpico Totana 8 11-11 11
11 Cotillas CD 8 10-11 10
12 Balsicas Atlético 8 9-13 10
13 Alcantarilla 8 6-9 9
14 Cartagena LU II 8 12-15 8
15 SFC Minerva 8 4-9 8
16 Algar 8 5-16 6
17 Bullas Deportivo 8 10-18 5
18 Mazarrón FC 8 12-17 4
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Tipy a predikce na zápasy Balsicas Atlético

Hledáte tipy na Balsicas Atlético? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Balsicas Atlético od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 17 zápasů týmu Balsicas Atlético a úspěšnost Best Tip u nich činí 82.4%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Balsicas Atlético v aktuální sezóně Tercera División RFEF - Group 13: odehrané zápasy 8, výhry 3, remízy 1, prohry 4, vstřelené góly 9 (1.1 na zápas), inkasované góly 13 a čistá konta 0.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Balsicas Atlético zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Balsicas Atlético je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.