Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Marumo Gallants

Marumo Gallants Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

74
Predikované zápasy
73.0%
Míra úspěšnosti
LLDLLL
Aktuální forma
0.87
Góly / Zápas
Marumo Gallants je v posledních 17 zápasech bez výhry
Marumo Gallants je venku v posledních 7 zápasech bez výhry
Příští zápas Premier Soccer League · so 17. října · 17:00
Sekhukhune
VS17:00
Marumo Gallants
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Marumo Gallants vs Orlando Pirates, Premier Soccer League, výkop 14:00. Kurzy: 8.50 domácí, 4.50 remíza, 1.38 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.38, důvěra 10/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Marumo Gallants0
Orlando PiratesOrlando P2
▾8.50
▾4.50
▴1.38
2
▴1.38
O1.5
▴1.33
Ne
▴1.57
2
▴1.38
10
✓ 2
▴1.3810
Amazulu vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, výkop 14:00. Kurzy: 2.05 domácí, 3.10 remíza, 4.10 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 2.05, důvěra 5.2/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Amazulu1
Marumo Gallants 0
▾2.05
▴3.10
▴4.10
1
▾2.05
O1.5
▴1.50
Ne
▾1.66
1
▾2.05
5.2
✓ 1
▾2.055.2
Marumo Gallants vs Polokwane City, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.79 domácí, 2.62 remíza, 3.14 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.36, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 2–2, tip nevyšel.
Konec
Marumo Gallants2
Polokwane CityPolokwane2
2.79
2.62
3.14
X2
1.44
U2.5
1.36
Ne
1.52
U2.5
1.36
4.4
U2.5
1.364.4
Marumo Gallants vs TS Galaxy, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.65 domácí, 2.90 remíza, 3.05 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.49, důvěra 5.8/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
Marumo Gallants2
TS Galaxy3
▾2.65
▾2.90
▴3.05
X2
1.52
U2.5
▾1.49
Ne
▾1.70
U2.5
▴1.49
5.8
U2.5
▴1.495.8
Mamelodi Sundowns vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 1.27 domácí, 5.50 remíza, 11.50 hosté. Nejlepší tip: domácí dají ≥2 góly, kurz 1.40, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Mamelodi SundownsMamelodi 2
Marumo Gallants0
▴1.27
▾5.50
▾11.50
1
▴1.27
O2.5
▴1.63
Ano
▾2.23
HS2+
▴1.40
8.0
✓ HS2+
▴1.408.0
Stellenbosch vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.12 domácí, 2.95 remíza, 4.10 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.42, důvěra 6.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Stellenbosch3
Marumo Gallants1
▾2.12
▾2.95
▴4.10
1
▾2.12
U2.5
▾1.42
Ne
▾1.60
U2.5
▾1.42
6.8
U2.5
▾1.426.8
Marumo Gallants vs Kruger United, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.45 domácí, 2.80 remíza, 3.30 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.55, důvěra 5.9/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Marumo Gallants0
Kruger United 0
▾2.45
▾2.80
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.37
Ne
▾1.56
X2
▴1.55
5.9
✓ X2
▴1.555.9
Marumo Gallants vs Stellenbosch, Premier Soccer League, výkop 14:00. Kurzy: 2.75 domácí, 2.95 remíza, 3.00 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 7.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Marumo Gallants0
Stellenbosch0
▴2.75
▾2.95
▾3.00
X
▾2.95
U2.5
▾1.47
Ne
▾1.67
U2.5
▾1.47
7.0
✓ U2.5
▾1.477.0
Marumo Gallants vs Supersport United, Premier Soccer League, výkop 14:00. Kurzy: 3.40 domácí, 2.86 remíza, 2.30 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.42, důvěra 7.4/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Marumo Gallants1
Supersport UnitedSuperspor1
3.40
2.86
2.30
2
2.30
U2.5
1.42
Ne
1.62
U2.5
1.42
7.4
✓ U2.5
1.427.4

Marumo Gallants Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
0.65
StřelyNa branku / zápas
2.3
Držení míče
48%
RohyPrůměr na zápas
4.6
DisciplínaKarty / zápas
1.7
Procento výher
0%

