Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Inverness CT

Inverness Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Predikované zápasy
67.7%
Míra úspěšnosti
LWWLWW
Aktuální forma
1.27
Góly / zápas
Inverness CT: série 8 zápasů s gólem
Inverness CT: série 12 zápasů s více než 1.5 gólu
Inverness CT: žádná červená karta v posledních 29 zápasech
Příští zápas Challenge Cup · út 3. listopadu · 19:45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Kurz
Důvěra 7.7/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Dunfermline vs Inverness CT, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.10 domácí, 3.25 remíza, 3.50 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.31, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 5–1, tip nevyšel.
Konec
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
Ano
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.45 domácí, 3.20 remíza, 2.95 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.26, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Ne
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT vs Arbroath, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.50 domácí, 4.10 remíza, 6.00 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.30, důvěra 4.8/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
Ne
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park vs Inverness CT, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 4.75 domácí, 3.70 remíza, 1.67 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.21, důvěra 6.1/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
Ano
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT vs Stenhousemuir, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.90 domácí, 3.40 remíza, 3.95 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.28, důvěra 7.5/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
Ne
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT vs Morton, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 1.36 domácí, 4.80 remíza, 7.90 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.26, důvěra 4.3/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
Ne
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston vs Inverness CT, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.92 domácí, 3.45 remíza, 3.90 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.34, důvěra 5.1/10. Konečný výsledek 2–2, tip nevyšel.
Konec
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
Ne
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd vs Inverness CT, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.75 domácí, 3.20 remíza, 2.57 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.30, důvěra 7.2/10. Konečný výsledek 1–3, tip nevyšel.
Konec
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
Ne
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Statistiky sezóny

Challenge Cup Skotsko · Sezóna 2025
10Zápasy Procento výher 100%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy5510
Výhry5510
Remízy000
Prohry000
Vstřelené góly192342
Inkasované góly268
Průměr vstřelených gólů3.84.64.2
Průměr inkasovaných gólů0.41.20.8
Čistá konta314
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí6-0
Hosté0-9
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí6
Hosté9
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté3
Série
Výhry10
Prohry0
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
46-601
3Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
10 zápasů
Nad 1.590%
9 zápasů
Nad 2.570%
7 zápasů
Nad 3.570%
7 zápasů
Nad 4.530%
3 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Tabulka

Skotsko - Championship
# Tým Z G B
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Tipy a predikce na zápasy Inverness CT

Hledáte tipy na Inverness CT? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Inverness CT od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 124 zápasů týmu Inverness CT a úspěšnost Best Tip u nich činí 67.7%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Inverness CT v aktuální sezóně Challenge Cup: odehrané zápasy 10, výhry 10, remízy 0, prohry 0, vstřelené góly 42 (4.2 na zápas), inkasované góly 8 a čistá konta 4.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Inverness CT činí €900.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Inverness CT zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Inverness CT je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.