Black Rock Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
3
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
DDDD
Aktuální forma
1.93
Góly / Zápas
Black Rock neměl v posledních 23 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy
Tým Black Rock nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Black Rock vs Boston City, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.09 domácí, 9.80 remíza, 24.00 hosté. Nejlepší tip: padne více než 3.5 gólu, kurz 1.66, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Black Rock1
Boston City1Black Rock vs Boston Bolts, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.67 domácí, 3.95 remíza, 4.05 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.67, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Black Rock0
Boston Bolts0Black Rock vs Seacoast United Phantoms, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.72 domácí, 3.90 remíza, 3.90 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.44, důvěra 5.1/10. Konečný výsledek 3–3, tip vyšel.
Black Rock3
Seacoast United PhantomsSeacoast U3Western Mass Pioneers vs Black Rock, USL League Two, výkop 00:30. Kurzy: 1.75 domácí, 3.70 remíza, 3.85 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.55, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Western Mass PioneersWestern M1
Black Rock1
Konec
▴1.09
▾9.80
▾24.00
1
O3.5
Ano
O3.5
5.0
O3.5
Konec
1.67
3.95
4.05
1
O2.5
Ano
1
5.0
1
Konec
▴1.72
▾3.90
▾3.90
1
O2.5
Ano
O2.5
5.1
✓ O2.5
Konec
▴1.75
▾3.70
▾3.85
2
O2.5
Ano
X2
4.9
✓ X2
Statistiky sezóny
USL League Two
13Zápasy
Procento výher 38%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 6 | 7 | 13 |
| Výhry | 2 | 3 | 5 |
| Remízy | 3 | 2 | 5 |
| Prohry | 1 | 2 | 3 |
| Vstřelené góly | 9 | 12 | 21 |
| Obdržené góly | 7 | 9 | 16 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.5 | 1.7 | 1.6 |
| Průměr obdržených gólů | 1.2 | 1.3 | 1.2 |
| Čistá konta | 2 | 1 | 3 |
| Bez vstřeleného gólu | 2 | 0 | 2 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-1
Hosté0-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-2
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry3
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.585%
11 zápasů
Nad 1.546%
6 zápasů
Nad 2.531%
4 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 37-8 | 36 |
| 2 |
|
14 | 46-9 | 33 |
| 3 |
|
14 | 23-15 | 25 |
| 4 |
|
14 | 22-17 | 22 |
| 5 |
|
14 | 26-21 | 21 |
| 6 |
|
15 | 23-26 | 20 |
| 7 |
|
14 | 15-21 | 14 |
| 8 |
|
14 | 13-46 | 7 |
| 9 |
|
14 | 15-56 | 2 |
Playoffs
V aktuální sezóně USL League Two zaznamenal tým Black Rock 5 výher, 5 remíz a 3 proher v 13 zápasech, vstřelil 21 gólů (1.6 na zápas) a inkasoval 16, přičemž udržel 3 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Black Rock zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Black Rock je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.