1. Fotbalové predikce
  2. Ligy
  3. Primera División - Apertura
  4. Central Espanol
Central Espanol

Central Espanol Tipy, statistiky a forma

Tržní hodnota: €3.43m
KEY INSIGHT Central Espanol je doma v posledních 6 zápasech neporažený
TREND Central Espanol měl v posledních 7 zápasech under 3.5 gólu

Aktuální forma

LWDDL
37 Predikované zápasy
59.46% Míra úspěšnosti

Central E Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů

Střely
Na branku / zápas
3.4
Držení míče
42%
Rohy
Průměr na zápas
2.6
Disciplína
Karty / zápas
2.8
Procento výher
40%

AI predikce

Poháněno NerdyTips

14:00

Nadcházející
Central E
Central Espanol
vs
Liverpool Montevideo
Liverpool M
3.3
3.15
2.22

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Ukončeno
Central E
Central Espanol
0 : 1
Cerro Largo
Cerro Largo
2.55
3.05
2.95

X2

1.52

U2.5

1.55

NO

1.75

U2.5

1.55
7.3/10

14:00

Ukončeno
Boston River
Boston River
0 : 0
Central E
Central E
2.38
3.15
3.15

X

3.15

O1.5

1.39

YES

1.9

O1.5

1.39
6.2/10

09:00

Ukončeno
red card Central E
Central Espanol
1 : 1
Racing Montevideo
Racing M
3.9
3.15
2

X

3.15

U2.5

1.58

YES

2.15

U2.5

1.58
5.2/10

19:00

Ukončeno
red cardred cardred card Penarol
Penarol
0 : 1
Central E
Central E
1.49
4.25
6.5

1

1.49

U3.5

1.31

YES

2.1

1

1.49
5.5/10

09:00

Ukončeno
Cerro
Cerro
1 : 0
Central Espanol
Central E
2.7
3
2.8

2

2.8

O1.5

1.55

NO

1.72

X2

1.47
6.8/10

09:00

Ukončeno
red card Central E
Central Espanol
2 : 1
Defensor Sporting
Defensor S
2.9
3.1
2.5

X

3.1

U2.5

1.6

YES

1.92

X2

1.44
2/10

17:30

Ukončeno
Central E
Central Espanol
2 : 0
Racing Montevideo
Racing M
4.2
3.25
2.02

2

2.02

O1.5

1.4

YES

2

X2

1.25
4.1/10

09:00

Ukončeno
Rampla J
Rampla Juniors
0 : 1
Central Espanol
Central Esp.
2.9
2.78
2.5

2

2.5

U2.5

1.4

NO

1.6

U2.5

1.4
5/10

01:00

Ukončeno
Central E
Central Espanol
2 : 0
Villa Espanola
Villa E
3.1
3.2
2.1

X

3.2

U3.5

1.25

NO

1.96

U3.5

1.25
7.8/10

Tipy a předpovědi pro Central Espanol

Hledáte tipy na Central Espanol? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro Central Espanol generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 37 zápasů s účastí Central Espanol s úspěšností nejlepšího tipu 59.46%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně Primera División - Apertura zaznamenal Central Espanol 9 výher, 5 remíz a 6 proher v 20 zápasech, vstřelil 27 gólů (1.4 na zápas) a inkasoval 25, přičemž udržel 7 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Central Espanol činí €3.43m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Central Espanol zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Central Espanol je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 160 lig.

Primera División - AperturaUruguay • Sezóna 2026
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy91120
Výhry549
Remízy235
Prohry246
Vstřelené góly151227
Obdržené góly111425
Průměr vstřelených gólů1.71.11.4
Průměr obdržených gólů1.21.31.3
Čistá konta167
Bez vstřeleného gólu134
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 3-1
Hosté 0-3
Nejtěžší porážka
Domácí 1-3
Hosté 6-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 3
Hosté 3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 3
Hosté 6
Série
Výhry 3
Prohry 2
Penalty
4 / 4
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
0-15 4
16-30 2
31-45 7
46-60 11
61-75 10
76-90 16
56 Žluté
7 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 80%
16 Zápasy
Over 1.5 40%
8 Zápasy
Over 2.5 15%
3 Zápasy
Over 3.5 0%
0 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Věk Poz Hod
A. Villoldo
A. Villoldo
36 DEF 7.47
I. Panzariello
I. Panzariello
35 MID 7.42
G. Gandolfo
G. Gandolfo
23 MID 7.38
J. Villalpando
J. Villalpando
25 MID 7.37
Mateo Cantera Marsiglia
Mateo Cantera Marsiglia
24 DEF 7.11
F. O'Niell
F. O'Niell
24 - 6.94
F. Camarda
F. Camarda
22 FWD 6.79
L. Fernández
L. Fernández
23 DEF 6.71
F. de Cuadro
F. de Cuadro
24 MID 6.70
A. Santurio
A. Santurio
24 FWD 6.54
F. Muñoz
F. Muñoz
26 MID 6.47
Ignacio Andrés Gonella Hernández
Ignacio Andrés Gonella Hernández
21 FWD 6.47
J. Dupont
J. Dupont
21 - 6.47
F. Yocco
F. Yocco
24 MID 6.37
E. Aramburu
E. Aramburu
26 DEF 6.34
L. Gandulfo
L. Gandulfo
21 DEF 6.29
Raúl Andrés Tarragona Lemos
Raúl Andrés Tarragona Lemos
38 FWD 6.24
J. Pereira
J. Pereira
22 MID 6.22
Mateo Urrutia Galasso
Mateo Urrutia Galasso
22 DEF 6.10
K. Alaníz
K. Alaníz
22 MID -
G. Martínez
G. Martínez
22 DEF -
Santiago Sequeira
Santiago Sequeira
21 FWD -
Rodolfo
Rodolfo
34 GK -