Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
 Kahramanmaraş İstiklal Spor

Kahramanmaraş İstiklal Spor Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€2.69m Ø 25.7 2. Lig
15
Predikované zápasy
33.3%
Míra úspěšnosti
LWWLDW
Aktuální forma
1.27
Góly / Zápas
Žádné nadcházející zápasy

Tým Kahramanmaraş İstiklal Spor nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

12 Bingolspor vs Kahramanmaras Istiklal Spor, 2. Lig, výkop 12:30. Kurzy: 2.65 domácí, 3.25 remíza, 2.40 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.30, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
12 Bingolspor12 Bingol2
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I1
▴2.65
▾3.25
▾2.40
2
▾2.40
U3.5
1.30
Ne
2.05
U3.5
1.30
5.0
✓ U3.5
1.305.0
Kahramanmaras Istiklal Spor vs Ankara Demirspor, 2. Lig, výkop 11:00. Kurzy: 1.72 domácí, 3.75 remíza, 3.90 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.40, důvěra 3.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I1
Ankara DemirsporAnkara D0
▴1.72
▾3.75
▾3.90
1
▴1.72
U3.5
1.40
Ano
1.67
U3.5
1.40
3.0
✓ U3.5
1.403.0
Yeni Orduspor vs Kahramanmaras Istiklal Spor, 2. Lig, výkop 16:00. Kurzy: 2.06 domácí, 3.45 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.30, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Yeni Orduspor52 Orduspor0
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I1
▾2.06
3.45
▴3.15
1
▾2.06
O2.5
1.58
Ne
2.32
1X
▾1.30
5.0
1X
▾1.305.0
Kahramanmaras Istiklal Spor vs Sakaryaspor, 2. Lig, výkop 13:00. Kurzy: 2.07 domácí, 3.45 remíza, 3.05 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.35, důvěra 3.8/10. Konečný výsledek 1–3, tip nevyšel.
Konec
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I 1
Sakaryaspor3
▴2.07
▴3.45
▾3.05
X
▴3.45
U3.5
▾1.35
Ne
2.15
U3.5
▾1.35
3.8
U3.5
▾1.353.8
Kahramanmaras Istiklal Spor vs Mardin 1969, 2. Lig, výkop 14:00. Kurzy: 1.74 domácí, 3.45 remíza, 4.20 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.82, důvěra 3.3/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Konec
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I0
Mardin 19690
1.74
3.45
4.20
2
4.20
O2.5
1.82
Ne
1.95
O2.5
1.82
3.3
O2.5
1.823.3
Kahramanmaras Istiklal Spor vs Ankara Demirspor, 2. Lig, výkop 13:00. Kurzy: 1.19 domácí, 5.70 remíza, 11.25 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.56, důvěra 4.2/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I2
Ankara DemirsporAnkara D0
▾1.19
▴5.70
▴11.25
1
▾1.19
O2.5
▾1.56
Ne
1.57
O2.5
▾1.56
4.2
O2.5
▾1.564.2
Mardin 1969 vs Kahramanmaras Istiklal Spor, 2. Lig, výkop 13:00. Kurzy: 2.45 domácí, 3.15 remíza, 2.72 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.38, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Mardin 19692
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I1
2.45
▴3.15
▾2.72
1
2.45
O2.5
▾1.74
Ano
▾1.58
1X
1.38
5.0
✓ 1X
1.385.0
Kahramanmaras Istiklal Spor vs Fethiyespor, 2. Lig, výkop 11:00. Kurzy: 1.30 domácí, 4.60 remíza, 7.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.30, důvěra 3.2/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Konec
Kahramanmaras Istiklal SporKahramanmaras I4
Fethiyespor0
1.30
4.60
7.00
1
1.30
O2.5
1.52
Ne
1.79
1
1.30
3.2
✓ 1
1.303.2
Musspor vs Kahramanmaras I, 2. Lig, výkop 11:00. Kurzy: 2.95 domácí, 3.20 remíza, 2.17 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.50, důvěra 2.1/10. Konečný výsledek 5–1, tip vyšel.
Konec
MussporMus S5
Kahramanmaras I1
2.95
3.20
2.17
1X
1.54
O2.5
1.50
Ne
2.62
O2.5
1.50
2.1
✓ O2.5
1.502.1

Statistiky sezóny

2. Lig Turecko · Sezóna 2026
5Zápasy Procento výher 40%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy325
Výhry112
Remízy112
Prohry101
Vstřelené góly235
Obdržené góly325
Průměr vstřelených gólů0.71.51.0
Průměr obdržených gólů1.01.01.0
Čistá konta213
Bez vstřeleného gólu101
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí1-0
Hosté0-1
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté-
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí1
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté2
Série
Výhry0
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–0
0-15
1–0
16-30
2–0
31-45
1–1
46-60
0–3
61-75
0–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
61-751
2Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.580%
4 zápasů
Nad 1.520%
1 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Turecko - 2. Lig
# Tým Z G B
1 Sakaryaspor 6 15-6 16
2 Adana 01 FK 6 12-10 13
3 Yeni Orduspor 6 12-5 12
4 24 Erzincanspor 6 12-8 12
5 Ankara Demirspor 6 14-9 10
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 10-5 10
7 1461 Trabzon FK 6 12-10 8
8 12 Bingölspor 6 7-7 8
9 Karacabey Belediyespor 5 6-7 8
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 6-7 8
11 Ankaragücü 5 9-5 7
12 Serik Spor 6 5-9 5
13 Kırklarelispor 5 4-7 4
14 İnegölspor 5 6-10 4
15 Fethiyespor 6 4-10 4
16 Kütahyaspor 6 6-15 3
17 İskenderunspor 5 5-15 0
Promotion - 1. Lig Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs) Relegation

Tipy a predikce na zápasy Kahramanmaraş İstiklal Spor

Hledáte tipy na Kahramanmaraş İstiklal Spor? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Kahramanmaraş İstiklal Spor vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 15 zápasů týmu Kahramanmaraş İstiklal Spor s úspěšností nejlepšího tipu 33.3%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně 2. Lig zaznamenal tým Kahramanmaraş İstiklal Spor 2 výher, 2 remíz a 1 proher v 5 zápasech, vstřelil 5 gólů (1.0 na zápas) a inkasoval 5, přičemž udržel 3 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Kahramanmaraş İstiklal Spor činí €2.69m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Kahramanmaraş İstiklal Spor zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Kahramanmaraş İstiklal Spor je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.