Přejít na obsah
Heilongjiang Lava Spring
Využívá NT Apex AI

Heilongjiang Lava Spring Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€2.26m Ø 27.5 League One
76
Predikované zápasy
63.2%
Míra úspěšnosti
LLDWLD
Aktuální forma
1.73
Góly / Zápas
Heilongjiang Lava Spring je venku v posledních 8 zápasech bez výhry
Heilongjiang Lava Spring inkasoval alespoň 1 gól v posledních 15 zápasech
Oba týmy skórovaly v posledních 5 zápasech týmu Heilongjiang Lava Spring
Žádné nadcházející zápasy

Tým Heilongjiang Lava Spring nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Konec
Heilongjiang Lava SpringHeilongji3
Suzhou Dongwu4
2.50
3.10
3.00
X
3.10
U3.5
1.29
Ne
1.98
U3.5
1.29
5.9
U3.5
1.295.9
Konec
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Hebei Kungfu2
2.25
3.15
3.45
1
2.25
O1.5
1.36
Ano
1.83
O1.5
1.36
4.7
✓ O1.5
1.364.7
Konec
Nanjing City1
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
2.12
3.40
3.35
1
2.12
O1.5
1.33
Ano
1.85
O1.5
1.33
8.0
✓ O1.5
1.338.0
Konec
Heilongjiang Lava SpringHeilongji2
Dalian Huayi1
2.12
3.40
3.35
1
2.12
O1.5
1.24
Ano
1.62
O1.5
1.24
7.0
✓ O1.5
1.247.0
Konec
Nantong ZhiyunNantong Z5
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
1.60
3.90
5.60
X2
2.25
O1.5
1.29
Ano
1.90
O1.5
1.29
5.9
✓ O1.5
1.295.9
Konec
Guangxi HengchenGuangxi H4
Heilongjiang Lava SpringHeilongji 4
1.33
4.75
8.50
1
1.33
O1.5
1.21
Ano
1.97
O1.5
1.21
7.1
✓ O1.5
1.217.1
Konec
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
Ningbo ProfessionalNingbo P1
2.62
3.15
2.70
2
2.70
O1.5
1.38
Ano
1.84
O1.5
1.38
6.7
O1.5
1.386.7
Konec
Shenzhen JuniorsShenzhen J3
Heilongjiang Lava SpringHeilongji3
1.73
3.70
4.40
1
1.73
O1.5
1.30
Ano
1.85
1
1.73
7.9
1
1.737.9
Konec
Heilongjiang Lava SpringHeilongji 3
Wuxi Wugou3
2.67
2.88
2.95
X2
1.47
O1.5
1.46
Ano
2.05
O1.5
1.46
5.8
✓ O1.5
1.465.8
Konec
Dantong HantongDantong H2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
2.20
3.13
3.00
2
3.00
U3.5
1.27
Ne
1.95
U3.5
1.27
6.8
U3.5
1.276.8
Konec
Heilongjiang Lava SpringHeilongji2
Shaanxi Changan AthleticShaanxi C1
3.30
3.60
1.90
1
3.30
U3.5
1.27
Ne
1.90
U3.5
1.27
4.6
U3.5
1.274.6

Heilongji Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
0.91
StřelyNa branku / zápas
3.8
Držení míče
51%
RohyPrůměr na zápas
5.1
DisciplínaKarty / zápas
1.4
Procento výher
10%

Statistiky sezóny

League One Čína · Sezóna 2026
20Zápasy Procento výher 20%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy101020
Výhry224
Remízy4610
Prohry426
Vstřelené góly141630
Obdržené góly172138
Průměr vstřelených gólů1.41.61.5
Průměr obdržených gólů1.72.11.9
Čistá konta011
Bez vstřeleného gólu112
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-1
Hosté1-2
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté5-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté5
Série
Výhry2
Prohry1
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
3–6
0-15
6–7
16-30
6–5
31-45
5–6
46-60
5–7
61-75
5–7
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
3-4-31 G
31Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.590%
18 zápasů
Nad 1.540%
8 zápasů
Nad 2.515%
3 zápasů
Nad 3.55%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
Erikys Erikys 30 FWD -
Xu Jiajun Xu Jiajun 30 MID -
Zhu Jiaxuan Zhu Jiaxuan 26 MID -
Chen Liming Chen Liming 28 MID -
Zhang Zimin Zhang Zimin 25 MID -
Fan Bojian Fan Bojian 28 MID -
Shao Shuai Shao Shuai 28 DEF -
Nizamdin Ependi Nizamdin Ependi 34 DEF -

Tabulka

Čína - League One
# Tým Z G B
1 Guangzhou E-Power 20 41-17 46
2 Shenzhen Juniors 21 33-23 39
3 Guangxi Hengchen 20 36-24 36
4 Nantong Zhiyun 19 25-14 35
5 Yanbian Longding 21 31-21 35
6 Shaanxi Union 20 31-22 29
7 Ningbo Professional 19 25-25 25
8 Hebei Kungfu 21 18-24 24
9 Wuxi Wugou 19 29-25 23
10 Changchun Yatai 19 33-34 22
11 Heilongjiang Lava Spring 21 33-42 22
12 Dalian Huayi 19 25-30 21
13 Nanjing City 21 19-26 21
14 Suzhou Dongwu 21 21-29 19
15 Meizhou Kejia 20 20-40 11
16 Dongguan United 21 21-45 11
Promotion Relegation Playoffs Relegation

Tipy a predikce na zápasy Heilongjiang Lava Spring

Hledáte tipy na Heilongjiang Lava Spring? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Heilongjiang Lava Spring vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 76 zápasů týmu Heilongjiang Lava Spring s úspěšností nejlepšího tipu 63.2%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně League One zaznamenal tým Heilongjiang Lava Spring 4 výher, 10 remíz a 6 proher v 20 zápasech, vstřelil 30 gólů (1.5 na zápas) a inkasoval 38, přičemž udržel 1 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Heilongjiang Lava Spring průměrně 51% držení míče, 0.91 xG a 5.1 rohů na zápas s 10% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Heilongjiang Lava Spring činí €2.26m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Heilongjiang Lava Spring zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Heilongjiang Lava Spring je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 160 lig.