Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Crusaders FC

Crusaders Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€1.26m Ø 24.3 Premiership
118
Predikované zápasy
62.7%
Míra úspěšnosti
WLLLLL
Aktuální forma
1.47
Góly / zápas
Crusaders FC: více než 2.5 gólu v 92 % z posledních 12 zápasů
Crusaders FC: série 5 proher
Crusaders FC: série 7 zápasů s inkasovaným gólem
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Ballymena United vs Crusaders FC, Premiership, výkop 15:00. Kurzy: 1.63 domácí, 4.10 remíza, 4.40 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.53, důvěra 3.6/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Ballymena2
Crusaders1
▾1.63
▴4.10
▴4.40
1
▾1.63
O2.5
▾1.53
Ano
▾1.59
O2.5
▾1.53
3.6
✓ O2.5
▾1.533.6
Crusaders FC vs Larne, Premiership, výkop 15:00. Kurzy: 7.20 domácí, 5.30 remíza, 1.35 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.35, důvěra 10/10. Konečný výsledek 0–3, tip vyšel.
Konec
Crusaders0
Larne 3
▴7.20
▴5.30
▾1.35
2
▾1.35
O2.5
▾1.55
Ano
▾1.87
2
▾1.35
10
✓ 2
▾1.3510
Carrick Rangers vs Crusaders FC, Premiership, výkop 15:00. Kurzy: 1.58 domácí, 4.20 remíza, 4.90 hosté. Best Tip: hosté dají gól, kurz 1.44, důvěra 5.9/10. Konečný výsledek 4–0, tip nevyšel.
Konec
Carrick Rangers4
Crusaders0
▴1.58
▾4.20
▴4.90
X2
▴2.32
O2.5
▾1.54
Ano
▾1.63
AS
1.44
5.9
AS
1.445.9
Crusaders FC vs Bangor, Premiership, výkop 15:00. Kurzy: 1.98 domácí, 3.65 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.29, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Crusaders2
Bangor1
1.98
▴3.65
3.30
1
1.98
O2.5
▾1.68
Ano
▴1.62
1X
1.29
8.5
✓ 1X
1.298.5
Linfield vs Crusaders FC, Premiership, výkop 15:00. Kurzy: 1.29 domácí, 5.80 remíza, 8.40 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.29, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Linfield 1
Crusaders0
▴1.29
▾5.80
▾8.40
1
▴1.29
U3.5
▴1.64
Ne
▴1.90
1
▴1.29
8.8
✓ 1
▴1.298.8
Crusaders FC vs Dungannon Swifts, Premiership, výkop 19:45. Kurzy: 3.55 domácí, 3.65 remíza, 1.95 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.26, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 3–0, tip nevyšel.
Konec
Crusaders3
Dungannon 0
▴3.55
3.65
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
1.68
Ano
▴1.59
X2
▾1.26
8.5
X2
▾1.268.5

Statistiky sezóny

Premiership Severní Irsko · Sezóna 2026
14Zápasy Procento výher 43%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy7714
Výhry426
Remízy000
Prohry358
Vstřelené góly11920
Inkasované góly141529
Průměr vstřelených gólů1.61.31.4
Průměr inkasovaných gólů2.02.12.1
Čistá konta101
Bez vstřeleného gólu224
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté1-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-5
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté4
Série
Výhry3
Prohry4
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–7
0-15
1–4
16-30
3–2
31-45
3–8
46-60
2–4
61-75
8–4
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-151
16-302
31-452
46-607
61-759
76-904
28Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.571%
10 zápasů
Nad 1.543%
6 zápasů
Nad 2.521%
3 zápasů
Nad 3.57%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Severní Irsko - Premiership
# Tým Z G B
1 Coleraine FC 14 32-13 35
2 Linfield 14 21-11 33
3 Larne 12 22-10 26
4 Glentoran 13 17-11 21
5 Cliftonville FC 14 23-17 18
6 Carrick Rangers 14 23-27 18
7 Crusaders FC 14 20-29 18
8 Ballymena United 12 17-16 15
9 Dungannon Swifts 13 13-18 15
10 Limavady United 14 14-23 14
11 Bangor 14 12-26 9
12 Portadown 14 11-24 8
Promotion - NIFL Premiership (Championship Group) NIFL Premiership (Relegation Group)

Tipy a predikce na zápasy Crusaders FC

Hledáte tipy na Crusaders FC? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Crusaders FC od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 118 zápasů týmu Crusaders FC a úspěšnost Best Tip u nich činí 62.7%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Crusaders FC v aktuální sezóně Premiership: odehrané zápasy 14, výhry 6, remízy 0, prohry 8, vstřelené góly 20 (1.4 na zápas), inkasované góly 29 a čistá konta 1.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Crusaders FC činí €1.26m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Crusaders FC zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Crusaders FC je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.