Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

Ø 14.0 K League 1
116
Predikované zápasy
65.5%
Míra úspěšnosti
LLDWLD
Aktuální forma
1.20
Góly / Zápas
Jeonbuk Motors je venku v posledních 6 zápasech bez výhry
Jeonbuk Motors měl v posledních 8 zápasech over 1.5 gólu
Jeonbuk Motors neměl v posledních 39 zápasech žádnou červenou kartu
Příští zápas K League 1 · ne 18. října · 6:00
Jeonbuk
VS06:00
Jeju SK
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Jeonbuk Motors vs FC Seoul, K League 1, výkop 08:30. Kurzy: 3.20 domácí, 3.35 remíza, 2.22 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.37, důvěra 5.3/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
FC SeoulSeoul2
▴3.20
▴3.35
▾2.22
2
▾2.22
U3.5
▴1.37
Ano
▾1.70
U3.5
▴1.37
5.3
✓ U3.5
▴1.375.3
Gangwon FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, výkop 11:30. Kurzy: 3.00 domácí, 3.15 remíza, 2.50 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.23, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Gangwon FCGangwon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴3.00
▴3.15
▾2.50
2
▾2.50
U3.5
▴1.23
Ne
▾1.83
U3.5
▴1.23
7.3
✓ U3.5
▴1.237.3
Jeonbuk Motors vs Pohang Steelers, K League 1, výkop 11:00. Kurzy: 1.95 domácí, 3.35 remíza, 4.00 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.28, důvěra 7.4/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Pohang SteelersPohang0
▴1.95
▾3.35
▾4.00
1
▴1.95
U3.5
▴1.28
Ne
▴1.87
U3.5
▴1.28
7.4
✓ U3.5
▴1.287.4
Incheon United vs Jeonbuk Motors, K League 1, výkop 11:30. Kurzy: 2.85 domácí, 3.10 remíza, 2.67 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.22, důvěra 6.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Incheon UnitedIncheon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴2.85
▾3.10
▴2.67
X
▾3.10
U3.5
▾1.22
Ano
▴1.92
U3.5
▾1.22
6.3
✓ U3.5
▾1.226.3
Gimcheon Sangmu FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, výkop 11:30. Kurzy: 3.25 domácí, 3.30 remíza, 2.22 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.31, důvěra 7.5/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Ne
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Jeonbuk Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
4.4
Držení míče
48%
RohyPrůměr na zápas
3.3
DisciplínaKarty / zápas
2.1
Procento výher
30%

Statistiky sezóny

K League 1 Jižní Korea · Sezóna 2026
30Zápasy Procento výher 37%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy151530
Výhry7411
Remízy3811
Prohry538
Vstřelené góly231538
Obdržené góly171128
Průměr vstřelených gólů1.51.01.3
Průměr obdržených gólů1.10.70.9
Čistá konta7613
Bez vstřeleného gólu257
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté3-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry3
Prohry2
Penalty
1/ 2
50.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–4
0-15
3–4
16-30
8–3
31-45
7–7
46-60
2–2
61-75
14–7
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-125 G
4-3-32 G
4-1-4-11 G
4-4-21 G
60Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.577%
23 zápasů
Nad 1.537%
11 zápasů
Nad 2.510%
3 zápasů
Nad 3.53%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
Kim Ye-geon Kim Ye-geon 17 MID 7.10
Tiago Orobó Tiago Orobó 32 FWD 6.74
G. Paulauskas G. Paulauskas 26 FWD 6.72
Oberdan Oberdan 30 MID 6.49
Kim Young-Bin Kim Young-Bin 34 DEF 6.45
Kim Jin-Gyu Kim Jin-Gyu 28 MID 6.32
Jin Tae-Ho Jin Tae-Ho 19 MID 6.30
Lee Seung-Woo Lee Seung-Woo 28 MID 6.28
Song Bum-Keun Song Bum-Keun 28 GK 6.26
Kang Sang-Yoon Kang Sang-Yoon 21 MID 6.19
Lee Dong-Jun Lee Dong-Jun 28 MID 6.15
Kim Seung-Sub Kim Seung-Sub 29 MID 6.10
Dodozinho Dodozinho 24 MID 6.01
João Gamboa João Gamboa 29 MID 5.89
Cho Wi-Je Cho Wi-Je 24 DEF 5.85
Kim Tae-Hyun Kim Tae-Hyun 29 DEF 5.80
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 36 DEF 5.65
Choi Woo-Jin Choi Woo-Jin 21 DEF 5.53
Italo Italo 23 FWD 5.48
Kim Ha-Jun Kim Ha-Jun 23 DEF 5.47
Lee Yeong-Jae Lee Yeong-Jae 31 MID 5.14
Bruno Mota Bruno Mota 29 FWD 5.01
Maeng Seong-Ung Maeng Seong-Ung 27 MID 4.49
Yeon Je-Un Yeon Je-Un 31 DEF 4.40
Park Ji-Soo Park Ji-Soo 32 DEF 4.33
Lee Sang-Myung Lee Sang-Myung 22 DEF 1.76

Tabulka

Jižní Korea - K League 1
# Tým Z G B
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Tipy a predikce na zápasy Jeonbuk Motors

Hledáte tipy na Jeonbuk Motors? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Jeonbuk Motors vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 116 zápasů týmu Jeonbuk Motors s úspěšností nejlepšího tipu 65.5%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně K League 1 zaznamenal tým Jeonbuk Motors 11 výher, 11 remíz a 8 proher v 30 zápasech, vstřelil 38 gólů (1.3 na zápas) a inkasoval 28, přičemž udržel 13 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Jeonbuk Motors zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Jeonbuk Motors je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.