Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Cherepovets

Cherepovets Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

21
Predikované zápasy
57.1%
Míra úspěšnosti
DWLLLW
Aktuální forma
1.07
Góly / zápas
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Murom vs Cherepovets, Second League - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 1.20 domácí, 5.40 remíza, 9.10 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.20, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–2, tip nevyšel.
Konec
Murom 2
Cherepovets2
▾1.20
▾5.40
▴9.10
1
▾1.20
U3.5
▴1.44
Ne
▴1.58
1
▾1.20
8.0
1
▾1.208.0
Cherepovets vs Luki-Energiya, Second League - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.77 domácí, 3.20 remíza, 2.25 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.74, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Cherepovets1
Luki-Energiya0
2.77
3.20
2.25
2
2.25
O2.5
1.74
Ano
1.61
O2.5
1.74
3.9
O2.5
1.743.9
Zvezda St. Petersburg vs Cherepovets, Second League - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.30 domácí, 3.05 remíza, 2.87 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.80, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
Zvezda SPB2
Cherepovets0
2.30
3.05
2.87
X
3.05
O2.5
1.80
Ano
1.62
O2.5
1.80
8.0
O2.5
1.808.0
Cherepovets vs Torpedo V, Second League - Group 2, výkop 14:00. Kurzy: 2.27 domácí, 3.20 remíza, 2.80 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.76, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Cherepovets0
Vladimir1
2.27
3.20
2.80
1
2.27
O2.5
1.76
Ano
1.62
O2.5
1.76
4.4
O2.5
1.764.4
Cherepovets vs Dinamo Vologda, Second League - Group 2, výkop 16:00. Kurzy: 2.55 domácí, 3.10 remíza, 2.57 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.24, důvěra 5.2/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Cherepovets 1
Dinamo Vologda 2
▴2.55
3.10
▾2.57
1
▴2.55
O1.5
1.24
Ano
1.67
O1.5
1.24
5.2
✓ O1.5
1.245.2
Baltika II vs Cherepovets, Second League - Group 2, výkop 15:00. Kurzy: 1.56 domácí, 3.85 remíza, 4.75 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.28, důvěra 8.1/10. Konečný výsledek 1–4, tip vyšel.
Konec
Baltika 21
Cherepovets4
▴1.56
▾3.85
▴4.75
1
▴1.56
O1.5
1.28
Ano
▾1.97
O1.5
1.28
8.1
✓ O1.5
1.288.1
Cherepovets vs Yenisey II, Second League - Group 2, výkop 16:00. Kurzy: 2.22 domácí, 3.40 remíza, 2.75 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.52, důvěra 7.6/10. Konečný výsledek 3–2, tip nevyšel.
Konec
Cherepovets3
Yenisey 2 2
2.22
3.40
2.75
2
2.75
O2.5
1.30
Ano
1.30
X2
1.52
7.6
X2
1.527.6
Chertanovo Moscow vs Cherepovets, Second League - Group 2, výkop 17:00. Kurzy: 1.51 domácí, 3.90 remíza, 5.10 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.51, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Chertanovo M.2
Cherepovets0
▾1.51
▴3.90
▾5.10
1
▾1.51
U3.5
1.36
Ne
▾1.87
1
▾1.51
8.0
✓ 1
▾1.518.0
Cherepovets vs Kosmos D, Second League - Group 2, výkop 16:00. Kurzy: 2.10 domácí, 3.25 remíza, 3.05 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.58, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Cherepovets1
Kosmos2
2.10
3.25
3.05
2
3.05
U3.5
1.36
Ne
2.15
X2
1.58
8.0
✓ X2
1.588.0
Cherepovets vs Irkutsk, Second League - Group 2, výkop 16:00. Kurzy: 1.42 domácí, 4.15 remíza, 5.90 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.42, důvěra 7.5/10. Konečný výsledek 1–2, tip nevyšel.
Konec
Cherepovets1
Irkutsk2
▾1.42
▴4.15
▴5.90
1
▾1.42
O2.5
1.71
Ne
1.82
1
▾1.42
7.5
1
▾1.427.5

Statistiky sezóny

Second League - Group 2 Rusko · Sezóna 2026
27Zápasy Procento výher 37%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy141327
Výhry6410
Remízy134
Prohry7613
Vstřelené góly161632
Inkasované góly182442
Průměr vstřelených gólů1.11.21.2
Průměr inkasovaných gólů1.31.81.6
Čistá konta426
Bez vstřeleného gólu369
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté1-4
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté5-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté5
Série
Výhry5
Prohry4
Penalty
0/ 1
0% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–4
0-15
7–5
16-30
7–8
31-45
6–6
46-60
5–6
61-75
4–11
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
31-451
1Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.567%
18 zápasů
Nad 1.533%
9 zápasů
Nad 2.515%
4 zápasů
Nad 3.54%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
Vladislav Makeev Vladislav Makeev 24 FWD -
S. Kunavin S. Kunavin 20 FWD -
K. Kulkov K. Kulkov 21 FWD -
A. Balashov A. Balashov 31 FWD -
D. Serebryakov D. Serebryakov 22 MID -
N. Pichugin N. Pichugin 25 MID -
O. Krinkin O. Krinkin 20 MID -
M. Belyaev M. Belyaev 21 MID -
M. Andreev M. Andreev 37 MID -
Y. Shkamarda Y. Shkamarda 28 DEF -
S. Kopylov S. Kopylov 25 DEF -
Mikhail Karamyshev M. Karamyshev 24 DEF -
D. Gadzhiev D. Gadzhiev 22 DEF -
N. Gloydman N. Gloydman 23 DEF -
D. Berezov D. Berezov 23 DEF -
A. Pyrkin A. Pyrkin 36 GK -
V. Maklasov V. Maklasov 20 DEF -

Tabulka

Rusko - Second League - Group 2
# Tým Z G B
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Tipy a predikce na zápasy Cherepovets

Hledáte tipy na Cherepovets? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Cherepovets od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 21 zápasů týmu Cherepovets a úspěšnost Best Tip u nich činí 57.1%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Cherepovets v aktuální sezóně Second League - Group 2: odehrané zápasy 27, výhry 10, remízy 4, prohry 13, vstřelené góly 32 (1.2 na zápas), inkasované góly 42 a čistá konta 6.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Cherepovets zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Cherepovets je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.