Statistiky sezóny

Premier Soccer League JAR · Sezóna 2026
6Zápasy Procento výher 0%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy336
Výhry000
Remízy202
Prohry134
Vstřelené góly415
Obdržené góly5611
Průměr vstřelených gólů1.30.30.8
Průměr obdržených gólů1.72.01.8
Čistá konta101
Bez vstřeleného gólu123
Rekordy a série
Nejtěžší porážka
Domácí2-3
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté1
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry0
Prohry3
Penalty
0/ 1
0% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–2
0-15
1–4
16-30
0–2
31-45
0–3
46-60
1–1
61-75
1–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-12 G
4-3-31 G
4-1-3-21 G
4-4-21 G
10Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.550%
3 zápasů
Nad 1.533%
2 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
N. Ndlondlo N. Ndlondlo 30 FWD 6.72
B. Mabuza B. Mabuza 22 FWD 6.60
T. Lukhele T. Lukhele 24 MID 6.50
O. Moletshe O. Moletshe 25 MID 6.50
Samkele Sihlali Samkele Sihlali 22 FWD 6.50
L. Button L. Button - MID 6.50
E. injili E. injili 27 FWD 6.49
M. Ndlovu M. Ndlovu 22 FWD 6.48
M. Sikakane M. Sikakane 31 DEF 6.47
D. Manaka D. Manaka 36 MID 6.46
T. Kutumela T. Kutumela 32 FWD 6.46
Marvin Sibusiso Sikhosana Marvin Sibusiso Sikhosana 30 MID 6.30
M. Seketso M. Seketso 28 MID 6.30
K. Etemesi K. Etemesi - FWD 6.30
T. Mkhwanazi T. Mkhwanazi 20 MID 6.30
K. Ncube K. Ncube 25 DEF 6.28
S. Mbhele S. Mbhele 25 MID 6.26
S. Ntiya-Ntiya S. Ntiya-Ntiya 29 DEF 6.22
K. Otladisa K. Otladisa 29 MID 6.13
E.Lako E.Lako 26 GK 6.10
M. Rikhotso M. Rikhotso 32 DEF 6.09
T. Mohlamme T. Mohlamme 26 MID 5.98
T. Dhludhlu T. Dhludhlu 21 FWD 5.09
M. Mphambaniso M. Mphambaniso 33 MID 4.83
N. Ralenkoane N. Ralenkoane - DEF 4.14
Y. Madiba Y. Madiba 24 DEF 3.84
K. Marebane K. Marebane 28 FWD 3.25
Kagiso Mlambo Kagiso Mlambo 36 GK 2.17

Tabulka

JAR - Premier Soccer League
# Tým Z G B
1 Mamelodi Sundowns 9 23-8 23
2 Orlando Pirates 8 19-1 22
3 Amazulu 8 12-8 19
4 Kaizer Chiefs 8 13-8 14
5 Milford FC 8 9-7 12
6 Sekhukhune United 7 7-7 11
7 Stellenbosch 8 9-8 10
8 Golden Arrows 7 3-3 8
9 Chippa United 7 4-6 8
10 Polokwane City 7 8-10 7
11 Durban City 8 5-7 7
12 TS Galaxy 8 7-12 6
13 Kruger United 7 3-12 4
14 Siwelele 7 6-13 3
15 Richards Bay 8 10-20 3
16 Marumo Gallants 7 5-13 2

Tipy a predikce na zápasy Marumo Gallants

Hledáte tipy na Marumo Gallants? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Marumo Gallants vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 74 zápasů týmu Marumo Gallants s úspěšností nejlepšího tipu 73.0%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Premier Soccer League zaznamenal tým Marumo Gallants 0 výher, 2 remíz a 4 proher v 6 zápasech, vstřelil 5 gólů (0.8 na zápas) a inkasoval 11, přičemž udržel 1 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Marumo Gallants průměrně 48% držení míče, 0.65 xG a 4.6 rohů na zápas s 0% úspěšností výher.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Marumo Gallants zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Marumo Gallants je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.