Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
FC Fleury 91 W

FC Fleury 91 W Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.95m Ø 29.0 Feminine Division 1
11
Predikované zápasy
90.9%
Míra úspěšnosti
LDLDLW
Aktuální forma
1
Góly / Zápas
FC Fleury 91 W měl v posledních 9 zápasech over 1.5 gólu
Žádné nadcházející zápasy

Tým FC Fleury 91 W nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, výkop 14:00. Kurzy: 7.80 domácí, 4.85 remíza, 1.32 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.42, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–3, tip vyšel.
Konec
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Paris Saint Germain WPSG W3
7.80
4.85
1.32
2
▴1.42
O2.5
1.64
Ano
▾1.87
2
▴1.42
8.0
✓ 2
▴1.428.0
Nantes W vs Fleury, Feminine Division 1, výkop 17:00. Kurzy: 2.82 domácí, 3.10 remíza, 2.42 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.55, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Nantes W1
FleuryFleury 91 W1
▾2.82
3.10
▴2.42
1
▾3.00
O2.5
1.82
Ano
▴1.65
1X
▾1.55
7.3
✓ 1X
▾1.557.3
FC Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, výkop 20:00. Kurzy: 31.00 domácí, 12.00 remíza, 1.09 hosté. Nejlepší tip: hosté vyhrají alespoň o 2 góly, kurz 1.24, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–7, tip vyšel.
Konec
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Lyon W7
▾31.00
▾12.00
▴1.09
2
▴1.07
O2.5
1.29
Ne
▴1.45
H2
▴1.24
8.0
✓ H2
▴1.248.0
Saint-Etienne W vs FC Fleury 91 W, Feminine Division 1, výkop 16:00. Kurzy: 3.20 domácí, 3.15 remíza, 2.02 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.72, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Saint-Etienne WSt Etienne W1
FC Fleury 91 WFleury 91 W 1
3.20
3.15
2.02
2
2.02
U2.5
1.72
Ne
1.89
U2.5
1.72
3.9
✓ U2.5
1.723.9
FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, výkop 20:00. Kurzy: 7.50 domácí, 4.70 remíza, 1.29 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.29, důvěra 7.2/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
FC Fleury 91 WFleury 91 W0
Paris Saint Germain WPSG W2
7.50
4.70
1.29
2
1.29
O2.5
1.48
Ne
1.83
2
1.29
7.2
✓ 2
1.297.2
FC Fleury 91 W vs Strasbourg W, Feminine Division 1, výkop 17:45. Kurzy: 2.02 domácí, 3.25 remíza, 3.10 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.25, důvěra 7.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
Strasbourg W1
2.02
3.25
3.10
1
2.02
U3.5
1.32
Ne
2.05
1X
1.25
7.8
✓ 1X
1.257.8
Paris FC W vs Fleury 91 W, Feminine Division 1, výkop 17:00. Kurzy: 1.38 domácí, 4.20 remíza, 6.25 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.58, důvěra 1.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Paris FC W2
Fleury 91 W1
1.38
4.20
6.25
1
1.38
O2.5
1.58
Ne
1.85
O2.5
1.58
1.0
✓ O2.5
1.581.0
Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, výkop 20:00. Kurzy: 19.00 domácí, 8.50 remíza, 1.05 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.30, důvěra 1.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Fleury 91 W0
Lyon W2
19.00
8.50
1.05
1X
0.00
O2.5
1.30
Ano
2.40
O2.5
1.30
1.0
O2.5
1.301.0
Fleury 91 W vs Dijon W, Feminine Division 1, výkop 16:00. Kurzy: 2.02 domácí, 3.25 remíza, 3.10 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.32, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Fleury 91 W0
Dijon W0
2.02
3.25
3.10
X2
1.58
U3.5
1.32
Ne
2.04
U3.5
1.32
2.0
✓ U3.5
1.322.0
Kurzy: 5.25 domácí, 4.90 remíza, 1.34 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.44, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 0–3.
Konec
Guingamp W0
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
5.25
4.90
1.34
X2
1.10
O2.5
1.44
Ne
2.10
O2.5
1.44
3.9
O2.5
1.443.9
Kurzy: 4.53 domácí, 3.90 remíza, 1.60 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.60, důvěra 2.8/10. Konečný výsledek 1–3.
Konec
Stade de Reims WStade R1
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
4.53
3.90
1.60
2
1.60
O2.5
1.70
Ne
2.00
2
1.60
2.8
2
1.602.8

