Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Newington Youth

Newington Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€50.00Th. Ø 22.0 Championship
83
Predikované zápasy
63.9%
Míra úspěšnosti
WLWLLW
Aktuální forma
2.13
Góly / zápas
Newington Youth: série 4 zápasů s 2+ inkasovanými góly
Newington Youth: žádná červená karta v posledních 40 zápasech
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Moyola Park vs Newington Youth, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 3.35 domácí, 3.90 remíza, 1.88 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.87, důvěra 2.4/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
Moyola2
Newington3
▾3.35
▾3.90
▴1.88
1
▾3.35
O2.5
▴1.47
Ano
▾1.47
1X
▾1.87
2.4
1X
▾1.872.4
Newington Youth vs Ards, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 1.93 domácí, 3.85 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.50, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Newington0
Ards2
▴1.93
▴3.85
▾3.30
1
▴1.93
O2.5
▴1.50
Ano
▾1.47
O2.5
▴1.50
5.0
O2.5
▴1.505.0
Institute vs Newington Y, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 3.80 domácí, 3.90 remíza, 1.83 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.24, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 7–0, tip nevyšel.
Konec
Institute7
Newington0
▴3.80
▴3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
▾1.47
Ne
▾2.50
X2
▾1.24
5.0
X2
▾1.245.0
Newington Youth vs Ballinamallard United, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.57 domácí, 4.15 remíza, 4.75 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.51, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 4–0, tip nevyšel.
Konec
Newington4
Ballinamallard0
▾1.57
▴4.15
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▴1.44
Ano
▴1.51
ODG
▴1.51
5.0
ODG
▴1.515.0
Newington Youth vs Queen's University, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.98 domácí, 3.65 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.78, důvěra 4.8/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Newington2
Queen's U1
▴1.98
▾3.65
▾3.30
2
▾3.30
O2.5
1.60
Ano
▾1.55
X2
▾1.78
4.8
X2
▾1.784.8
Loughgall vs Newington Y, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 2.23 domácí, 3.50 remíza, 2.85 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.62, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Loughgall2
Newington2
▾2.23
▴3.50
2.85
2
2.85
O2.5
▾1.57
Ne
▴2.50
X2
1.62
3.9
✓ X2
1.623.9
Newington Youth vs Newry City AFC, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.12 domácí, 3.50 remíza, 2.85 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.33, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Newington3
Newry City2
2.12
3.50
2.85
1
2.12
O2.5
1.54
Ano
1.47
1X
1.33
5.0
✓ 1X
1.335.0
Knockbreda vs Newington Youth, Championship, výkop 18:45. Kurzy: 4.65 domácí, 4.50 remíza, 1.55 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.45, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 3–4, tip vyšel.
Konec
Knockbreda3
Newington4
4.65
4.50
1.55
2
1.55
O2.5
1.45
Ano
1.54
O2.5
1.45
4.4
✓ O2.5
1.454.4
Newington Youth vs Knockbreda, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 1.14 domácí, 7.10 remíza, 11.50 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.22, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Newington2
Knockbreda2
1.14
7.10
11.50
1
1.14
O2.5
1.22
Ano
1.65
O2.5
1.22
5.0
✓ O2.5
1.225.0
Newington Youth vs Dergview, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.92 domácí, 3.70 remíza, 3.25 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.25, důvěra 5.4/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Newington3
Dergview0
1.92
3.70
3.25
1
1.92
O2.5
1.55
Ano
1.50
1X
1.25
5.4
✓ 1X
1.255.4

Statistiky sezóny

Championship Severní Irsko · Sezóna 2026
12Zápasy Procento výher 58%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy6612
Výhry437
Remízy112
Prohry123
Vstřelené góly19827
Inkasované góly91322
Průměr vstřelených gólů3.21.32.3
Průměr inkasovaných gólů1.52.21.8
Čistá konta213
Bez vstřeleného gólu123
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté2-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté7-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté7
Série
Výhry4
Prohry2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.575%
9 zápasů
Nad 1.567%
8 zápasů
Nad 2.542%
5 zápasů
Nad 3.533%
4 zápasů
Nad 4.58%
1 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Severní Irsko - Championship
# Tým Z G B
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Tipy a predikce na zápasy Newington Youth

Hledáte tipy na Newington Youth? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Newington Youth od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 83 zápasů týmu Newington Youth a úspěšnost Best Tip u nich činí 63.9%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Newington Youth v aktuální sezóně Championship: odehrané zápasy 12, výhry 7, remízy 2, prohry 3, vstřelené góly 27 (2.3 na zápas), inkasované góly 22 a čistá konta 3.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Newington Youth činí €50.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Newington Youth zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Newington Youth je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.