Fleury 91 W Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
0.75
StřelyNa branku / zápas
3.2
Držení míče
44%
RohyPrůměr na zápas
3.2
DisciplínaKarty / zápas
1.8
Procento výher
20%

Statistiky sezóny

Feminine Division 1 Francie · Sezóna 2026
3Zápasy Procento výher 33%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy123
Výhry011
Remízy011
Prohry101
Vstřelené góly134
Obdržené góly718
Průměr vstřelených gólů1.01.51.3
Průměr obdržených gólů7.00.52.7
Čistá konta011
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí-
Hosté0-2
Nejtěžší porážka
Domácí1-7
Hosté-
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí1
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí7
Hosté1
Série
Výhry0
Prohry1
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–2
0-15
1–0
16-30
0–3
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-11 G
4Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
3 zápasů
Nad 1.533%
1 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
L. Calba L. Calba - - 7.21
S. Chossenotte S. Chossenotte 20 MID 7.00
K. Talaslahti K. Talaslahti 25 GK 6.81
S. Mssoudy S. Mssoudy 25 - 6.81
L. Ribadeira L. Ribadeira 21 FWD 6.58
C. Blanc C. Blanc 22 MID 6.57
C. Caputo C. Caputo 26 - 6.51
C. Fernandes C. Fernandes 32 DEF 6.47
C. Meffometou C. Meffometou 35 DEF 6.40
L. Cance L. Cance 30 MID 6.35
L. Goetsch L. Goetsch 26 DEF 6.34
S. Sundahl S. Sundahl - MID 6.30
L. Calba L. Calba 20 FWD 6.30
S. Mssoudy S. Mssoudy 26 MID 6.30
E. Laurent E. Laurent 27 MID 6.20
K. Louis K. Louis 29 DEF 6.15
E. Cesarini E. Cesarini 20 MID 4.33
C. Hoarau C. Hoarau - MID 1.93

Tabulka

Francie - Feminine Division 1
# Tým Z G B
1 Lyon W 4 27-3 12
2 Paris Saint Germain W 4 8-1 12
3 Paris FC W 4 9-8 9
4 Marseille W 4 6-4 8
5 Le Havre W 4 5-10 6
6 Montpellier W 4 6-3 5
7 Strasbourg W 4 6-9 4
8 FC Fleury 91 W 4 5-11 4
9 Saint-Malo W 4 3-7 3
10 Nantes W 4 2-5 2
11 Lens W 4 4-10 1
12 Toulouse W 4 4-14 1
Promotion - Premiere Ligue Women (Play Offs: Semi-finals) Relegation - Seconde Ligue Women

Tipy a predikce na zápasy FC Fleury 91 W

Hledáte tipy na FC Fleury 91 W? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu FC Fleury 91 W vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 11 zápasů týmu FC Fleury 91 W s úspěšností nejlepšího tipu 90.9%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Feminine Division 1 zaznamenal tým FC Fleury 91 W 1 výher, 1 remíz a 1 proher v 3 zápasech, vstřelil 4 gólů (1.3 na zápas) a inkasoval 8, přičemž udržel 1 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má FC Fleury 91 W průměrně 44% držení míče, 0.75 xG a 3.2 rohů na zápas s 20% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota FC Fleury 91 W činí €3.95m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na FC Fleury 91 W zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

FC Fleury 91 W je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.